Pohlazení po duši – 24.června 2010

Následující obrázek jsem objevila na hofylandu v klubu Galerie šíleností, ovšem nepřišel mi ani tak šílený, jako fascinující. Příroda je holt ten nejdokonalejší ze všech umělců:)

beruška
Zajímalo by mě, jak tato fotka vznikla, zda její autor postříkal berušku a květinu rozprašovačem a pak je nasvítil takovým způsobem, aby se co nejvíce třpitily a nebo zda se opravdu jedná o čistý výtvor přírody a kouzlo okamžiku, kdy stačilo prostě jen ráno vstát dříve, než se vypaří rosa a ve správním úhlu zmáčknout spoušť fotoaparátu.
Ať tak či tak, výsledný dojem je okouzlující a všechna klenotnictví světa musí před tímto přirozeným démantem bledout závistí:)

13 komentáře “Pohlazení po duši – 24.června 2010

  1. Wau 🙂 velmi zajímavá fotka, akorát ty odlesky jsou udělány ve Photoshopu. Z vlastních zkušeností s focením rosy vím, že by se nikdy nelesklo tolik kapek najednou a kdyby ano, rozhodně by nedělaly takové odlesky.
    Ale i přes přemrštěný efekt je fotka kouzelná 🙂

  2. Je to hezké, podle mě je to nastříkané, protože beruška by takhle vodu na sobě dlouho neudržela, přemýšlím, jestli neměla problém s dechem, aby jí nějaká bublinka neucpala trubky 😀

    [1]: Proč? To já berušky zbožňuju 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.