„Mimozemská“ videa

V posledním čísle Enigmy se můžete dočíst o tajemných fotografiích, která pořídila NASA a které patrně nikdy neměly být zveřejněny. Tento článek mě inspiroval k tomu, abych prolezla youtube a podívala se, co všechno zajímavého o fenoménu UFO a mimozemšťanech tento server obsahuje. Ať už jste milovníci všech zpráv o UFO a po večerech vyhlížíte létající talíře a nebo jste naopak zatvrzelí skeptici, kteří ve všech „neidentifikovatelných létajících předmětech“ vidí jen meteorologické balóny, podívejte se na tato videa a „veřtě nevěřte“ 🙂
Poměrně kvalitní videozáznamy zejména „mexických UFO“, které sledovaly
na ulicích tisíce lidí, kteří se tam shromáždily kvůli národnímu svátku. Tehdy UFO
viděl třeba i ministr obrany nebo premiér, dokonce zářící stříbrné koule přiletěly blíž
když je o to požádal reportér televize. Kdo nebo co je řídilo a co vlastně ty
objekty byly zač však dodnes nikdo neví. Chtěly nám snad něco naznačit?
(Více videí po perexem)

Tři videozáznamy ze tří různých koutů planety – a na všech záhadné objekty
na obloze. Pokud umíte anglicky, poslouchejte i vyprávění „repotéra“, dozvíte
se z něj zajímavé informace o pořízení videí.
V roce 1971 startuje do vesmíru mise Apollo 15. Při přeletu nad odvrácenou stranou měsíce prý natočí neznámý objekt, připomínající vesmírnou loď. Záběry zblízka i z dálky si můžete prohlédnout na následujícím videu. Ovšem to není všechno. Podle neoficiálních zdrojů odstartovala o pět let pozdějiu k měsíci přísně utajovaná sovětsko-americká (!) mise Apollo 20, která u lodi nejenže přistála, ale také ji prozkoumala a nalezla v ní kromě několika artefaktů i mumii mimozemšťana, patrně ženského pohlaví. Videa zobrazující její zkoumání si můžete prohlédnout níže, kvalita je mizerná, ale vězte, že se přece jen jedná o rok 1976;) Pokud se vám to zdá přitažené za vlasy, což se asi bude zdát každému, skeptik neskeptik, mohu doporučit toto video, kde autor velmi přesvědčivě ukazuje, že vážně nemusí jít o podvrh.
Záběry mimozemské lodi(?) pořízené Apollem 15
Záběry údajené mimozemšťanky z nitra lunárního modulu
Ale nejen měsíc a obloha na naší planetě skrývají tajemství! Co teprve taková Rudá planeta, náš nejbližší vesmírný „soused“ – tedy Mars? Některé záběry jsou vážně fascinující – jsou to všechno jen erozí vzniklé útvary a nebo na Marsu vážně kdysi stály pyramidy, města a sochy?
Fotografie z Marsu, které zachycují mnohé podivné stavby(?)
Ale máme k dispozici také jisté indicie, že nejen že na Marsu život byl, ale že tam stále je. Kromě fotografie (a ta je dosti chabým důkazem), kterou uvidíte na videu níže je to však také fakt, že vozítko Mars Spirit, vyslané na Mars v roce 2004 už x-násobně překročilo svoji životnost. Jeho solární panely totiž někdo (nebo něco) neustále čistí od prachu. Vědecké vysvětlení tuto práci přičítá statické elektřině nebo větru, ale odkdy vítr ví, které části musí oprášit a které mohou zůstat špinavé? A odkdy vítr přihází v pravidelných intervalech? Na to vědci odpovědět neumí. Možná chodí se smetáčkem osůbka kterou uvidíte zde:
Hra světel a stínů nebo kráčející marťan?
A na závěr jedno sice delší, ale o to zajímavější video, na kterém najdete ty nejvěrohodnější záběry, jaké si jen lze představit – přímo od kosmonautů. A některé objekty, které za pozemskými vesmírnými loděmi prolétávají rozhodně nejsou meteority;)
To, že v nepředstavitelně obrovském Vesmíru nejsme sami je snad už každému jasné. Ovšem otázka zní – jak blízko jsou k nám ostatní obyvatelé Vesmíru? Vědí o nás? Mají vyspělé techologie, jimiž nás pozorují a nebo jen naše touha poznat další bytosti, které v Kosmu žijí, vytváří spolu s optickými klamy zdání, že jsou mimozemšťané všude kolem nás? Kdo ví, ovšem po shlédnutí těchto záběrů věřím, že si nejste jistí, zda vás večer v posteli nepozoruje tříprstý okatý ufon a nedělá si zápisky;)

