Pohlazení po duši – 21.července 2009

Z tíživého pocitu, který vyvolal nedostatek inspirace pro každodenní pohlazení po duši, se vyklubal nápad, který mi tuto rubriku pomůže zase dál vést z úsměvem a lehkostí. Je to prosté – na tomto blogu mám už přes 700 článků (když si odmyslíme nejrůznější upozornění, rozcestníky a jiné důležité zbytečnosti, zbude nám stále více než pětistovka článků) z nichž některé byly zveřejněny už tak dávno, že i ti nejvěrnější čtenáři mého blogu na ně zapomněli a nebo v té době o těchto stránkách ani nevěděli. Ale i v mnohých těchto článcích se skrývá krása, která pohladí po duši, poezie, co naplní snílky melancholickou radostí, umění, které vyvolá slastný pocit duchovního naplnění.
A právě k těmto článkům se budu v této rubrice občas vracet a občas vás pohladí po duši něco, co už vzniklo před drahnou dobou, ale stále se k tomu nikdo nevyjádřil a nebo tento článek zmizel v propadlišti času.
A tak tomu bude i dnes – kdy se vrátíme ke článku, který zůstal nepovšimnut završen jinými. Vznikl již před rokem ale pocity v něm vyjádřené se u mě nezměnili. Nechat se jeho slovy pohladit po duši můžete TADY – jeho název zní Sen o svobodě aneb duše elfa.
Příjemné pohlazení;)
A opět máme pod tímto pohlazením anketu, která bude následovat ještě pár příštích dní – ale jinou než včera;). Pro zobrazení ankety klikněte na přidat komentář nebo na název článku.

7 komentáře “Pohlazení po duši – 21.července 2009

  1. Ihned si to jdu přečíst 🙂
    Obrázek krásný a co se týče anktery…
    Mě nejvíce pohladí báseń, příběh nebo obrázek 🙂
    Ale písničky a videa jsou taky úžasné 🙂

  2. Dahak: je to o elfech a ne o vílách, což je podstatný rozdíl. A hrubý temný hlas si strč do řiti, víly jsou ta nejúžasnější stvoření na světě a někdo, kdo je nesnáší musí být v jádru dost zlý tvor:/

  3. pro Lúmenn-verya: Ale ale ale Lúmenko. Prosím neukvapuj se v negativních myšlenkách. Zamysli se raději. Co když pouze zkouším tvé myšlenky? Zjišťuji tak jaká jsi a jaké jsou tvé myšlenky celkově.

  4. Dahak: zkus to zjišťovat i jinak, než vyjadřovat špatné myšlenky o vílách, což jsou spolu s elfy bytosti, které nejvíc miluju. Kdo nemá rád víly, jako by neměl rád mě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.