Manowar na MoR! Juchechej!!!

Stále kritizuji pubertální dívky, že nekriticky zbožňují své idoly a odpustily by jim cokoli od aféry s prostitutkami po mizerné album. Ano, nesnáším tohle fanatické uctívání a přitom, vážení, dělám to samé. Na svoji obhajobu mohu alespoň říct, že moji idolové se už léta nemění a v mém srdci září už (v případě prvním sedm, v případě druhém pět) mnoho let stále tíž: jsou to heavy metalová kapela Manowar a power metalový skladatelský bůh Tobias Sammet.

Ano, vím, že co do hudební stránky se Manowar nemohou rovnat většině kapel ve svém žánru, taky vím, že jsou to egoistická šovinistická věčně ožralá hovada, v čele s nejnadutějším a nejnudnějším baskytaristou všech dob Joey DeMaiem. Ale já je miluju. Na jejich hudbu mám příliš mnoho vzpomínek, příliš mnoho probrečených nocí u skvělých balad a příliš silný zážitek z prvního koncertu, kde jsem měla tu čest tyhle cvoky vidět poprvé (a zatím) naposledy naživo.
Omluvte proto moje šílenství, které je v případě Manowar snad ještě monutnější než v případě Tobiho, protože (buďme k sobě upřímní) jestli za to nějaká kapela nestojí, tak jsou to právě namyšlení „metaloví bohové“. Ale…fanatismus puberťačky mi stále koluje v žilách a já s jekotem skákala po pokoji, když jsem zjistila, že moji nejdražší, nejskvělejší a nejdokonalejší (a jéje, už to zase začíná) „Menouvři“ budou na Mastrech!!!
Juchechej, hopsa hejsa, tralala, Lúmennka se strašně těší! JOOOOOOOOO! Me-nou-vór! Me-nou-vór!
Other bands play, Manowar kill!
Hail, hail, hail and kill!
Heavy metal or no metal at all, whimps and pozers, leave the hall!!!
…a tak všelijak podobně.
Děsně se těším!!!:)
Joo, tady je to černé na bílém. Ale abych jen nevřískala jako úchylná fanynka, na Lordi, Tarju, Masterplany a Horkýže se též dost těším:)
No nejsou dokonalí?:D

17 komentáře “Manowar na MoR! Juchechej!!!

  1. Moc ti to přeju 🙂 není nad hudební fanatismus a hudbu srdci nejbližší. Člověk jako by omládl že? 😀 však tak to má být. Člověk si nevybírá hudbu, to hudba jeho 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.