Pohlazení po duši – 26.ledna 2010

A abyste věděli, dneska se s pohlazením po duši vůbec nebudu mořit já (ono ne že by to bylo nějaké moření, ale i něco pěkného a hladivého najít dá občas práci, to mi věřte;)).
Dnešní pohlazení po duši má totiž na svědomí moje drahá sestřička Eii-hime. Začalo to tím, že k písničce Touha od Dana Landy přidělala pár obrázků, které dohromady dávaly něco jako prezentaci (jak to vypadalo se můžete podívat tady). Ale to drahé Eince nestačilo a tak si zapnula velmi nespolehlivý, stále padající Microsoft Movie Maker a nějakou dobu si hrála a s tím, aby stvořila video. Buďte si jisti, že s tímhle programem to není klikací procházka růžovým sadem;)
Ale i tak to dokázala a vy se teď můžete pokochat výsledkem – tímto videem:
Daniel Landa – Touha
Obrázková prezentace – Eii
A teď dvě technické připomínky: video končí někdy kolem třetí minuty, pak už je jen ticho a tma, tohoto drobného detailu si prosím nevšímejte;) A za druhé: pod tento článek nelze přidávat komentáře a to z jediného důvodu – piště je prosím přímo k ségřuli na blog, ať z toho pracného vytváření videa taky něco má:) Nejlépe přímo pod tento článek s videem, které vidíte i výše:)
Děkuju:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.