Poloviční haiku o mastrech na rozloučenou

Za pár okamžiků vyrážím na vlak a už po čtvrté vyjedu na můj oblíbený fesťák – moje milované kapely, spousta přátel, jídla, chlastu a zábavy…co víc si přát? A jak tak pobíhám po bytě a dobaluju věci, napadlo mě poloviční (tj. osmislabičné:)) haiku o mastrech a tvrdé hudbě.
Neberte to vážně jako poezii, je to jen blbůstka pro zasmání, pro dobrou metalovou náladu a taky na rozloučenou, protože se tu až do pondělka neobjevím. Mějte se metalově:)

Master of rock
Mistr skal
nám zahrál
metal

15 komentáře “Poloviční haiku o mastrech na rozloučenou

 1. Milované kapely, sousta jídla a přátel jsou fajn. Pro mě ale v klidnějším prostředí, hlavně bez hluku, chlastu, kouře, a podobně.
  Ano, těžko mě někdo pochopí. Vystačím si s pochopením ostatních.

 2. [2]: Já to sice normálně taky nemusím, ale fesťáky a koncerty pro mě jsou určitý výlet do "exotické reality" do které patří i pošlapané nohy, vyřvané hlasivky a alkohol. 🙂

 3. [3]: No právě, tady prostě nepříjemnosti převažují. Navíc, alkohol…
  Není nad koncert v kvalitních sluchátkách, v pohodlí domova, po ruce zmrzlá voda…mohu to přerušit kdykoliv chci. Nejsem na tyhle akce.
  Ale snad bych se dal i vytáhnout, mít prachy a hlavně mít s kým jít.

 4. [7]: Neříkám, že sama na těch akcích piju. Já alkohol až tak nemusím, ale alkoholem rozjaření druzí mě prostě nepohoršují. Blbnout přímo v kotli, když do člověka neustále někdo šťouchá, chvílema blbě vidí, vedle něj je notně připitá hlasitá skupinka…. 🙂 Má to určitou pro mě specifickou atmosféru do který patří i určitý nepohodlí a negativa a jednou za čas mi prostě nevadí a užiju si to patřičně se vším tímhle. 🙂 Nejsem cukrová panenka, abych musela sedět neustále obalená v nějakým pohodlíčku. Tyhle akce pro mě mají něco do sebe i se všemy možná pro někoho negativy. I ta negativa beru jako součást jisté specifické tváře takových akcí, bez které by to nebylo ono. 🙂

 5. [8]: Tak, tak! Člověk se pak přistihne, že paří i na pro něho jinak naprosto nezajímavou hudbu a že si to nehorázně užívá! Dom dojde dorasovaný, že ho ani vlastní mama nepozná, shodí ze sebe špínu v několika vrstvách, tedy tu, co neoklepala nepřiměřeně hlasitá hudba nebo pogo a už vyhlíží, kdy je další fesťák… 😀 Kruci, kdybych neměl na víkend práci, tak tam sem v tom největším kotli, co najdu, hépu, řvu a chlastám jak duha…

 6. No, chápu, že pro někoho to má určité kouzlo, dokonce se čas od času nějaké mírné "juchačky" zůčastním, ale jak jsou v tom tisíce lidí, alkohol, špína a spaní pod stanem, tak jdu od toho.:) Ale tak kažému co jeho jest.:)

 7. [7]: Jo tak to jsem na tom stejně. Navíc špatně snáším, když je hudba moc hlasitá, dokonce i tehdy, když jde o moje oblíbené skupiny a styly… Mám dost přecitlivělý sluch!

 8. Silent stream of Goddleselegy tam byli taky dobrý…. .-)) (a nezapomenutelný vedro, polejvání se vodou a ke konci vyplavení deštěm… Trochu extrémní podmínky a některý zážitky, ale hned bych si to dala znova!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.