Fenomén Lord Lukáš – rok poté

Téměř přesně před rokem jsem napsala článek o jedné dnes již legendární postavičce českého internetu – Lordu Lukášovi. Tento článek s názvem Fenomén Lord Lukáš i rok od svého vzniku dokázal rozpoutat debatu a proto je asi na čase se k němu vrátit a zopakovat si, o co tady jde a co s tím budeme dělat.
Pokud jste na tomto blogu noví a nebo jej nečtete pravidelně, asi Lukáše ještě neznáte. Vy „štamgasti“ ale jistě víte, o koho jde. Mnoho vám také osvětlí výše zmiňovaný článek, kde se dozvíte, jak to celé s Lukášem začalo, jak to pokračovalo a jak to neskončilo.
Neskončilo. Čtete správně. Už je to téměř dva roky, co tahle virtuální válka začala a stále nemá svého vítěze ani poraženého. Ale popořadě…

Pár měsíců po napsání článku Fenomén Lord Lukáš byl jeho blog, Olymp, zrušen. Říkala jsem si, že už asi přišel k rozumu a vykašlal se na internet a začal žít, tak, jak jsem mu radila ve svém článku.
Ale před pár týdny jsem jen tak ze setrvačnosti prohlížela své oblíbené stránky a zjistila, že Olymp zase funguje. Pokrčila jsem rameny a nechala to být. Už mě tento typ „zábavy“ unavuje. Přiznávám, že mi některé články přišly kdysi vtipné a úchylné, ale je to pořád na jedno brdo a víc, než k smíchu, mi to přijde k pláči. Lukáše je mi líto a přijde mi hnusné se mu smát. I bez našich uštěpačných poznámek je to smutná a nešťastn bytost, která se realizuje jen v internetových příbězích.
Nechala jsem to tedy být, možná napsala jeden či dva komentáře, ale dál Olymp nenavštěvovala, nečetla a nekomentovala tam. Stručně řečeno jsem Lorda nechala na pokoji. Jenomže Lord Lukáš nenechal na pokoji mne. Začal mi psát komentáře, občas úplně mimo téma, občas vyzývavé, drzé a urážlivé. Nad tím jsem jen krčila rameny. Je to prostě jeho styl „boje proti internetovému teroru“, v němž mě určil za jednoho ze svých nepřátel, ačkoli jsem jako jeden z mála komentátorů jeho stránek v naprosté většině případů byla slušná, neurážela jej ani slovně nenapadala. Ale kdo chce psa bít, hůl si najde. A Lord vyhrabal pořádnou sukovici.
Nejprve napsal naštvaný článek o tom, jak jsem o něm napsala lživé informace ve zde již několikrát zmíněném článku. Pak mě začal obviňovat z pomluvy, protože mám v popisce svých oblíbených blogů k jeho stránce napsáno: Pokud si myslíte, že se zde dozvíte něco o řeckých bájích nebo snad o magii, pletete se. Jediné, co tu najdete je snůška keců jednoho egoisty a zakázané komentáře. Nu což, možná se aspoň pobavíte.
Být to jen tohle, řeknu si oukej, chlape, tak si stěžuj, já si za svými názory stojím a ty mi můžeš víš co. Ale když ten zbabělej zmetek píše pod své články komentáře s mým jménem, ve kterých si schvaluje svá slova, jako bych je schválila já nebo se dokonce chválí, to už je fakt moc. Kdyby měl aspoň tolik inteligence, aby pozměnil svůj způsob psaní, ale to on není schopen a tak by i slepá negramotná opice poznala, že všechny tyhle komentáře pod různými nicky jsou od něj.
Lukáši, já vyjadřuji svůj vlastní názor, který si ti nelíbí. Ale ty kradeš identitu a vydáváš se za jiné osoby. Nejsem to já, ale ty, komu mohou za porušování pravidel zrušit blog. Tak o tom přemýšlej. Já si stěžovat nepůjdu, věřím, že ti to dojde a necháš toho. Ale pokud do týdne neuvidím nápravu a dál mým jménem budeš psát komentáře, čekají tě nepříjemnosti. Nejeden blog už byl zrušen proto, že se jeho uživatel vydával za jiné lidi;)
Ještě bych chtěla dodat, že už mám téhle války dost. Je únavná a trapná. Nechápu, proč si Lukáš prostě nezaložil znovu blog a nepsal si v klidu své články. Kdyby tam zase nevytahoval tu svou válku proti rádoby kyberšikaně, kdyby neútočil na lidi, nepsal komentáře pod jejich jménem apod., všichni už by mu dali pokoj.
Už před dvěma lety jsem mu řekla, ať si provokatérů nevšímá a oni časem přestanou otravovat. Tím, že neustále reaguje a neustále vytváří nějaká směšná opatření, která ho prý účinně chrání, se akorát zesměšnuje a nic to neřeší. Tahle „válka“ nikdy neskončí, protože provokatéry baví ho otravovat a smát se mu, Lukáše zase zjevně baví se za ně vydávat a tím, že si jejich jménem píše pochvalné komentáře asi nabývá pocitu, že ho lidi mají rádi. To je ale neskonale smutné.
Vážení účastníci téhle internetové „války“. Prosím, zachovejte se jako rozumné bytosti aspoň vy. Přestaňte navtěvovat Olymp a nechejte Lorda jeho výšinám. Ať si píše sebevětší kraviny, ať si zveřejňuje jakékoli pornofotky, ať píše našimi nicky cokoli. Nechme ho být, nepišme mu a pokud on napíše nám, nereagujme. Nechejme konečně vyšumět tuhle nesmyslnou záležitost do ztracena, jinak tomu nikdy nebude konce. Prosím, už mě to vážně nebaví.
PS: Lukáši, pokud to něco vyřeší, pak se ti omlouvám za všechno nepěkné, co jsem ti kdy napsala a za všechny mé věty, které tě případně mohly urazit. Omlouvám se ti a prosím tě, aby jsi oplátkou za tuhle omluvu přestal využívat můj nick, přestal o mě psát články a přestal navštěvovat můj blog. Už s tebou nechci mít nic společného, nechci navtěvovat tvůj web a nechci s tebou nijak komunikovat. Byla bych ráda, kdyby jsi můj postoj sdílel.

