Chybička se vloudila:)

Nedávno jsem vás žádala, abyste ohodnotili moji povídku na webu Pevnosti, protože jsem měla za to, že nejlépe hodnocená povídka získá prvenství ve čtenářské soutěži. Ale ouha, ono to nakonec bude všecko jinak a pro povídky se bude hlasovat ve speciálním formuláři.
Takže proto prosím všechny, kterým se moje povídka líbila, aby si udělali ještě minutku času a zahlasovali pro ni. Moc se omlouvám všem, kteří se pracně registrovali, protože to nakonec nebude třeba:( Omluvuji se a kaji se…
Pokud se vám má povídka líbila více než ostatní a chcete jí dát hlas, skrývá se pod číslem 43 a názvem Střep. Hlasování je možné provést tady. Všem hlasujícím i hodnotícím mnohokráte děkuji!:)

17 komentáře “Chybička se vloudila:)

 1. [3]: Kurva, tobě to minule nestačilo?!! Co jsem ti psala? Těm holkám se to líbí, to, že tobě ne je tvoje věc.. Svoboda názoru ti nic neříká? Takový namyšlený vygumovaný čuráky mám fakt nejradši.. So hajzlu už.. Kreténe!

 2. napsané pěkně jenom mi přijde že mícháš mos věcí dohromady, draky a techniku a plovoucí ostrov, nejde mi to vůbec k sobě

 3. Jo, není nad poctivé hlasování v soutěži, jejíž účastníci mají být anonymní… Pravidla jsou ale asi jenom pro blbce…

 4. [11]: jooo tohle:D ale to jsou normální draci, jako prostě na vítr, ne papíroví, ale z jiného materiálu nicméně prostě stroje, ne nadpřirozené bytosti:D Je to nová technologie, která se poslední dobou zkouší, vylepšenější větrná elektrárna:)

 5. [12]: No, vylepšená, ale stejně použitelná, jako ty stávající, tedy naprd 😉
  V harmonii s přírodou bych čekal spíš studenofúzní reaktory, když už je to sci-fi.

 6. [12]: Je pravda, že jsem z toho přesně nepochopila, jak to zásobování funguje, ale přisuzovala jsem to neznalosti nadpřirozených bytostí.
  Tak jsem zase o něco chytřejší v oblasti techniky 😉

 7. [13]: nevím, na to nejsem dostatečně kompetentní to posoudit a jak by vypadal studenofúzní reaktor nemám nejmenší tušení:) Víš co, trocha eko bio vizí budoucnosti ještě nikoho nezabila:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.