Posel světla opět aktivní

Při včerejší meditaci mě andílci dokopali k tomu, abych si došla do Akáši pro svého duchovního průvodce a rádce. Učinila jsem tak a seznámila se s bílým jednorožcem Nathilionem, který mě nějakou dobu bude provázet duchovními cestami, učit mě a dávat mi úkoly a lekce.
A první z úkolů jsem dostala hned vzápětí – Lúmennko piš, zapisuj informace o magii a předávej je co nejvíce lidem a použij na to svůj blog, který si opustila. A tak jsem tedy poslechla:)
Tímto vám tedy slavnostně oznamuji, že dva měsíce nečinné stránky poselsvetla.blog.cz opět povstaly z mrtvých a veškeré články, týkající se magie už nebudete nacházet na tomto blogu, ale právě tam. Samozřejmě sem vždycky dám alespoň jakousi anotaci a odkaz, abyste nemuseli sledovat obě stránky;)
Doufám, že brzy poznám proč to mají být zrovna ty stránky, v nichž jsem už nechtěla poračovat, ale rozhodla jsem se svému novému rádci a učiteli věřit, že ví, co dělá. A na vaše návštěvy na Poslu světla se už teď těším;)
Najdete tam už jeden nový článek, který není tady na blogu a totiž „Nástroje pro praktikování magie“ a dnes ještě patrně pár článků přibude, Nathilion mi neodbytně diktuje témata, která ještě mám zpracovat a je toho moc:) Ještě, že je víkend a mě to psaní tak baví!:)

6 komentáře “Posel světla opět aktivní

  1. Lúmennko, snad za čtrnáct dní zas nenapíšeš, že ten blog rušíš XD Poslední dobou pozoruju, že jsi jako aprílový počasí (nemyslím to ve zlým, sama jsem aprílový dítě) XD

  2. Tak to doufám, že to budeš stíhat a tak 🙂 Já už jsem zjistila, že bych 2 blogy neutáhla. Ale na poslu světla mi bylo tak nějak příjemně, takže jsem ráda, že tě andílci dokopali k jeho pokračování 🙂

  3. Téda…to je hup sem, hup tam..dívám se, že poslední dobou strále křižuješ sem a tam 😉 No, ale…změna je život…

    No…obává mse, že Posla světla moc nevštěvovat nebdu…už tak nestíhám obíhat každý den… (myslím tím clekově oblíbwné stránky a tvoje články tady jsou samy o sobě nákladné a dlouhé…a musím je prostě v hlavě zpracovat),…takže mě tam asi moc euvidíš no…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.