91 komentáře “Fenomén Lord Lukáš – rok poté

 1. Zdravím. V prvé řadě zdůrazňuji, že celý tento tvůj článek je nejen zbytečný, ale navíc směšný a do určité míry lživý. Dopouštíš se opět pomluvy.

  Za další – krást internetovou identitu (například "Lúmenn" či "ježibaba" a podobně) tobě i jiným můžu naprosto beztrestně a můžeš si klidně stěžovat. Já se nezměním. Žádnou internetovou přezdívku nikdo nemá pod ochranou známkou či obchodní značkou (a podobně). Takže já si můžu vymyslet klidně milion přezdívek které budou shodné s těmi vašimi. Smůla, stěžuj si ale nezměníš nic. A závěrem toto…

  Jo holka, neměla jsi se přidávat k uživateli "…" (hlavnímu provokatérovi) a nedopadlo by to takovou internetovou válkou. Dojela si na to sama tady na internetu.

  Ujišťuji tě, že se změním jedině tehdy, až odstraníš všechny pomluvy o mně a mých web-stránkách a přestaneš poštvávat lidi proti mému Olympu no a samozřejmě až uvidím u tebe taktnost a slušnost (není to tak dávno co si mi řekla že se mnou takto nikdy jednat nebudeš).

  Jinak ti nezbývá holka nic jiného, než si stěžovat u blog.cz.

  S pozdravem

  Lukáš

 2. [1]: jak chceš. Mrzí mě, že jsi tak zlý a hloupý člověk. Opravdu mrzí. Nikoho nepoštvávám, k nikomu se nepřidávám, nikoho nepomlouvám. A za tím si stojím. To je poslední komentář ode mě, který čteš. Vše, co mělo být řečeno, už jsem řekla.

 3. Hmmm… Pravdou je, Lúmenn, že máš pravdu…
  Pravdou také je, že to není tak jednoduché. Tedy, je, ale jak každý kuřák ví – říct si: "Toto je poslední!" většinou nevychází.
  Lukáškovi se holt podařilo vytvořit prostředí, které je tak imbecilní, až je neodolatelně lákavé. Svým přístupem ho jen zatraktivnil pro hádavé lidi, jako jsem já. Taky sem si už mockrát říkal, že je to spíš smutné a trapné, ale vždycky do toho zase spadnu. Nu, pokusím se přestat.
  Toto je můj poslední koment k Mistrovi, ani ho nedokončím:
  [1]: Lukášku, jsi naprostý, ale naprostý…"

 4. Ach jo, asi nezbyde než si ho prostě úplně přestat všímat, Lum. Protože jak je vidět, rozumně domluvit se s ním opravdu nedá.
  V posledních měsících mi připadalo, když se občas Lukáš objevil na tomto blogu, že se vcelku choval slušně (přestože leckdy to nemělo hlavu ani patu)?? až teď po tomhle tvém článku jsem navštívila jeho blog a vidím, že před pár dny najednou rozpoutal na svém blogu jakousi kampaň proti tobě @__@

 5. Nejlepší je ho asi vůbec neřešit a ignorovat. Chová jak malej spratek, s nímž si nikdo nechce hrát… Kašli na něj, Lum, nepiš o něm články, nechoď na jeho blog a už vůbec nereaguj na komentáře od něj. Jako by to byl jen odporný odpad, jenž překročíš a už si na něj evzpomeneš…

 6. Dojela jsi na to, no jo 😀 já vím, že to není hezké se smaát, ale zrovna pod tímhle článkem je to zábava.
  Náhodou si na něj i pamatuju. Páni no jo fakt.

