Undergroundové autorské čtení

Slyšte, slyšte, na vědomost se dává, že se uskuteční již druhá akce pořádaná veleslavným nakladatelstvím Pravěk! Uskuteční se již příští týden v den, který přichází jen jednou za čtyři roky – 29.února roku dvoutisícího dvanáctého v 18 hodin středoevropského času na Skleněné louce (to je knajpa na ulici Kounicova, kousíček od Moravského náměstí) v Brně.
Těšit se můžete nejen na knížky z produkce nakladatelství Pravěk, ale také na autorská čtení mnoha začínajících i pokročilých básníků, kteří vydali nebo vydají svá díla v našem nakladatelství. Krom toho své písně zahraje a zapěje světoznámý elfí bard Laeg Mortemir.
Pokud zavítáte, neprohloupíte:) Mnoho knih nakoupíte a s dobrou náladou domů půjdete! Těšíme se na vás!:)
Žijete-li ksichtoknihou, více infa zde.

15 komentáře “Undergroundové autorské čtení

 1. Že bych se stavila? Čistě ze zvědavosti? Pokud tedy mezi sebe berete i zhýralé a nemorální autory publikující u zlých komerčních nakladatelství a dotující kruté a nelítostné distributory. 😀 Docela se bojím, že mi namlátíte, s tím jaká je teď atmosféra a vzhledem k tomu jaký mám na věc pohled já. 😀 To heslo "uměním proti komerci" nebo jak to tam máte, mě vyloženě děsí.

 2. [1]: No a… to právě člověka nesmí děsit…pokud něco děláš, musíš to dělat především sama pro sebe a být s tím spokojená. Jestliže někdo něco dělá hlavně pro druhé…pak opravdu přichází tvoje formulace "…mě vyloženě děsí." – a to je podle mého názoru špatně. Je tedy důležitá spokojenost vlastní sama se sebou (a potom teprve ostatní).

 3. [5]: Já se raději soustředím na své knihy, které jsou již oficiálně v prodeji a kterými jsem získal víc než internetovým blogem…hold nejsem typ pro blogerské diskuze (člověk na to musel dřív či později vnitřně dojít). Ještě že nevsázím jen na jednu kartu. Web Knihovna KSM sice není a nebude, ale myšlenky "nezemřely", jedou dál.

 4. [1]: neboj:) Každý si může vydávat své díla jak chce a kde chce, komerce není v principu špatná, jen by měl člověk možnost výběru – mezi kvalitou komerční a nekomerční a o to se snažíme, hledat i jiné cesty, než ty klasické:) přijď se přesvědčit, ráda tě konečně poznám osobně:)

  [5]: budu ráda když přijdeš:) Na jednu kofču tě pozvu:)

  [3]: přijď, přijd:) Budu ráda:) Já na křestu tvé knihy už byla, můžeš mi to oplatit

 5. [6]: Lukášku, to mě zajímá, řekni, jaká kniha se ti oficiálně prodává? (e-kniha není u mě oficiální kniha) … Totiž nechci tě falešně nařknout, že kecáš, ale podle mě prostě kecáš 🙂

  [7]: Fajn… pokusím se utrhnout a dojdu.

 6. [8]: Tvá psychologie je sice zajímavá, ale neefektivní…nezapomínej, že mám s internetem čtyřleté zkušenosti…ale…není důležité jestli si ty či někdo jiný myslí že vydávám pouze elektronické knihy, ale důležité je, co vím já a společnost zodpovědná za fyzické vytvoření a doručení takových mých knih.

 7. [10]: Na unibook si to může dát každý blbec. Je to tak drahé proto, že ta kniha není natisknutá  a oni ji speciálně vyrobí, když si to jeden člověk náhodou koupí… tohle není oficiální prodej knihy, je to něco jako Knihovnička.cz

  [9]: Takže kecáš.

  [11]: Hm, já mám 259 stran za 254 korun a to tam mám ještě ilustrace… údajně je ideální počítání koruna na stránku.

  [12]: Mylsíš, že přijdeš? Ráda bych tě potkala 🙂

 8. [12]: jj je to středa…on má Červeňák besedu?? Jééé, tam si asi taky zaskočím:)) My to máme od šesti, předpokládám že Ďuro tam bude spíš odpoledne, tak snad stihnu oboje:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.