Pohlazení po duši (s lesními zákoutími) – 23.11.2010

les
Za tento článek mě autorský klub ukamenuje. Ale tak ať! Vždycky jsem pohlazení po duši stavěla nad všechny autorské zákony světa a bude tomu tak i nadále. Který autor by se koneckonců nedmul pýchou, že jeho dílo dělá lidi šťastnými?
Všechny obrázky, které najdete pod perexem, jsem získala na blogu Alue, která je patrně posbírala všude možně po internetu. Jsou to obrázky lesních zákoutí, krásných místeček, kam byste si chtěli sednout a už nevstat – jen se kochat krásou přírody a nasávat ji do sebe plnými doušky. A protože se blíží zima a na sezení venku si budeme muset (aspoň my teplomilnější) počkat do jara, tohle nás všechny krásně zahřeje, i pohladí:)

břízy
Podobnou louku se stromy máme u nás na chatě, říkáme jí Mýtina tančících stromů:) Tam ale nerostou krásné štíhlé břízy, ale osiky. A místo trávy se po zemi povaluje listí – přesto ale mají něco společného. Ten tanec…viděly jste někdy stromy tančit?
***
schody v lese
Dílo lidské ruky a dílo přírody občas může kráčet ruku v ruce a tvořit krásu…
***
zákoutí
Tenhle les musí být prastarý, stejně jako stromy, jež v něm žijí. Prastaré, moudré a fascinující…
***
světlo v lese
Hra šerosvitu ve větvoví
***
les podzimní
A zase dílo člověka i přírody v jedinečné harmonii starého způsobu žití. Dřevo na otop, sesbírané jako dar od lesa. S úctou s jakou bychom se měli k přírodě chovat. A s láskou.
***
les
KOntrast horkého slunce a stinného lesa. Kam asi vede poutníky tahle cesta…
***
Copak jsou na světě krásnější místa, než lesy???

11 komentáře “Pohlazení po duši (s lesními zákoutími) – 23.11.2010

  1. [1]: jj tvou galerii úplně zbožňuju, máš tam spousty krásných obrázků a často z ní čerpám, já nemám trpělivost si s galerií tak vyhrát, i když zásob pěkných obrázků mám hodně:)

  2. Překrásné obrázky, které skutečně dokážou pohladit na duši. Nejvíc mě oslovil ten s tím schodištěm a pak ten poslední. Je to jak cesta do jiného světa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.