 7. ách ano, vím o koho jde. To je jeden z těch chytrolínů, co trpí přehnanou tendencí povyšovat se nad všechny a nade všechno… No, na jeho stránkách jsem byla jen jednou a nebavila jsem se. Nejdřív jsem kulila oči, pak jsem váhala, zda náhodou nejsem na nějakém dalším nováckém projektu a dále se už jen děsně nudila, protože, jak píšeš v článku – snůška keců na jedno brdo…
  Zas na druhou stranu seberealizce pomocí internetu není nic tak zvláštního. Činí tak stále víc a víc lidí, budiž, nechť tak žije, když mu to internet umožní a on je spokojený. Problém je, že on ještě nad rámec realizace své osobnosti otravuje ostatní. Lidi, kteří jej nechválí a kazí mu tak asi představu o jeho nekonečně dokonalé osobě. Normální to není a je to protivné. Můj blog naštěstí nenavštěvuje a nikdy jsme se (pokud se dobře papamtuji) do žádného sporu nedostali ani u Tebe na blogu. Přesto si i já moc přeju, aby to, co tu píšeš, Lord Lukáš pochopil a dál se realizoval na webu, prosím, ale aby z toho vynechal ostatní. Avšak podle prvního komentáře pod textem se tak zřejmě nestalo…

 8. Lúmenn.. já se teď nebudu nikoho zastávat, nikoho kritizovat.

  Tehdy jsi někde psala, že je třeba se k lidem chovat s láskou. A já si z toho vzala příklad, je třeba se ke VŠEM lidem chovat s láskou. Proč to neukončíš, nesmažeš všechno o něm, a nenecháš to být?

  Lukáši- proč provokuješ? K čemu to všechno?..

  S Lukášem jsem si kdysi pár vět vyměnila, a nechal mě být, protože jsem se k němu chovala jako k sobě samé.

  Tak ho přeci nechte si myslet co chcete, vy si taky myslíte co chcete, já si taky myslím co chci.

  Lúmenn, mám tě moc ráda, jsi pro mě jako taková milující sestřička:) tak na to kašli, všechno smaž, a až zase Lukáš napíše pod nějakým jménem- jde to jednodušše napsat sem na blog, že TY budeš psát pouze přihlášená, aby to všichni věděli.

  Neexistují hloupí a chytří lidé. Všichni jsem Láska, všichni máme + i – a všichni jsme si podobní- jsme lidé. TEĎ jsme lidé, a tak se chovejme sami k sobě a k ostatním s úctou..

  S Láskou,
  Lirka

 9. Tyhle žabomyší spory jsou směšné… A mám dojem, že si za to můžeš víceméně sama, Lúmenn…

  [1]: Ale ty, ty by ses měl léčit. Schizofrenie je docela mrcha ^^

 10. Tak na něj nereaguj, Lúm. Smaž jeho komentáře, když tě tak iritují, zabanuj mu IP adresu a tvař se, že neexistuje. Obávám se, že tenhle článek bude jen voda na mlýn tomuhle naprosto nesmyslnýmu sporu.

 11. Lúmenn, ani nevíš, jak moc tě lituju. Situaci u něj na blogu sleduju, vidím, jak používá přezdívky ostatních a bere to jako obranu, i když uráží i lidi, kteří se mu snažili pomoc.
  Uznávám, trojtečka ho provokuje a daří se mu to, ale Lukáš si tak trochu za to může sám. Rozepře s ním žádné nemám, al emrzí mě, že takhle dělá zbytečné dusno všem okolo. Ono psát povídky, kde používá nicky známých uživatelů, či jim vyhrožuje zvřejněním ip adres anebo proti nim používá jejich slova není ni csvětoborného. Můžeme ho jen litovat a prosit, aby toho nechal.

 12. Tento idiot posledních pár dnů leze i ke mě, ale co píše, nebo jestli se dál na svém blogu vychvaluje za používání mého jména, je mi už úplně jedno. Kdybych podobné blbce měla řešit, tak by mi nezbyl čas na nic jiného. I ty Lumenn, myslím, že jsi dost dobrá na to, abys ho mohla považovat za nedůležitého a nepodstatného.

 13. Individua, jako je Lord Lukáš, můžeme maximálně politovat. Ono říci "ignoruj ho" je moc jednoduché, když nejsem na Tvém místě, ale v konečném výsledku nic jiného nezbývá. Hodně síly a trpělivost Lúmennko, všechno dobře dopadne. ^^

 14. já vám to řeknu upřímně- mě to všechno baví. stejně jako mě baví navštěvovat přednášky z psychopatologie… jsem sběratelka kuriozit a čtenářka internetových úchylů, a je mi jedno, jestli to jakkoliv stojí proti idee všeobecné lásky 🙂

 15. "Lúmenn" – nedovolil jsem ti používat jakoukoliv mou fotografii a už vůbec pošpiňovat mé web-stránky na bandzone.cz (kterých se to o čem píšeš už vůbec netýká) – podám opět stížnost za to že bez dovolení používáš cizí fotky. Za pomluvu bych na tebe mohl podat trestní oznámení…to si uvědom.

