Změny a novinky na blogu

Po dlouhé době jsem si udělala čas a trochu to tu přestavěla.

Nejvýraznější změnou je zobrazování článků – nyní nikoli jako seznam, ale vždy název plus začátek článku, pro čtenáře bude snazší se rozhodnout, co číst a co ne.
Další podstatné úpravy zažilo menu, trochu se změnily názvy a obsahy rubrik, rubriky ve kterých byl doteď jenom jeden článek byly povětšinou sloučeny do rubriky „Zaujalo mě…“, totéž platí pro již zrušenou rubriku „Obrázky“.
Modro bílo černý design hvězdné oblohy nechávám a tančit v půlnočním slunci se bude dál. Ale podařilo se mi přemluvit můj „bleskový“ internet a nahrála jsem větší množství nových obrázků do Galerie, ve které také přibyly nové rubriky – „Lúmennka“ jsou fotky moje a mých přátel, „Hudba“ vám ukáže obrázky mých nejoblíbenějších kapel, jejich vystoupení či videoklipů, ve „Fantasy“ jsou zase mé oblíbené fantasy obrázky nestvůr, bytostí či situací, no a název „Vampire, gothic, dark art, etc.“ mluví za všechno.
Kromě toho všeho přibylo pár oblíbených odkazů a snad také přibude hodně nových článků. Zdravím všechny, co mi zachováváte přízeň. Cením si toho. Lúmenn-verya

Jeden komentář u “Změny a novinky na blogu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.