Pohlazení po duši – 3.července 2009

Pohladí, to ano…jen přitom trošku poškrábe tváře nůžkami a stružky krve pak budou stékat jako slzy, jež uroníš nad ještě nenapsaným příběhem. Dosti už úvodníků…dnes bude duše hladit a možná i trošku rozechvívat smutkem píseň Ice Dance od Dannyho Elfmanna. že je z filmu Střihoruký Edward snad ani nemusím dodávat…:)
Danny Elfmann – Ice Dance (The Edward Scissorhand movie)

9 komentáře “Pohlazení po duši – 3.července 2009

  1. Vzpomínám si, když jsem ten film viděla poptvné, moc jsem mu nerozuměla, kolik mi mohlo být, no nevím..ale byla jsem ještě škvrně oproti dnešku, pamatuju si že jsem i celkem dost brečela , ke konci, když ten příběh o Edwardovi dovyprávěla.

  2. Ach jo.. Když už jsme u toho Deppa – ted jsem dokoukala film What's Eating Gilbert Grape. Neznáte to? Tak krásnej film už jsem dlouho neviděla.. To tedy bylo pohlazení, ze kterého se ještě budu chvíli vzpamatovávat.:-) Mimochodem životní role L. DiCapria..

  3. 2 filmy ke kterým složil Danny Elfmann hudbu. Střihoruký Edward a Mrtvá nevěsta. Dva filmy co jsem náhodou viděla oba v noci v pozdních hodinách. Oba se mi zaryly do srdce… :)A tu hudbu z obou filmů poslouchám pořád dokola 🙂

  4. Danny Elfmann je prostě dokonalý, navíc úzce spjat s mým milovaným Burtonem. Asi má nejoblíbenější scéna z filmu je, když Edward tvoří sochu z ledu a jeho milovaná tančí v těch ledových vločkách, to je prostě kouzelný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.