Pohlazení po duši – 9.února 2010

Jak jsem s hrůzou zjistila, rubriku pohlazení po duši teď nějak zanedbávám, ale rozhodně to nemíním tak nechat. Svatosvatě slibuju, že tento měsíc (a i nadále) bude minimálně jedno pohlazení po duši týdně a když ne, máte právo na mě uvrhnout…no…co uznáte za vhodné:)
Protože duše potřebuje hladit víc, než cokoli jiného, zvlášť v dnešní době;) A protože střídám pohlazení ob jedno (vždy jedno na tomto blogu a druhé na mých druhých stránkách Posel světla), kdo má zájem může se podívat na to minulé tady. A pak plynule pokračovat kliknutím na „celý článek“, kde vás čeká pohlazení dnešní:)

Tento obrázek se v originále jmenuje Forest Church a pochází od umělce z deviantartu jménem weiweihua. A co k němu více dodat? že je nádherný, okouzlující a hluboký, to jistě cítí každý z vás sám. Já jen za sebe dodám, že kdyby takové místo existovalo, je mi jedno jak je daleko, ale sbalím saky paky a rozjedu se tam poklonit úžasné síle Matky Přírody, která mě nikdy nepřestane fascinovat.

8 komentáře “Pohlazení po duši – 9.února 2010

 1. Wow! Úžasné. Děkuji moc 🙂

  btw. Nevím jestli to je error mojeho počítače nebo to tak má být, ale v menu je vše nějaké moc velké (od "Chcete-li něco vzkázat…")

 2. Teda..opravdová nádhera… hladí po duši jako má…
  Místo plné síly, magie a energie…chm…

  No, jak vidím, taky máš problé ms MENU… taky se mi to celé jaksi pokadilo dneska, ale nemám nervy na to, abych to spravila…

 3. Však ono existuje, milá Lúmennko 🙂 V jiných dimenzích si ho můžeš vytvořit, udělat ho skutečným a procházet se v něm jak chceš..:) Však se tam také večer pěkně projdu..

  S láskou, Astriel

 4. [5]: máš to v nastavení, obecné a poslední položka je "zobrazovat avatar u komentářů" kde si nastavíš, jaký budou mít ostatní uživatelé tvého blogu. Blog.cz to totiž automaticky nastaví stejně, jaký avatar máš ty:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.