 16. [19]: Grrr, sakra když člověk opravdu chce přestat, dokonce ti i spásně poradí a ty řekneš zase takovou hovadinu – ty "fotky" nebo jak těm paskvilům říkáš, jsou smontované z obrázku, které jsi ukradl, tudíž NEJSOU tvoje a nemáš jakýkoliv nárok na nic.

 17. [19]: Tys ty obrázky také někde sebral, tudíž jde jen o čtvrteční práce, když počítám tvoji fotografii, kterou si do nich dal. Je zvláštní, že se pokaždé objevíš na určitou dobu, uděláš dusno, čímž na sebe strhneš zase pozornost, stránky potom "zrušíš"…co ti to dává? Lúm a ostatní by si taky mohli stěžovat, ale to už ty nevidíš. Vidíš, jen svoji pravdu.
  Znovu tě prosím, za všechny…hraj si na svých stránkách, piš si komentáře za neexistující lidi, ale jiné z toho vynech. Prosím. Lúm se ti v článku omluvila, co chceš víc?

 18. [19]: Jseš směšný,…
  Už i na základní školách se učí,… že používání jmen, pžezdívek,..atd. je porušení práva…
  Jméno… to snad dojde každému…
  Přezdívky – stejně jako – citáty, úvahy, práce, psaní,… a tak podobně je z naší hlavy tzv. duchovní majetek, který je taktéž zakázánou zneužívat, například "Autorský práva"

  A… k tomu tvému že ty jsi to nezačal,… já jsem si všimnul že už to celé zkončilo,… všichni se uklidnili,… Lú se ti omluvila(za to co neudělala)… a tak jsi zase začal…
  Jak se říká "Slovo rychlejší než myšlenka" tak se pokus alespoň zamyslet,…

 19. [20]: Ty drž hubu, nevzpomínám si, že bych se tě na něco ptal. Navíc opět lžeš. Jako většinou.

  [21]: Na fotografii je vidět můj obličej a tudíž je mám nárok na to aby fotka byla stažena pryč.

  [22]: a hele přezdívky…přezdívky nejsou ničí majetek pokud si je nezaregistruje podobně jako nějaká firma svou značku

  přezdívky jsou na internetu od výrazu "…" přes slova jako je například "ježibaba" či "darkbutterfly" až po "Mizuhashi" či "101% Cocotte" – a ani na jedno z těch slov nikdo z vás nemá autorská práva či ochrannou (obchodní) značku…je mi líto, ale klidně můžu beztrestně využívat jakékoliv přezdívky.

  [11]: To že používám vaše přezdívky není schizofrenie ale zábava…to si ještě nepochopil. Takže tak.

  A poslední věc…mně se jen tak nezbavíte…asi tak jako já jsem nemohl zbavit uživatele "…" (dva roky)…také vím jak obcházet IP adresy (navíc mám na to LEGÁLNÍ program generující neustále nové a nové IP adresy).  

  Dokud bude přetrvávat suverenita a drzost uživatele "…" do té doby tu budu i já.

 20. Lukáši, Lukáši, je mi tě tak líto, chceš ovládnout svět (což samo o sobě o něčem svědčí), a nedokážeš se vypořádat s nesouhlasem pár lidí? Žiješ ve svým iluzorním světě, kde se ti všichni klaní, a kde máš nad vším a nad všema moc, kde jsi bohem a můžeš vést (kamkoliv) nebo trestat po libosti. Ale ve skutečnosti to tak není, což tě jak je vidět hrozně vytáčí. Svět i lidi se pořád chovají podle svýho a ne podle tebe. Chceš radu? Smiř se s tím, bude to lepší i pro tebe…

 21. [24]: Jak máme vědět, že je to tvůj obličej, když je to tak hrozná fotomontáž?? Navíc ty si klidně píšeš pod našima přezdívkama a pak někomu řekneš, že ti ukradl fotku? Nejsi ty náhodou Lukáš? 😀

 22. [26]: Takže v bodech:

  – nechci ovládnout svět
  – nevadí mi nesouhlasí – vždycky mi vadila pouze neslušnost a netaknost (nevím proč si pořád opakujete vaše nesmysly)
  – žiju ve stejné světě jako vy akorát se bavím svými fantastickými příběhy (navíc)
  – pouze si hraju na boha na internetových stránkách (je to docela zábavné)
  – opakuji vadí mi pouze drzost, neslušnost a netaktnost (toť vše)

  [27]: Stížnost už jsme podal u blog.cz

 23. [24]: Málokdy píšu komenty, ale tentokrát si dovolím přidat svůj názor:

  Nějakou dobu studuju ve SŠ a mimo jiné máme i předmět právo. Učili jsme se, že téměř každý zákon z vlastnického práva končí frází "pokud to není v rozporu s dobrými mravy".
  I když nevycházím z tohoto konce, tak krádež duševního vlastnictví JE trestná a když už sem taháš trestní oznámení, mohli by ho na tebe všichni podat za krádež identity.
  Taktéž by tě mohli obvinit z krádeže fotografie, kterou jsi zphotoshopoval přidáním svého obličeje (za předpokladu, že ti ji původní majitel nevěnoval).
  Mimochodem pomluva není trestný čin, ale většinou se vyhodnocuje pouze jako přestupek. Je to detail, ale rozdíl v tom malinko je :o)

  Příspěvky typu "Drž hubu" jsou v necenzurované a demokratické zemi trochu mimo a osobně myslím, že to je trochu i pod tvojí vlastní úroveň, nemyslíš?

