Zrušení blogu o Poslech světla

Ano ano, je to tak, po zralé úvaze (trvající celý víkend, kdy web stagnoval) jsem došla k tomu, že s ním končím, ruším jej. Proč? Důvodů bylo hned několik, kromě nestíhání častého aktualizování obsahu to bylo také jakési vyprchání prvotní euforie a jakési uklidnění myšlenek. No a taky v neposlední řadě to, že zas tak „divná“ témata článků tam nebyla, abych je nemohla zveřejňovat i zde.
Takže se s blogem rozlučte, za pár dní zmizí z internetu jako další z Lúmennčiných nápadů, které nedotáhla do konce. Ale makat na dvou takhle náročných webech prostě nejde:) Všechny články, co byly pouze tam a na mém blogu nikoli, se zde budou během příštích dní náhodně objevovat, abych vás jimi nezahltila najednou:)
PS: až mě někdy zase popadne chuť zakládat druhý (třetí, čtvrtý…) blog o čemkoli, zadržte mě včas! Vést dva blogy (s hodnotným obsahem, ne s pixelkama a bleskovkama) je nad síly jakéhokoli člověka – Lúmenn-verya uvědom si to hergot!:)

9 komentáře “Zrušení blogu o Poslech světla

  1. Ahoj. Znám tyto tvé pocity. Chápu to velice dobře. Vlastně je udivující už tady tvůj výkon v rámci těchto tvých oficiálních web-stránek. Ten čas a energie. Vím moc dobře jak to může to být náročné. Takže to je úctyhodné.

  2. To je škoda, byl to velmi příjemný a uklidňující blog, ale naprosto tě chápu! Naštěstí tenhle je jeden z nejlepších, co znám, takže tolik tesknit nemusím (:-)), jen mám takový návrh, jestli bys rubriku Pohlazení pro duši nemohla dát sem, pokud by se ti chtělo? Vždycky jsem se těšila, co hezkého tam bude 🙂

  3. hmmm, to je fakt, pokud to má k něčemu vypadat a nemá skomírat na dvou článcích za půl roku, musel by do toho člověk vrážet moc a moc času a to se nedá, jeden má i jiné aktivity 🙂

  4. Neboj se chápeme to 🙂 Sama to občas zažívám taky 🙂 Pokud nestíháš dva blogy najednou, tak proč to nedávat jen na jeden, myslím, že to vůbec nevadí…:) Jen doufám že nepřestaneš psát a zveřejňovat články na podobná témata, jako jsi tam psala:) Je vidět že máš hodně znalostí a víš o čem píšeš..bylo by to velká škoda 🙂

  5. Chápu tě…stíhat více blogů je opravdu velmi náročné..já to taky stíhám jen tak tak…to jsem zase něco plácla…každopádně tvůj blog je jž tak moc obsahově rozsáhlý, že sem můžeš dát cokoliv )ale ty pixelky, opravdu vynech :D)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.