Rekordní leden aneb trocha čísel

Vždycky mi bylo proti srsti dávat si na blog každý týden graf návštěvnosti, řešit kolik lidí mi na blog chodí nebo si dokonce pomocí různých triků svou návštěvnost zvyšovat. Prostě ta čísla, co mi každý týden přišla v e-mailu mi byla v podstatě ukradená. Ale…
…ale přišel první měsíc roku 2009, který jsem celý trávila doma s nemocnou páteří a z nudy jsem se začala víc věnovat blogu. A jako lavina se na mě sesypaly komentáře, návštěvnost se zvedla o pro mě naprosto neuvěřitelných 100% a já psala a psala, podnícená vámi, moji čtenáři a vašimi vesměs pozitivními a zajímavými ohlasy.
Výsledkem bylo 95 článků s lednovým datem – doteď přibývalo jen pár článků měsíčně, nejbohatší byl listopad 2008 z 35 články, ale byly měsíce, kdy jsem na blog nenapsala vůbec nic.
Kromě toho jsem opravdu pořádně pořešila vzhled blogu, se kterým jsem hodně spokojená, začala jsem víc používat ankety, přidávat obrázky jak do galerií tak do článků, vytáhla na světlo více ze své starší i novější tvorby – no prostě neuplyne jediný den, kdy bych nepřemýšlela co zajímavého hodím na blog.
Jsem velice potěšena tím, jak se mi paleta čtenářů rozrůstá a diferencuje se – od mladších teenagerů přes lidi okolo dvacíti až po pár dospěláků; jsou mezi nimi gothici, metloši, punkáči, blázni i relativně normální lidé. A ti všichni…VY všichni čtete můj blog.
Podle toho taky vypadá lednová návštěvnost, která mi před chvílí vyrazila dech a kdybych už neseděla tak se přinejlepším posadím, přinejhorším sebou praštím o zem.

2426
Ano, tolik lidí navštívilo můj blog za posledních jedenatřicet dní. Možná to není nijak moc, ale jen pro srovnání návštěvnost minulého roku:
leden – 764, únor – 446, březen – 292, duben – 377, květen – 451, červen – 1018, červenec – 1050, srpen – 1360, září – 1173, říjen – 1505, listopad – 1366, prosinec – 1177
Takže se mi snad už nikdo nediví, že skáču radostí a kulím oči na notebook, jestli si ze mě nedělá legraci;).
Každopádně všem velice děkuji, měla bych teď říct něco jako „mocinečky kujůůů, že máte ráááádi můj blogísek a že mi sem píšete komentíky, mám vás mocky ráda, jste moje zlatíčka a esbénka *muck*“.
Ale jak mě znáte tak bych si radši ukousla jazyk nebo ufikla prsty, než abych tohle napsala na klávesnici, takže vám musí stačit jedno velké díky a taky někde úplně hluboko v mojí „skromné“ dušičce doufám, že příští měsíc to bude podobné, jak do počtu mých článků, tak do počtu vás, bláznů, šílenců a děsně správných lidí, co je čtete.
Ještě jednou velké díky skládá a přešťastně se usmívá Lúmennka
Taková hovadinka – Evil Gaara nad Lumenn’s blog 😉

11 komentáře “Rekordní leden aneb trocha čísel

 1. No wau… oči kulím taky… i když není divu…tvůj blog… to je takový temnější oáza…pro člověka… když je mu ouzko, hned je mu tu líp, když je veselý, blog se zdá být taky…a myslím, že o to tady jde…aby tebto blog byl příjemný všem…což si myslím určitě je (opomenu-li ty magorky s upe nice dezz :D)..

  Takže ti patří veliká gratulace, za tvůj úžasný blog ;), který je…nepopsatelný ;))

 2. Jistě že se žádost vztahuje i na tebe…

  Moc děkuju… 🙂

  Nějaké vyberu… díky, opravdu moc 😉

  Jsem ráda, že aspoň někdo…ale kdo ví, třeba se ještě někdo ozve xD budeš u nás ve škole populární 😉 ne, neboj… jeslti bdue více fotek.. .dám je menší a tak různě po stránce…

  Ješě jednou moc a moc děkuju *pusa*

 3. zuse: och, mocky děkujískuju, si úžastná kamíííí, hnedlinečky to opravískuju:D

  Andula: ještě chvíli do mě bude sestra hučet a fakt ňáký natisknu!:D

  Kiqi: nemáš vůbec zač;)

  kreperat: jistě, budu jen ráda;)

  …heh a všem děkuji, bo si připadám jak kdybych měla narozeniny:D

 4. nj, leden, to jsem tady taky furt koukala a komentovala, pac bylo (je) zkouskovy a to pak clovek dela vsechno mozne jen aby se nemusel ucit 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.