Finn a rozhovor do blesku

Na internetu se objevila reportáž, kterou se mnou sešil jeden reportér ze známého bulvárního časopisu BLESK. Jak je tomu v tomto deníku zvykem to co jsem řekl částečně překroutili, vytrhli z kontextu a použili tak jak se jim to hodilo. Nakonec to však nedopadlo špatně. Tak posuďte sami.

Nekompromisní, často až bolestivá upřímnost Paľa Habery je pověstná i u nás. Servítky si nikdy nebral ani Ondřej Hejma. Výrazivo Dary Rollins a Marty Jandové je zatím pro českého diváka malou neznámou. „Byli hrozně protivní,“ zhodnotil přístup poroty Finn Struž (23) z Prostějova poté, co se dozvěděl, že i pro něj soutěž skončila.
Přitom právě tento soutěžící v černé sukni a síťovaném triku na sebe poutal značnou pozornost. „Aspiruji na největšího mezinárodního magora,“ řekl Blesku ještě před svým vystoupením Finn Struž. Zneuznaného génia později ostatní soutěžící vyzvali, aby něco zazpíval. Schodištěm pavilonu C brněnského výstaviště se na to rozezněl jeho školený hlas v anglicky zpívané metalové baladě. Maskot dne za to od ostatních zaslouženě sklidil bouřlivý potlesk. „Chtěl jsem tady přispět k dobré atmosféře, a to se mi snad povedlo,“ rozloučil se s ostatními Finn Struž.
Ještě přidávám jedno video na kterém vyjadřuji svůj názor na porotu 🙂
Video nějak blbne a nejde vložit, shlédnout ho můžete ZDE.
-školený hlas, jo? to mě potěšilo:-P

10 komentáře “Finn a rozhovor do blesku

  1. Jj,super hláška…jaký že nepostoupil???Určitě postoupil,že jo Finne??
    A víš ty co?Si můj horký kandidát!!Budu ti psílat hlasy když postoupíš až tam 😀
    fakt 🙂

  2. Csss….Tam za nima zajdu a pěkě jim to budu vyčíat a hodim si po nich vajíčkem 🙂
    Proč zrovna Finn ne??? Bůůůů….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.