  Ale aby se Lúmenn necítila opomenuta. Myslím (a je to pouze můj subjektivní názor), že tento článek byl svým způsobem zbytečný. Ničeho jsi nedosáhla a přestože vím, že mlčení ti je proti srsti, tak bys dosáhla většího účinku pouhým ignorováním. S pozvánkami na růžovoučké blogísky to zvládáš dokonale. Věřím, že stejná taktika by na Lukáš zabrala úplně stejně.
  V mládí, když jsem doma něco provedl, tak nejhorším trestem bylo, když si mne nikdo nevšímal – jako bych nebyl. Zapomenout, nereagovat, přehlížet, neodpovídat. To je to, co ti poradím.

  Na závěr jen: Morálka není právně vymahatelná, ale to ještě neznamená, že její existenci budeme prostě ignorovat. To platí pro všechny z nás tady (počínaje Lúmenn, přes Lukáše, trojtečku, a ostatními konče). Nechte týhle hry, je zbytečná.

  Howgh, domluvil jsem.

  P.S. Neberte to osobně. Nechci nikoho urazit, jen poučit :o)

 24. [29]: Takže ty se domníváš, že skutečná Identita uživatelky Soňi je "ježibaba" a další uživatele Ondřeje je skutečná identita "…" ? Nebo tvoje skutečná identita co je zaznamenána v občanském průkaze je "Kain" ? Pokud ano běž se léčit…doporučuji.

  Jak by řekl uživatel "…", ze zákona mi nic nebrání tady psát své názory a jestli k tomu využiju i jiné přezdívky než mou (pro zábavu)…je to čistě jen na mém svědomí.

  Ani uživatelka "Lúmenn" nemá skutečnou identitu "Lúmenn" ale Petra…a já jsem se ptal právníka který mi potvrdil že porušení zákona by bylo teprve tehdy kdybych uváděl konkrétní osobní údaje o člověku: příklad – konkrétní jméno s nějakým bydlištěm či rodným číslem a podobně (vaše přezdívky může využívat naprosto kdokoliv –

  koncekonců jak víš že přezdívku "Lúmenn" někdo jiný na druhé straně světa či republiky nevyužívá rovněž a také si myslí že je jen jeho ?

  Zkrátka neurážejte svou vlastní inteligenci.

 25. [30]: Přesně tak. I já stejně jako kdokoliv jinej může třeba jen pro zábavu využívat cizích přezdívek. Nejedná se o porušení zákona.

  [29]: No ty se dívíš, že Lukáš mu říká "drž hubu" ? Nemá se trojtečka do něj navážet a urážet jeho práci. Souhlasím s Lukášem, že taktnost a slušnost na internetu chybí.

 26. [32]: Hej jako přesně tak. Sice je Lukáš tak trochu debil, ale jinak máš pravdu. To víš…mě by taky sralo, kdyby mi někdo psal mou vlastní přezdívkou. Ale vím, že bych, že bych si mohl akorát nasrat. Není to nezákonné. To je jak, kdyby mi řekl uživatel ".", že tu tečku nikdo kromě jeho nemůže používat. Takže to je hafo.

 27. [33]: Za prvé – Ahoj, Lukáši.

  Za druhé – "to je hafo"?! A to má znamenat co?

  Jinak, tu aféru před rokem jsem nezaznamenala, ale rozhodně je to vtipné. Lukáše je mi docela líto, ale chápu Lúmenn, že neprovozuje taktiku mrtvého brouka, já bych udělala to samé. Lukáši, ty chceš něco, co jiným lidem odmítáš dát. Divíš se?

 28. [34]: jsi ty normální ? nebo jinak…chceš vůbec chápat co já tady píšu ? Zřejmě si pořád zpíváš podobně jako Lúmenn tu stejně nesmyslnou písničku.

  To já lituju tebe.

 29. Lidi, pojďmě ho ignorovat. ^^ Chlapeček chce jenom pozornost. Prezentuje se jako kdoví jaký mág, a přitom zdá se, že jediným smyslem jeho života je obtěžovat uživatele internetu. Tady končím. Mám důležitější věci, do kterých vkládat energii, než se hádat s dětinským spratkem, samozvaným Lordem, Lukášem.

 30. [36]: Já se také nechci s nikým dohadovat ty "Y.", nicméně na straně druhé vždy (!) budu vyžadovat základní slušnost a TAKTNOST. Tu jaksi asi nechceš znát. Nicméně svůj názor vždy i na těchto stránkách vyjádřím.

