Přednáška o andělech

Už je to za dveřmi, ale já si na to vzpomněla až teď, tak snad to i tak zabere a někoho ještě nalanařím (btw. jaká je asi etymologie slova lanařit (= ukecat, pozvat…) někoho na něco?).
Tuhle sobotu, ano už za dva dny, dělám tady v Brně přednášku o andělech, doslova se jmenuje „Andělé v našem životě“ a ráda bych vás na ni totuo cestou pozvala. Není určena jen „esoterikům a jiným magorům“, ale je pro všechny, včetně těch, kteří na anděly nevěří, protože nečekejte, že vás budu k něčemu přesvědčovat, přednáška bude o něčem trochu jiném, nu však uvidíte sami:) Pod perexem najdete letáček se všemi potřebnými informacemi a tadyhle najdete odkaz na událost na fejsbůku. Na všechny, které potkám, se už moc těším:)

***
Btw. nakonec jsem se tak nějak rozhodla, že vstupné bude nejspíš nakonec dobrovolné,
protože mám takové akce tak nějak raději, ale aspoň ty tři pětky na nejnutnější náklady
by docela potěšily:)
Jinak pochopitelně sdílejte, pozývejte kamarády a tak:)

3 komentáře “Přednáška o andělech

  1. [1]: andělé nejsou hmotní a po kapsách nenosí peněženky:) Anděl je něco jako rádce a ochránce, ale sám za nás nic neudělá a peníze nevyčaruje z ničeho, ale může člověka navést na správnou cestu, která mu pomůže nějakou tu kačku vydělat. Ale to předbíhám, tohle všechno bude na přednášce:)

  2. Možná by nebylo špatné, kdybych se na té přednášce objevil i já sám. No…to se ještě uvidí.

    [2]: bytosti "neviditelného" světa se mohou učinit třeba dočasně hmotnými…takže i andělé… a tak jsou schopni i dávat dary. Takže nesouhlasím s tvým komentářem Lúmenn.

    [1]: a proč by to anděl dělal (pro anděli jsi jen hmyz stojící v cestě hurikánu)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.