Pohlazení po duši – 30.června 2009

Pro dnešek jsem na pohlazení vašich dušiček vybrala písničku, kterou v posledních dnech poslouchám stále častěji. Je to Lappi (číslo 1) od Nightwish – jedna z nejpoetičtějších a nejvíce uvolňujících melodií co znám.
Mimochodem video/slideshow se autorovi (vassady2007) na youtube taky povedlo, takže krom zážitku hudebního vychutnávejte i zážitek vizuální:)
Nightwish – Lappi I.

10 komentáře “Pohlazení po duši – 30.června 2009

  1. Celá tahleta deska Nightwish byla super, Lappi je úžasná skladba věnovaná jistě velmi zajímavému místu – Laponsku .. Tam bych se chtěla jednou podívat, až za polární kruh 🙂

  2. Hele my taky  Nightwish neurážíme tak se nenavážej do miley proboha myslíš že si strašně hrubá když napíšeš o někom jak je stašně trapný bože!!

  3. xoxoMisha: heh? jaká Miley? A kdo se do ní navážel? Jako já?:D Tak to sorry děvče, nějak si nevzpomínám;) Ale názor že Miley Cyrus (jinou neznám) je trapná popová hvězdička zastávám, to je fakt;)

  4. Moc pěkná, vůbec jsem nevěděla, že Nightwish mají i takové kytarovky. A slideshow je moc pěkná, spousta mých oblíbených obrázků i mnohé další, které si někde musím najít :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.