 31. [38]: Na konci mého komentáře je jméno osoby, kterou jsem měla na mysli. ^^ Patrně jsem měla tím ctěným jménem obohatit každou větu, aby to bylo více, než jasné.

  *pojďme (Chybička, no.) ^^

 32. [35]: Nejsem. A proč bych měla chápat, co ty píšeš, když ty se ani trochu nesnažíš pochopit, co říkáme my? Vůbec mě neznáš a z něčeho mě obviňuješ, a pak se oháníš tím, že se k tobě nechovám s dostatečnou TAKTNOSTÍ. To bys totiž musel začít.

 33. Já nevím, co kdyby jste toho nechali všichni? Když se někdo prostě ohradí proti nařknutí druhou osobou, tak je to OK. Ale když se jenom nesmyslně dohadujete a očividně to nikam nevede… jeden se naváží do druhýho, druhej do prvního, a furt dokola… Moudřejší ustoupí, ale bez urážky, nikoho tu ustupovat nevidím (snad jen ty, co ustoupili hned někdy na začátku).
  Jednoduše: klídek, lásku, mír 😉

 34. [24]: Kdyby ses třeba podíval do slovníku, zjistil bys, že slovo 'Fée' znamená víla, tudíž si vyprošuji ten mužský rod.
  A jen tak mimochodem, kradení přezdívek mi trochu připomíná ty dětinské spory na prvním stupni základky, asi jsi trochu zamrzl ve vývoji, pane Dokonalý a Neomylný :))

 35. [45]: Víš, že jste docela směšní ? Nicméně vy si stejně najdete způsob jak mi to vysvětlit a lež budete směle vydávat za pravdu. Dále…

  Nicméně myslím, že si taky vytvořím svou vlastní přezdívku. Ať tady trošku vnesu chaos. No a aspoň se pobavím. Smích je zdravý.

  A poslední věc… Lúmenn si myslí, že tímto článkem něco vyřeší, ale ve skutečnosti nevyřeší vůbec nic.

  Komentáře mohou zadávat všichni bez rozdílu.

 36. [46]: Je taktní a slušné napsat někomu, že je směšný? Zvlášť, když ti nic špatného neudělal? No jo, nenapsal, že jsi hvězda celého vesmíru a miluje tvoji práci a tvoji debilitu, ale trochu to přeháníš, ne? A než se začneš namáhat, tak ne, opravdu se nesnažím chápat tvoje myšlenkový pochody, to bych musela být úplně prdlá.

 37. – já to říkal (viz 17.)
  – po přečtení Lukášových "příspěvků" jsem nabyl dojmu, že opravdu potřebuje odbornou pomoc (slova jako "pouze si hraju na boha"… to jasně říkají)
  – tyto individua je možné snad jen ignorovat…

 38. [55]: Tak mě ignoruj…zdá se, že jste víc narušení vy než já. Ignorovat mě většina z vás nedokáže. Koneckonců to dokazuje celý výše uvedený článek i s diskuzí.

  S vysvětlováním tady jsem skončil, ale odbornou pomoc byste potřebovali právě někteří z vás zcela jistě.

  A ano "pouze jsem si hrál na boha" v příbězích (a podobně) podobně jako "Lúmenn" si píše příběhy a jiní na internetu. Takže v tomto mám pravdu jedinečnou já a je jedno co zas na mě kdo vymyslí za lži.

  S pozdravem

  Lukáš

 39. [51]: Měla jsi se ptát na to jestli tu fotku můžeš uveřejnit. To je každého povinností.

  [52]: To je docela úsměvné od nemocné osoby jako jsi právě ty "Féé" (neznám něco takového – ty jo? Potom se běž léčit). Já aspoň vystupuju pod svým jménem Lukáš a nehraju si na nic. Ale to se nedá říct o tobě a podobných.

  Ale pozor – ignorujte mě (úsměv) .

 40. Antikriste v království pekelném, cos to poslal za démona debility mezi nás?

  [57]: Lukáši, mě by vážně zajímalo čeho se snažíš dosáhnout? Právo neprávo, tady v blogovém světě je cílená krádež identity za důvod ke zrušení. A klidně si konzultuj s právníky (nemaj omalovánky z Plzně?), ale silně pochybuju že by se tvým kňouráním nákej soud zabýval. "Psal jsem pomluvy pod jejím jménem a ona mě za to pomlouvá" Prosím?
  Nu což, stejně napíšeš nějaký duchaplný komentář kde mi to pořádně natřeš svojí inteligencí.
  Pak ta tvá svatá válka proti kyberšikaně. Jako to je recese nebo to opravdu myslíš vážně? Když opomenu fakt, že každý štastný vlastník mozku se ti akorát vytlemí, tak pořád nevim co je účel. A jestli napíšeš, že princip vítězství dobra nad zlem, tak mi opravdu vyrazíš dech.

