Lúmennčin „novoroční projev“

Tak tohle snad ponecháme bez úvodů, komentářů i čehokoli navíc. Užijte si to a dejte vědět, o kolik horší je mě poslouchat, než číst:)

Lúmennčin „novoroční projev“ – aneb první pokus o videoblog;)

(ano, jsem to já a ano je to u mě v pokoji – to jen pro pořádek,
abych zamezila případným otázkám:))

42 komentáře “Lúmennčin „novoroční projev“

 1. Též jak už někdo zmínil říkám že jsi užasná, líbí se mi tvůj hlas a tvé vlasy *.*…. Tobě taky přeji všechno nejlepší co může být do nového roku a doufám, že se z té kocoviny brzo dostaneš 🙂

 2. Tak taky přeji všechno nejlepší do nového roku! Btw. co máš konkrétně proti Klausovi? (další kandidáti, o kterých se v poslední době uvažovalo mi přijdou teda podstatně jako podstatně horší alernativa).

 3. Tak můžu říct, že živě jsi mnohem krásnější a sympatičtější než na fotkách. Já se na tebe usmívala od ucha k uchu a ani nevím proč.

 4. [14]: přesně taky nevím proč ale ten úsměv… jako kdyby lumenn uměla zapůsobit někde hluboko hluboko v mozku v oblasti štěstí a uměla probudit tu krásný vzpomínky…

 5. Máš jinej hlas než jsem si myslela 😀 ale příjemnej. Bylo to dobrý video. Kam se hrabe Natalie Sadness 😀 no a i když tvrdíš, že jsi mlela bůhvíco, tak to mělo hlavu a patu, takže bohužel se s tím asi neproslavíš… kdybys přidala něco o tom že se ti líbí chlapci s modrýma očima… a skusila nasadit mečivý tón, třeba by tě otiskli na titulku Reflexu 😀

 6. [16]: něco podobného jsem sem chtěla napsat 😀

  Jinak ti Lúmenn též přeju do nového roku jen to nejlepší! Jen mě trochu zarazila ta zmínka o prezidentovi… viz komentář Martina [12]:

 7. Máš krásný pokoj 😀 a hlas jsem si takový představilo přesně před tím než jsem si to pustilo a uslyšelo :D. A Lúmennka je vysoko nad Vášou :P. Také rádo mávám :D.

 8. Já si Tvůj hlas představovala hlubší, vychlastanější, a on je přitom něžný a dívčí XD Klause taky nemusím a dneska vážně kecal blbosti, takže jsi to trefila. Bylo to milé 😉  Tak krásný nový rok!

 9. představovala jsem si tě poněkud jinak, ale mile jsi mě překvapila, jsi lepší nad moje očekávání 🙂 asi jsem tě podcenila, nevím, každopádně na mě jsi udělala dojem 🙂 tak ať stojí… za to rok 2011 :-*

 10. Úplně jiná než jsem si tě představovala…No co už, máš moc příjemný hlas 🙂
  Taky ti přeju jen všechno dobré do nového roku 🙂

 11. Jak tak koukám na tu spoustu komentářů co se Ti tady objevilo téměř váhám jestli přidávat i ten svůj. Jelikož vše podstatné již bylo řečeno. Tak se jen tedy přidám k blahopřáním krásného, úspěšného a hlavně plodného roku na nápady a pěkné zážitky.:)
  Jinak to video je skvělý nápad. Doufám, že to neskončí jen u tohohle jednoho. A poctíš nás svým milým a kouzelným vystupováním ještě alespoň párkrát. Ono se Tě totiž vážně hezky poslouchá a úplně mi to zvedlo náladu takhle při večeru.:))

 12. Krasny videjko. I tobe teze preju krasny novy rok sak to znas :).
  Kazdopadne teda me si uzemnila :-D. " Tak at stoji…..ten rok" :_D ahhaha
  Perfektni.Tak jen tak dal xD
  Halfdann

 13. Jééé tebe jsem ale fakt už musela někdy potkat… protože ten obličej a ten hlas dohromady mi dávají někoho známýho… To je zvláštní, myslela jsem si, když jsem viděla tvoje fotky na blogu, že budeš mít takový hlas 🙂 No, zjevně jsi někomu jenom hrozně moc podobná…

 14. Krásně a spontánně, tak to má být. Celkově to byl moc povedený projev! Ten Vaškův jsem bohužel prošvihnul a tak jsem si to bohatě vynahradil tím od tebe.

  Chválím, chválím, ale fandou videoblogingu nejsem – ve školních/introvskejch PC nejde zvuk. Tedy asi budu častěji chodit do knihovny :o)

  Prezident taky nemluví na živo a nelý projev se natáčí dloooouho dopředu! Dříve (za komanču?!) když za prezidentem visely hodiny to bylo krásně vidět – ručičky skákaly po 10 minutách jen to fiklo.

  P.S. Ať stojí … za to ten rok! :o)

 15. Celkom ma na začiatku zaujalo že si sa dala na niečo takéto. Teda, okrem toho že som zrušil blog (foxiss.blog.cz) som musel zareagovať kvôli niečomu úplne, úplne inému.

  Ako vidím, si len ďalší (že to musím tak napísať) konšpiračný teoretik, ktorý niečo počuje a vidí v telke a vytvára nezmyselné osočovania sa na prezidenta V. Klausa. Otázka už zaznela – prečo ho považuješ za horšieho? Prečo by ho mali považovať tak ostatní?
  Koľko kníh od neho si čítala, aby si ho mohla takto súdiť? Dosť si klesla, Lúmenn…

 16. taky myslim ze je Vasa dobrej, ovsem ale musim zaroven souhlasit s tim, ze ja sem lepsi XD..kazdopadne, vse nej i tobe a at stoji…to me pobavilo:D

 17. Foxiss [36]: – souhlas s tím, že lepšího prezidenta bysme teď těžko hledali, takže mě těší, že v téhle záplavě komentářů nejsem s Martinem jediná, komu se Lúmenčina zmínka nezamlouvá.

 18. Martin, Veruce, Foxiss: Jéjej, já právě vzápětí za tou větou řekla, že plácám blbosti, protože kromě toho, že je to arogantní ješita proti Klausovi nic nemám, naopak, jeho názory jsou mi sympatické a vhodnějšího prezidenta bych jen těžko hledala. Já se prostě jen zamotala do keců a najednou nevěděla jak z nich vybruslit a nechtěla jsem to natáčet znovu:D Spíš to bylo myšleno tak, že na nový rok v poledne je lepší dělat cokoli, než poslouchat prezidentský projev;)

  A jinak všem děkuju, svůj hlas jsem teda zrovna pochválit nechtěla, ale přesto díky za hezká přání i komplimenty, moc si jich vážím, děkuju:)

 19. Hehe, ty uvozovky jsou moc pěkné… 😀
  Btw. taky hodně štěstí do roku 2011!
  PS: Co furt všichni máte proti Vašíkovi?! 😉

 20. tak jsem se na to koukla se skoro ročním zpožděním, ale to mi ani trochu nevadí, taky jsem se na tebe musela usmívat 😀 ráda poslouchám kohokoliv mluvit a je ještě mnohem lepší se na něj při tom koukat, jak se tváří a tebe jsem si zkoukla a poslechla dvakrát za sebou, protože to bylo krátké a zrovna tvůj hlas se skvěle poslouchá 😀 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.