Budete fandit?:)

Rok zas uběhl jak voda a blíží se nám další, v pořadí již sedmdesáté páté mistrovství světa v hokeji. Pokud si pamatujete loňský rok, pak jistě víte, že letos to pro Čechy nebude jen tak ledajaké mistrovství, ale půjde nám o obhájení titulu, což je faktor, který naše výsledky většinou ovlivňuje v negativním slova smyslu.
Ale nepředbíhejme, kdo ví, jak to letos skoční. Nespornou výhodou je to, že MS se letos koná na Slovensku, takže to máme za rohem a naše kluky určitě přijede podpořit o to více lidí.
A co vy? Pojedete fandit? Nebo aspoň vezmete pivko a brambůrky a zasednete k televizi a budete fandit z obýváku? Těšíte se nebo je vám to jedno?
Já mám na poslední mistrák úplně skvělé vzpomínky a na letošek se taky strašně těším. Máme dokonce se sistr pořízené vlaječky, původně určené na autozrcátko, ale my si z nich udělaly slušivé kloboučky a na fandění se už moc těšíme:) Ten pocit, kdy se v jednu chvíli shodnete s lidmi, jejichž názory normálně nesnášíte, je prostě super. Puk letí k bráně a punkáč, nácek, politik, bezdomovec, paní od pokladny i manažer, ti všichni koukají a přejí si jediné – ať do té brány kurva spadne!:) A to je strašně fajn:) Takže – ČEŠI DO TOHO!!!:)

11 komentáře “Budete fandit?:)

 1. Vzpomínám si na loňské finále… díky němu mám z maturity z angličtiny čtyřku 😀
  Hrálo se totiž večer před mým maturitním dnem a mě už bylo líto se učit poslední téma do AJ – protože kdo by se dobrovolně radši učil, když je to tak napínavý 😀

 2. Sleduju jen zápasy českých hokejistů. Přesněji řečeno, když hrajou Pardubice, tak jim fandím. Hokej mám radši než fotbal, to jo. Je takovej… přehlednější.

 3. uuuhhh, aha… zase ten hokej=). asi nejsem vlastenec, protože mě to vůbec nebaví ani nezajímá:) ale když vyhrajou, potěší mě to=)

 4. Já teda fandím naprosto pravidelně i na našem zimáku, hokej mě baví sledovat ze všech sportů asi nejvíc. Jako by můj pokoj už tak nevypadal jako klučičí, zeď mi zdobí dva obří plakáty hokejistů. Jeden s naší milovanou Duklou Jihlava (musela jsem si ho nechat i ode všech podepsat) a druhý s loňskou reprezentací, která nám udělala takovou radost. A jsem ráda, že jsem u toho mohla být, byl to jeden z nejkouzelnějších zážitků.

 5. Heh…bude sa hrať aj v našom mesta a ja neveim, či sa mám tešiť alebo ľutovať tých cudzincov, ktorí prídu do košíc (najmä tých, ktorí pridu na nejakom drahom autíčku :D)
  Ja fandiť asi nebudem, budem sa tešiť keď vyhráme, ale nie som ani nejaký vlastenec, ani fanusik hokeja, takže ma o nejako netrápi…
  Ale povedzte mi niekto..kedy presne a do kedy tie majstrovstva vlastne su?

 6. [2]: presne! prijde mi dost nesmyslne sedet doma a rvat na obrazovku, mam lepsi veci na praci a pak, sere me, kolik penez se toci ve sportu, nezavidim jim to, jen mi to prijde postavene na hlavu, ze nekdo si tak tak vydela na to aby prezil i kdyz se sakra snazi a nekdo se proste jen umi dobre trefit do mice/puku a hned by mu vsichni snesli modre z nebe

 7. Fandit nebudu, protože mě sport naprosto míjí a dost mi vadí, že míjí i spoustu dalších lidí, ale v době, kdy se najednou přihodí nějaký úspěch jsou všichni strašně hrdí vlastenci a MY máme zlato a MY jsme mistři. Mistři jsou oni, hokejisti, fotbalisti, kdokoli jiný, tak ať si to užijí. Já jim to přeju, ale nezajímá mě to. 🙂

 8. jakožto od Kladeňáka by ode mě byl snad i zločin, kdybych si neudělala, co se hokeje týče, pořádnou ,,fandoostudu" alespoň při mistrovství! To je jasnačka, že se bude fandit. Na Slovensko bych si taky ráda zajela fandit naživo, ale v květnu mi vrcholí semestr, propadávají šibeniční termíny na odevzdání seminárek a dopisování průběžných testů no a pak… fujtajkslový zkouškový, takže to asi neskloubím se školou, ale.. kdo ví? Třeba se stane zázrak, já udělám všechny práce ještě před termínem, náš tým se udrží až do finále (v což upřímně doufám) a já si vážně zafandím naživo, když Prahu jsem tehdy propásla ;)KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.