11 komentáře “„Mimozemská“ videa

 1. njesem ani takovy skeptik abych popirala jakoukoli existenci zivota ve vesmiru ale ani natolik duveriva ci naivni abych verila, ze kazdej stin je ufon:) treba ty fotky z marsu mi (aspon vetsina) pripadaly, ze lidi hledaji senzaci a zahadu i tam kde neni, takovy skaly ve kterych s trochou predstavivosti uvidite oblicej jsou i u nas:) no nevim jestli se nekdy dozvime pravdu, ale kdyz ji nezname, muzem se jen dohadovat a i to mi prijde zbytecne bez jakychkoli hmatatelnych dukazu provozovat…uvidime, treba nam cas prinese jednou nektere odpovedi a i kdyz me to na jednu stranu fascinuje na druhou zase prece jen i trochu desi:)

 2. Jsem přesvěčený o existenci UFO. Bylo by sobecké myslet si, že jsme tady sami. A důkazů svět viděl už více než dost. Jenom nechápu proč ty tajnosti a podle všeho navíc na mezinárodní úrovni.

 3. Tak to vypadalo dost dobře. Ten človíček na Marsu.. že by chodil se smetáčkem jo? xD no ale je fakt, že i kdyby něco někdo skutečně objevil, tak se to nedostane na veřejnost. A je možný že se nám Ufíci opravdu snaží něco naznačit, ale zatím jsme pořád moc blbí na to, abychom jim rozumněli.

 4. Jsem si jistý že UFO jsou povetsinou vesmírné lodě.A otom že tu nejsme sami opravdu už není pochyb.Světové vlády vědí všechno jen nám to nechtějí říct.Proč? To nevím.

 5. jsem taky toho názoru že ještě někde život existuje. Jenom nechápu, jestli na to mají vlády nebo někdo nějaké důkazy, proč to drží v tajnosti a nechají nás, média a všechny dělat si z toho srandu, a jakýkoliv stín nebo neznámou věc považovat za ufony…když byjsme mohli znát pravdu a třeba bysme se i někde posunuli a ostatní by nás třeba už nevnímali jako cvoky a nadšence každého světýlka na obloze.. a myslím že by to i hodně lidem poholo, ani nevíme kolik je na světě lidí kteří jsou tímhle uplně posedlí, a nebo kolik jich považují za blázny třeba že proto že něco doopravdy viděli a nikdo jim nechce věřit atd.. S PRAVDOU VEN LIDI! 🙂

 6. Samozřejmě že mimozemšťané existují dyť si vezměte že i dnešní technologie je od nich ono člověk je sice celkem chytrý tvor aleee určitě by nedokázal vytvořit pc apod věci. Já osobně všemu nevěřím ačkoliv už sem ufo viděl čtyřikrát s toho jednou z velice blízka až sem se lekl a to dost. Takže třeba fotky z marsu sou pravé a uvědomte si jeden fakt: kosmonauti přiznali existenci mimozemšťanů!! Proboha, komu věřit když už né samotným kosmonautům???! Nejsem naivní všemu nevěřím ale důkazů, těcht pravých důkazů je strašně mnoho!!!!! A určitě si nemyslím že sou přátelští to by bylo hodně naivní si myslet to, že budou přátelští. Ano existuje několik ras mimozemšťanů a existují i ti dobří, naštěstí pro nás. Jenomže je zde otázka toho, zda-li nás ti dobří mimozemšťané ochrání a zda to chtějí a zda k tomu mají dostatek prostředků. Případně můj email: maxihafanecek@wlist.cz

 7. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

  ĎÁBEL MÍCHÁ ZÁMĚRNĚ PRAVDU SE LŽÍ, TÍM DÁVÁ LŽÍM DŮVĚRYHODNOST A NAOPAK PRAVDU ZNEVĚROHODŇUJE.
  A PRO CENZURU NA TO NEMŮŽE NIKDO UPOZORNIT.
  LUMEN, DĚLÁŠ TU REKLAMU NA ĎÁBLA!

  NENÁPADNÝM CÍLEM KAROLÍNY LOSKOTOVÉ TEDY ĎÁBLA JE SOUMRAK LIDSTVA A ÚPADEK!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.