  A neboj, jakmile ti každý napíše něco z plných plic. I ti s nejpevnějšími nervy, tak se té lahodné ignorace dočkáš 🙂

  Končím. Snažit se něco říct kreténovi je opravdu vysilující.

 41. Jsem velký Hromovládce a můžu zneužívat vaše přezdívky jak se mi zachce. Vy tu moji zneužívat nemůžete, protože Lukáš je moje pravá Identita, kterou mám i v občanském průkaze. Hleďte na moje web-stránky, uvedené výše vedle mého Jména.

 42. Tak jak se ti to líbí, když to někdo dělá tobě ?
  touhle otázkou končím veškerou komunikaci s tebou. Na nový blog se ale určitě pobavit přijdu.

 43. [58]: (úsměv) Čoveče hele…neříkali jste, že mě budete IGNOROVAT ?

  Tak já čekám, kde je ta zasloužená ignorance (úsměv)…

  K těm zbylým nesmyslům se nemusím vyjadřovat.

  [59]: Komentář pod tímto číslem padesát devět jsem nepsal.

  [60]: Čoveče hele…mě to vůbec nevadí. Ale vy nějak nedokážete "spolknout" moje názory (svobodné) a ignorovat mě..co? (úsměv)

  [61]: Ty vole…to je málo hele…to musíš ještě aspoň pět krát (úsměv)…čoveče.

 44. [28]: Tobě vadí drzost a klidně napíšeš někomu ,,drž hubu"?  běž se léčit.

  Navrhuji odeslat adminům blog.cz společnou žádost nás všech, kterým Lukáš krade přezdívky a které odtěžuje v diskuzích, aby mu zatnuli tipec. Podepíšeme se třeba na blogovu petici, nebo každý napíše pár řádků, vložíme to do jedné prosby a už nás dál šikanovat nebude.
  Lumenn vyhrožuje udáním, což je už samo o sobě trestné, krade naši identitu, což blogová sféra zakazuje… to samo o sobě stačí, když vynechám jeho příšerný projev.
  Co říkáte? Složíme to spolu? Třeba udělat článek a pod něj se všichni připíšeme 🙂

 45. [63]: Podívej se Karolíno (nebo ty nemocná "Alue")

  – jestliže uživatel "…" je drzý a netaktní zasloužil si oslovení "drž hubu" – takže se běž léčit ty

  Poslední věc…

  nějak vám nejde ignorovat mě, že? Nicméně ani petice vám nepomůže. Navíc kde vidíš, že bych někomu kradl přezdívky…jsi paranoidní.

 46. Aspoň vidíte jaké to je když otravoval a šikanoval uživatel "…" mě a to asi dva roky. Rozdíl je pouze v tom, že já se JENOM BRÁNÍM (toť vše).

  Uživatel "…" vám určitě rád poví, že mi ze zákona nic nebrání vám psát komentáře (názory). Jak mi uživatel "…" jednou řekl…je to jen na mém svědomí jestli na vaše blogy budu chodit a psát své názory.

  Smůla…nikdo mi "tipec" nemůže zatnout. Teď když mám jiné web-stránky už vůbec ne viz bandzone.cz A neexistuje způsob jak blokovat můj přístup na vaše stránky (jo to je to stejné co dělal uživatel "…" mně dva roky a vy jste se ho ještě zastávali…)

  S pozdravem

  Lukáš
  P.S.: Přijďte na moje stránky na bandzone.cz (úsměv)

 47. [66]: Čoveče ignoruj mě…nebo na to nemáš ? Tak jak to je ? Pořád a pořád musíte něco vymýšlet. Ale hlavní je že nikdo nedokáže dodržovat to ignorování.

  Jste slaboši a já se pořád vámi bavím (úsměv).

 48. [68]: Tady se nic neřeší…oni jenom provokují, podrypují a zkouší jak mě nasrat. No a já se jenom bráním…  

  Máš pravdu, že je potřeba abych já jako moudřejší ustoupil. Radši se budu věnovat svým písničkám na bandzone.cz/elukas

  Konečně někdo napsal rozumný komentář "Nebožko".

 49. Kristova noho, nějak mě nebaví ty komentáře tady číst. Lukáš je idiot, o tom není pochyb. Ale že vás ostatní to taky musí děsně bavit, vést tady sáhodlouhý diskuze o ničem… Přeji příjemnou zábavu, ale Lum by asi radši ocenila takovou salvu komentářů u jiného témata, než je tohle individuum.

 50. [30]: hej Lukáši, když už máš potřebu o mně všude psát, tak bys měl vědět, že se píše Soni, a ne Soňi. To je fakt odporný.
  Btw, Lukášů znám spoustu, ti snad nemají právo napsat koment pod tím jménem? Jak bys to pak poznal, kdo je kdo?

