Prázdninový režim

Léto mě letos zastihlo v úplně jiném stavu než loni – zatímco loni jsem stále práce neschopná a ještě ne student prožívala prázdniny spíš pasivně a krom jediného LARPu a tradičních mástrů nikde nebyla, letos lítám všude možně a nevypadá, že by se to mohlo změnit.
Dnes jsem přijela z pětidenního LARPu Gothic Medailon, což byla úžasná akce, kterou jsem si parádně užila s bandou supr lidišek (samozřejmě i s Finníkem, Mamutexem, Liz a Horseťákem;)). Larpilo se suprově, snad až si trochu odpočinu (inu spaní na zemi mým zádům dává stále dost zabrat;)) tak napíšu něco jako recenzi, ať má Draugí (hlavní org;)) radost:)
Sice mě zmáhá vedro, ale mám skvělou náladu a jsem hlavně plná naděje, že všecko bude lepší a že nakonec zvládnu přibrat a jezdit po akcích a užívat si život. Tahle akce mi potvrdila, že to i s mou pos**nou páteří jde a že to chci:)
No ale zpět k tomu, co hlásá název článku – ano vážení, nedá se nic dělat, ale mezi tím vším letním dováděním fakt nezbývá moc času na blog, dnes jsem po šesti dnech poprvé u netu a zítra ani pozítří na počítač díky různým povinnostem čas mít nijak zvlášť nebudu. No a ve středu ráno si balím a odpoledne následně odjíždím na mastry, takže ať dělám co dělám, ke kompu se dřív než v pondělí nedostanu a pak mě zase čeká kopec plánů a akcí a…
proto nabíhá na blogu takzvaný prázdninový režim, tento hustodémonsky krutopřísný název jsem vymyslela úplně sama a úplně vystihuje to, co se tu bude dít. A to bude – NIC. Tedy zas tak tragické to nebude, až zas přiletím odněkud s báglem a kecnu na židličku před noťasem, přidám nějaké článečky, postřehy, zážitky, fotky či moudra, ale musím předem upozornit na fakt, že to moc často nebude, tak maximálně dvě blbůstky týdně. Holt léto volá a já si ho chci užít, dokud mi na to stačí fyzička a dokud jsem plná elánu a chuti.
Tak užívejte taky, neseďte u komplu a ačkoli se tu občas i během prázdnin sejdem, ať neslibuju nesplnitelné tak vám z rozběhu za zážitky mávám a řvu z plných plic – nashledanou v září:)
LUm jazyk

6 komentáře “Prázdninový režim

  1. No jo, závídím Vám studentíci jedni, to já sedím u komplu v práci každej den, ale prázdniny si užívám ají tak. Možná ají aktivněji než za školních let.Sice té dovči néni tolik, ale fesťáky a larp mě ještě čekají, ať žije léto!!!! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.