Anglicky snadno, rychle a online

Nedávno mi přišel odkaz na zajímavý web, který se zabývá výukou angličtiny přes internet. Přišlo mi to dost zajímavé – copak se dá jazyk naučit bez živého člověka, jen tak pomocí počítače? Podle všeho ano.

Na stránkách angličtina online najdete vše, co můžete pro výuku angličtiny potřebovat – videa s rodilými mluvčími i českými lektory, jazyková cvičení a to jak psaná, tak i poslechová a v neposlední řadě i odborný výklad gramatiky pro snazší pochopení látky. Celá výuka probíhá interaktivně – to znamená, že když čemukoli nerozumíte, stačí kliknout a ihned se vám zobrazí vysvětlení a překlad. Navíc si můžete navolit několik různých lektorů, aby vás po každé provázel někdo jiný.
Na závěr své výuky, která by měla trvat nejlépe jeden rok, abyste všechny vědomosti dostatečně vstřebali, si můžete vyzkoušet jazykové zkoušky podle své úrovně a připravit se tak na certifikovanou jazykovou zkoušku bez stresu. Výhoda je, že si můžete navolit jakou chcete obtížnost – a to nejen jako začátečník či pokročilý, ale také jako znalý začátečník, tedy člověk, co se angličtinu učil už několikrát bezúspěšně a nepotřebuje posté slyšet „how are you“. Doklepat se ke zkoušce (PET, FCE nebo CAE) by už pak měla být brnkačka.
Na webu se ale dá naučit nejen angličtina, v nabídce je také němčina, španělština a francouzština (o té uvažuju já, francouzsky se už chci naučit hodně dlouho a na chození do kurzu nemám čas ani peníze). Za celoroční kurz dáte necelé tři tisíce, dá sel ale platit také jednotlivě po lekcích, za jednu pak dáte dvě stě devadesát korun. A to je, myslím, docela slušná cena, za to že si sedíte doma na zadku a někdo vám do hlavy sype jeden ze světových jazyků:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.