Pohlazení po duši – 15.října 2009

Dnešní pohlazení po duši ke mně přišlo „samo“ – tentokrát jsem nehledala nic, čím bych mohla potěšit sebe a vás, čtenáře, ale odkaz na překrásnou písničku mi poslala jedna z vás. A přidala ještě krásný vzkaz, který hladí po duši tím více, protože se čím dál častěji setkávám s ne zrovna příjemnými narážkami na svou osobu. Ale co si dělat z jednoho či dvou hnidopichů, co si přes ego nevidí do duše, když dennodenně čtu vaše vzkazy, co mi dávají povzbuzení, sílu a takové kopce pozitivní energie, že z nich můžu těžit dobrou náladu na roky dopředu.
Písnička se jmenuje Latika’s Theme a je z filmu Milionář z chatrče, ten jsem bohužel zatím neviděla ale slyšela jsem na něj hodně dobrých ohlasů (a pokud vím, dostal i oscara), tak si ho asi seženu:) Zatím mě může těšit aspoň ta pěkná melodie:) A vás koneckonců taky;)
Latika’s Theme – Slumdog Millionaire
Za tohle pohlazení děkuju Lirce a ještě víc děkuju za milá slova, která k písničce připojila. Stejně tak děkuju i vám všem, díky kterým vím, že psát tenhle blog a taky Posla světla má velký smysl, protože obě stránky nejen rádi čtete, ale taky z nich získáváte vědomosti, informace a v neposlední řadě dobrou náladu:) Mám vás ráda, všechny podivné bytůstky kráčející tímhle světem a zabloudivší občas do mého internetového království snů:)

7 komentáře “Pohlazení po duši – 15.října 2009

 1. Ahoj, škoda, že nemám u svého počítače asni sluchátka ani repráky, tak si píseň nemohu pustit a ani ji neznám. Ale jakmile jsem dočetla tento článek, musím přiznat, že jsem v něm našla něco, co mi u ostatních blogů (blogerů) často chybí, jen nemohu přijít na to, co. Snad ta upřimnost, nebo správně utvářené a řazené věty, nevím…. každopádně tvůj blog je vyjímečný!

 2. Nazdárek Lumenn, chtěla bych se ještě vrátit k naší rozepři. Podle mě píšeš dobré povídky, to se ti upřít nedá, ale některé tvoje názory a zamýšlení se nad magií, vílami a podobnými nesmysly mi příjde naprosto dementní a nerealistické. Jsou to tvoje názory, to ti neberu, ale nechápu lidi, kteří tvoje výmysly čtou…

 3. [4]: nejsou to jenom moje názory:) Vždycky říkám, že kdo tomu nevěří, ať nevěří, nikoho nenutím, ale že jsou věci které naším lidským mozkem stále nechápeme, to se upřít nedá:) Pokud s články nesouhlasíš a přijdou ti dementní a nerealistické, je to v pořádku, což ale neznamená, že pro jiné lidi je to něco naprosto přirozeného a běžného, co tvoří každodenní součást jejich životů. Tito lidé články čtou a obohacují je a proto má smysl takové články psát. Mimoto mezi magickými články nejsou jen "nerealistické nesmysly" ale i zcela praktické návody na pozitivnější smýšlení a tím i zkvalitnění života, zkus to sama na sobě a třeba tě to přesvědčí, že magie není jen o výmyslech, ale o realitě a praxi:)

 4. [4]:
  Neměl bych se do toho míchat,ale…
  Taky jsem si něco takového myslel, teď už nemyslím. Když jsem si přečetl články o magii, taky mi to přišlo podivné, protože jsem nikdy nic takového nikdy nečetl. Byl jsem mimo, nechápal jsem, přišlo mi to divné, protože jsem se na svět díval jiným způsobem.
  Teď nebudu pokračovat, tím, že jsem za týden přešel k magii a je to ta nejlepší věc na světě, to ne. Ale myslím si, že stojí za to si přečíst i jiné věci, i ty se kterými nesouhlasíš, získáš tak větší rozhled a spoustu věcí můžeš posoudit z více úhlů. Chápu, že ti přijdou divné myšlenky na víly, atd. Mně to přijde taky divné, ale zajímavé.
  Víra v boha přijde taky některým lidem divná, protože bůh nebyl nikdy vidět, neexistuje, ale o tom to není. Jde o to věřit, že existuje.
  Nevím, jak soudíš svět, nevím co tě zajímá, jen vidím, že tvůj postoj vůči magii je dost odmítavý, ale budiž.
  Já jsem třeba nedávno zjistil, že magie má vlastně téměř stejné názory na svět jako já, ale dostane se k nim po jiné cestě.

 5. Milionář z vhatrče je krásný, i když smutný film.
  Dívali jsme se na něj ve škole, při příležitosti, když jsme brali Globalizaci.
  Díky filmu sjem objevila spoustu krásných písní, které jsou na soundtracku k filmu. 😉
  Nejznámější asi znáš taky…možná…je od Pusscat Dolls a jmenuje se Jai Ho! … moc se mi líbí.. i když já jsem takovej milovník všech žánrů hudby, popu nevyjímaje 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.