Pohlazení po duši – 20.července 2009

Tento obrázek jsem našla na Siriusově blogu, v jedné z jeho mnoha gelrií obrázku z DA. Naprosto mě dostal a zírala jsem na něj zasněně několi minut. Je na něm přesně takové místo, na jakém bych v ideálním světě chtěla žít. Osamělá elfí čarodějka, žijící se svým manželem, lovcem a hromadou koček na odlehlém místě v lesích. Šumění vodopádů nikdy neustává a z okna je výhled na zalesněnou krajinu, pokrytou vodní tříští. Když to tak píšu, hned se tam ocitám:) A co vy? taky ve vás tenhle obrázek probouzí tak úchvatné pocity, které rozechvívají strunu fantazie právě tam, kde je to nejpříjemnější a nejbolestivější zároveň?:)
Pod dnešním pohlazení po duši najdete důležitou anketu, takže vás prosím, abyste klikli na celý článek, děkuji:)

Protože realizace článků v podobě pohlazení po duši je časově i duševně náročná, prosím vás o odpověď v anketě. Každý den totiž nalézt něco, co je jen lehce veselé, jen do jisté míry smutné, tak akorát vtipné, trochu poučné , středně zasněné a hodně příjemné, je opravdu těžké a já se chci ujistit, že energie, kterou na to vynaložím, je oceněná. Můžu sem každý den dát hezký obrázek víly, andílka, elfa nebo fantasy krajiny, ale to by bylo příliš snadné a za chvíli by se vám tato jednotvárnost omrzela, takže sháním verše, citáty, písně, videa…
A proto se ptám – chcete pohlazení po duši na každý den?

5 komentáře “Pohlazení po duši – 20.července 2009

  1. to je obrovsky silná představa, ten pocit bezpečí, útočiště, klid, mír…ach! chci taky…

    a k anketě – paní blogu jsi ty, takže dělej, co se ti chce a co je ti příjemné. my čtenáři se s tím buď srovnáme, anebo ne. ale za sebe určitě o každodenní pohlazení velice stojím, vždycky, když jsem u internetu, k tobě zajdu a těším se… a skutečně to pohladí po duši.

  2. mas pravdu, ze to musi stat spoustu energie, ale zalezi na tobe, me se to libi a opravdu me to po dusi hladi, ale i kdyby to bylo treba jen jednou za tyden budu rada:)
    jinak ten obrazek je fakt uchvatnej…ach:)

  3. Nádhera….ach…i když já mám vysněný jiný domov…toto je také krásné sídlo..úplně tě tam s Finnem a kočičkami vidím 🙂

    Věřím, že je to časově náročné a šupnout sem jen tak nějaký obrázek by nebylo ono…proto ti říkám, že bez pohlazení na duši by den nebyl to, co je teď…ale pokud nebudeš mjívat čas a omezíš to třeba jen týdenní pohlazení, nebudu se zlobit a pochopím to 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.