Druhá soutěž – povídková!

Takže, vy všichni kteří nefandíte Středozemi a i vy, kteří jste z různých důvodů v minulé soutěži neuspěli, mám pro vás další, tentokrát mnohem větší výzvu.
Zkroťte svůj literární talent a nebo mu naopak popusťe uzdu dle libosti. Každopádně vaším úkolem bude do pátku, 20.února 2009, napsat povídku – ale ne ledajakou. Zadání je následující:
– povídka nesmí být kratší než 300 slov, ale taky ne delší než 600 slov
– povídka musí obsahovat tato slova: les, Král Trnů, propast, těžký, měsíc
– tato slova samozřejmě můžete libovolně skloňovat a časovat, použít je můžete kolikrát chcete, ale minimum je samozřejmě jednou, na jejich pořadí taktéž nezáleží, důležité prostě je, aby se v povídce objevily
Jak to uděláte je jen a jen na vás – a abych nebyla zlá i na nějakého mně podobného blázna, co by chtěl tato slova vložit do básně, velkoryse toto povoluji, s tím, že báseň musí mít minimálně 3 a maximálně 6 slok.
Vítěze bohužel nečeká nic jiného než diplom, ale zadostiučiněním mu snad bude i jeho dobrý pocit. Porotcem budu já a přizvu si ještě mého drahého (který o tom ještě neví…) a během příštího víkendu se dočkáte výsledků.
Doufám, že zajímavá slova zjitřila vaši fantazii a já už netrpělivě čekám na vaše povídky – prosím o zaslání na již snad známý mail Lumennka(at)centrum.cz a pod povídku připište, zda souhlasíte z jejím uveřejněním zde na blogu:).
Hodně polibků od múz přeje a na povídky se děsivě těší Lúmennka:)

7 komentáře “Druhá soutěž – povídková!

  1. Ech…no ráda bych se zůčastnila…ale nevím, nevím 😀

    Raději ne…nebo jo? 😀 no uvidíme 🙂 😉

    Slova se mi ale zamlouvají 😉 jé…

  2. nooo, ráda bych se do toho pustila, ale budu muset zasednout ke svému můzovi, totiž juke-boxu.

    Jestli mě ve škorpu něco napadne, pak to sepíšu a s radostí pošlu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.