Cesta je u konce, aneb co Superstar dala a vzala

Dnes skončila Finnova cesta Superstar a on vypadl z finálové desítky „hvězdných pěchotníků“. Co mu Superstar dala, co vzala a co si z ní odnesl se dozvíte v následujícím rozhovoru.
http://lumenn.cz/wp-content/uploads/550805.jpg

Proč ses vlastně do Superstar přihlásil? Bylo tvým prvotním záměrem stát se „tím magorem z Hvězdné pěchoty“ nebo sis dělal zálusk i na trochu jiný úspěch?
Především jsem si z toho všeho chtěl udělat srandu. Jednou za čas musím provést nějakou šílenost, jinak se cítím nesvůj. A jestli jsem mířil výš? Spíš ne, ale nevadilo by mi to:)
Jak na tebe působila celá ta atmosféra castingů? Jak ses cítil a co prožíval?
Někteří lidé tam byli nervózní a někteří, mezi něž jsem patřil i já, byli v klidu:) Někteří si opakovali texty, někteří do sebe ládovali kafe a jiné posilováky a někteří si šli vykuřovat hlas aby měli co nejlepší chraplák. Pro mě to bylo celé v pohodě, nevadilo mi čekání, nevadilo mi tolik lidí na jednom místě, cítil jsem se v naprostém klidu, dokud jsem se nepostavil před porotu. Ani jsem nevěděl čím to bylo, ale dostal jsem tak trochu trému. Ještě než jsem začal zpívat, tak se mi roztřásly ruce.
Kdyby sis mohl své vystoupení zopakovat, udělal bys teď něco jinak?
Pár věcí by tam bylo – ad jedna zvolil bych si písničku v nižší tónině a ad dvě, určitě bych neopomněl vrátit slečně Jandové její narážku. Ona mi totiž řekla, že s výkonem, který jsem podal, by mě na metalovém koncertě vypískali. A já si v ten moment nevzpomněl, že jsme to byli zrovna my a spousta dalších lidí, kteří jsme ji v roce 2006 vypískali na Masters of Rock;)
Jak jsi reagoval, když ses viděl v televizi? Byl to šok? Nezvyk? Nebo naopak příjemný pocit?
No byla to hrůůůza:D Viděl jsem se tak, jak jsem se vidět nechtěl. Ale byla to sranda;) Horší bylo asi jen slyšet se zpívat, když se na to tak zpětně dívám, mohl jsem to zazpívat o hodně líp, alespoň na stejné úrovni jako jsem to zazpíval potom v hale. No jo, tréma je tréma.
A co jsi říkal na to, když ses po tom všem ocitl ve Hvězdné pěchotě?
Nějak zvlášť mi to nevadilo. Chtěl jsem si ze Superstar udělat srandu a předvést se jako magor před dvěma národy – což se mi povedlo:) Tak jaké by mělo být lepší ocenění pro magora, než být ve Hvězdné pěchotě? Na stranu druhou mě to trochu zamrzelo. Nejsem moc domýšlivý, ale myslím, že jsem zpíval líp, než většina lidí, co v pěchotě byli taky. Tedy kromě Severína. Ale myslím, že nás dva tam dali hlavně kvůli tomu, že jsme metloši a mě navíc za to, jak úchylně jsem vypadal:)
Jak reagovali tví přátelé, rodina, ale i cizí lidé poté, co tě viděli v Superstar?
No, lhal bych, kdybych neřekl, že to většina čekala, vždyť jaká jiná šílenost může šílence napadnout, než zkusit něco takového. A cizí lidé? Poslední dobou potkávám lidi na ulicích, kteří, když projdu, si šeptají „je to on, není to on?“ a do očí se mě na to zeptali už trafikantka v trafice, kam pravidelně chodím, slečna prodavačka v naší večerce a můj bankovní poradce:) Někteří lidé si ze mě kvůli tomu dělají srandu, ale co? Nechám jim to, lepší, když jim budu k smíchu, než k pláči;)
Co říkáš na to, že jsi vypadl a tvá „hvězdá dráha“ končí?
Nijak zvlášť mě to nermoutí. Vlastně jsem si docela oddychl. Jsem sice magor, ale všeho s mírou (nebo s Mírou?:)).
Chtěl bys něco vzkázat lidem, kteří ti fandili?
Samozřejmě. Všem vám děkuju za to, že jste pro mě hlasovali, za to, že jste mi psali milé věci a že jste vůbec byli ochotni podpořit takového magora jako jsem já. Nebojte, brzo se naskytne zcela nová ztřeštěná uhozenost, do které se vrhnu po hlavě. Nemyslete si, že vás nechám dlouho čekat:)

8 komentáře “Cesta je u konce, aneb co Superstar dala a vzala

  1. škoda, že Finn vypadl :o( hlasovala jsem jak jen to šlo, sice mě trochu zlobil počítač, ale snažila jsem se…no marné :o) doufám, že zas brzy příjde nějaká ta šílenost "zcela nová ztřeštěná uhozenost", o které Finn mluvil :o) Už se těším :o)

  2. Nejprve jsem byla celkem překvapená, že Finn šel do něčeho, jako je superstar…a také, že skončil v pěchotě….ale nakonec bylo milé, jak tě všichni podporovali, jsem zvědvá, co vymyslíš příště….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.