Staronová galerie

Lúmennka už byla znechucena bordelem v obrázkových složkách na blogu a tak dnešní dopoledne strávila předěláváním galerie do přehlednější podoby. Jak kvůli sobě (protože některé obrázky mám vložené i třikrát v galerii, bo jsem je pro použití v článku d danou chvíli prostě nemohla najít) tak i kvůli vám, abyste si mohli snadno a jednoduše projít moje vcelku bohaté zásoby obrázků všech možných druhů a aniž byste museli prohledávat celý net si stáhli co se vám líbí.
K „rozcestníku“ galerie jsem narozdíl od jiných rozcestníků nechala komentáře, takže máte prostor se vyjádřit k nefunkčnosti nějaké složky a nebo projevit své přání jaké další obrázky a fotky byste uvítali.
Ještě několik poznámek autora:
Možná tam pár obrázků bude vícekrát, toho si nevšímejte, holt to tak musí zůstat, aby se mi pak nemazaly obrázky u článků.
Většina obrázků je volně stažitelná – valná část galerie je z google.com, deviantart.com (kde bylo povolené kopírovaní) a z obrázkových galerií na hofylandu.
Ten zbytek volně stažitelný není, použít fotky můžete se zdrojem – to se vztahuje na složku Lúmennka a prozatím i celé Umění.
Tolik ke galerii, snad se vám nové uspořádání líbí a pokud jste si sami nevšimli, rozcestník galerie najdete ZDE a rychlý odkaz vede i ze záhlaví blogu;) Vaše Lum

2 komentáře “Staronová galerie

  1. Ahoj. Když chceš aby ti člověk nepsal na tvuj blog tak ty laskavě už nepiš na jeho! Nevim proč mi tam pořad pišeš sproster komentaře když jsem ti dal pokoj. MNe to take nebavi je pořad mazat!A jo jsem kluk ne holka. A jo když neviš nic o smrti tak laskavě nemel debiloviny! Zatim čau. Přeji zbytek krasneho dne a snat už nebudeš otravovat! Zatim!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.