 51. [57]:

  [64]:  Lukáši ty jsi…cvok. Před chvílí jsi sám přiznal, že přezdívky kradeš, i na svojich stránkách jsi to napsal, jen s tím, že to není trestný bo co.
  Tak co zase vymýšlíš, že je někdo paranoidní?
  Nechápu tě, jednou něco řekneš a vzápětí to popřeš.
  Alespoň přemýšlej než to napíšeš 😉 Možná bysme pak z tebe neměli takovou prdel.

 52. Alue má s tou peticí dobrý nápad, každopádně bych to neoznamovala předem (jako Lum v článku, i když to myslela dobře), protože Lukáš si raději celý blog zrušil, resp.udělal ho nečitelným takže teď není důkaz :-/ Ale věřím, že i adminům by to nepřišlo jako sranda používat cizí přezdívky a psát pod nimi zcestné komentáře, které by dotyčný nikdy nenapsal. Sice to není značka, jak pořád opakuje kolovrátek, ale značkou jsou vaše blogy a v této komunitě si lidi pod známými přezdívkami vybaví konkrétní osobu nebo blog, takže jako zneužívání názvu by se to brát dalo.
  Ale doporučuju to nahlásit hned, jak to Lukáš zase jednou udělá, ať nemá čas to smazat.

 53. [74]: Nebyl bych si tím zas tak jistý, neboť blog.cz neřeší konflikty mezi uživateli. Takže ha ha ha. A na přezdívky nemáte ochranné značky (obchodní značky a podobně) takže je může využívat kdokoliv).

  Buďte slušní a nehrozí zneužívání vašich bezcenných přezdívek. Zkuste začít znovu s čistým štítem. Cestou dalších provokací ničeho nedosáhnete a ani blog.cz vám nepomůže.

 54. [74]: To jo, otázka je, kdo a jak by to mohl zorganizovat..třeba domluvit se na mailu, všichni tam něco pošleme, jeden to dá dohromady a pošle takovou velikou prosbu na blog.cz, hromadně podloženou kontakty.. to by šlo, kdyby tady ten pofidérní Lukáš dělal velké problémy, dalo by se s ním něco dělat takhle. Stačilo by mu dát nějaké ultimátum, aby vymazal z diskuzí podvodné příspěvky a v případě, že by zase začal krást identitu, pozastavila by se mu blogová činnost. To je takový standardní postup, který pravděpodobně zvolí, kor když nám tady nadává. – Ale je to jenom návrh, já ho u sebe v diskuzích prostě smažu a neřeším ho, ale kdyby tento nápad někdo chtěl uskutečnit, přidám ruku k dílu. – Mylsím, že není chyba to tady navrhnout veřejně.

 55. Aha … škoda že jsem tohle nezaznamenala už dříve a nevím, co bylo na začátku. Každopádně už aspoň tuším, kdo je ten člověk, co se tu objevil a teď verbuje.

 56. Štamgasti…jak nazýváš bandu kteří se připojili ke známému provokatérovi uživateli "…", také ví, proč jsem k nim byl takový jaký jsem byl.

  Kdo tehdy byl na straně provokatéra "…"… byl proti mně. To je takové "filozofie" – nejsi-li se mnou, jsi proti mně. Taková je pravda i když už dávno to není tak důležité.

  A jak je vidět dnes…tak opravdu ty lži ti "Lumenn" (Petro) nevyšly. Ne nadarmo se říká, že lež má krátké nohy a přestože pravda zpravidla nevítězí…v tomto případě jsem vyhrál já. Jeden z menších důkazů je i tento komentář.

  [84]: vážně ? A kdo my ? Ty si vykáš ? 🙂 )

 57. [80]: hrdina tehdy zrušil blog, protože se na mě dohodla větší skupina lidí přestože nebyli v právu.

  Tím, že budu někomu dokazovat že tam zůstávám (na těch stránkách) bych ničeho nedosáhl…pouze by se zvýšil počet lidí kteří by byli zmanipulováni Petrou (Lumenn) která se kdysi nepřímo spojila s uživatelem "…".

  [79]: stejně by vám byly k ničemu

  [78]: Karolína Loskotová najednou ukazuje pravou tvář…kde je to dobro které vše odpouští ? : ) ) ) Kde je to světlo ? 🙂 )

  [76]: to je mně jedno hele…

  [73]: samozřejmě že není trestné krást cizí přezdívky…kdo ví jestli tu tvou někdo už nepoužíval dávno před tebou

  [74]: Karolína (Alue) nakonec zbaběle neudělala nic. Nemá na to.

  [70]: Nedá se poradit když někdo nechce (!) poradit a pevně si stojí za svými názory (bez ohledu na to co ostatní).

  [72]: a?

  [68]: svatá pravda…

 58. jo a to…

  Teď jsem si vzpomněl ještě…Z určitého úhlu pohledu mi ty tvoje dva články o mně v podstatě lichotí. Jo no tak…

  Na bezvýznamného člověka by se nikdo nesnažil sesmolit dva celkem dlouhé články, ale nevšímal by si mě.

  Lúmenn (Petra) potvrdila že jsem byl do určité míry úspěšný. Děkuji. 🙂 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.