Pomozte mi splnit si sen

Již čtyři roky vedu webové stránky Posel světla, které si kladou za cíl pomáhat lidem, vést je k duchovnímu rozvoji, seberealizaci a zdravému životu. Denně trávím čas nad e-maily čtenářů, snažím se jim radit a vést je na cestě životem, i když na ní já sama občas klopýtnu. A protože jsem se rozhodla zasvětit těmto stránkám celý svůj život, musela jsem nějak vyřešit svou vlastní existenci.
Nápad na to se naskyttl sám od sebe asi před rokem, kdy mi došlo, že nejlepší cesta, jak se uživit a zároveň moci na plný úvazek pomáhat lidem, je vlastnictví esoterického e-shopu. Šla jsem do televizní soutěže, kde jsem vyhrála nějaké peníze, ale stále jich není dost na to, abych vše mohla rozjet tak, jak bych si přála. A nyní jako blesk z čistého nebe spadl grantový projekt Komerční banky, kde porota věnuje nejlepšímu projektu 300 000Kč na start podnikání.
Natočila jsem video, které, jak věřím, říká vše podstatné a projekt sloužící ke zlepšení života lidí má šanci na úspěch i v tomhle sobeckém světě. Ale i když mě nevybere podnikatelská porota, stále mám šanci získat peníze na svůj projekt. Jak? Díky vašim hlasům!


Je to jednoduché. Moje video je umístěno na

tomto odkaze

Tam se nejen můžete podívat, jak se mi videoprůvodce mým vysněným projektem povedl, ale hlavně
tam pro mne můžete
hlasovat
pomocí kliknutí na vztyčený palec a to klidně
každý den opakovaně!
Vítěz hlasování veřejnosti získá 50 000Kč na svůj projekt.
Proto prosím vás všechny, pro než tvořím stránky, kterým jsem obětovala dny a týdny svého života,
nastavte si upomínku v mobilu, napište si poznámku k počítači a každý den mi obětujte
pár vteřin a kliknutím stvrďte, že oceňujete to, co už roky dělám zcela bez nároku na odměnu.
Nedělám to pro sebe, dělám to pro vás všechny. Tak mi prosím pomozte.
Děkuji všem za hlasy a doufám, že se mi podaří zvítězit.
Prosím také o sdílení mezi všemi přáteli a kamarády, mezi známými, spolužáky,
na svých webových stránkách, na facebooku.
Všem, kdo mi pomůžou, ze srdce děkuji!

21 komentáře “Pomozte mi splnit si sen

 1. Myslím, že takových projektů, jako je ten tvůj, se najde celkem málo. Já pro tebe určitě hlasovat budu, jen si nejsem jistá, jestli se setkáš s pochopením u poroty… Chápeš, jak to myslím 😉 Každopádně Ti moc fandím!

 2. Trochu mimo téma, to video je super a taky – vypadáš jaksi "tlustší" než dřív, gratuluju, moc ti to sluší 🙂

 3. Zdarec,

  založit obchod s tématikou esoteriky jsem v podstatě měl kdysi i já a stále si myslím to jisté (bylo by to zajímavé).

  Má to však "háček" – i kdyby se ti to skutečně podařilo "rozjet", ani tak není záruka, že to brzy nezkrachuje. Nerad ti beru sen, protože vím, že ti vzít ani nemůžu, ale jen říkám realitu takovou, jaká je. Takových projektů totiž už i v tomto státě je víc a nebyla bys první ani poslední, kdo by nad takovým "výdělkem" "zaplakal". Bohužel ale podnikatelská činnost je silně riziková a peníze (lépe řečeno uživení se) nejsou jisté a to ani v tom základním nejpotřebnějším provedení.

 4. [7]: Samostatně výdělečná činnost s sebou nese prostě rizika. Bejt zaměstnanej znamená míň svobody, ale víc jistot. Samostatně výdělečná činnost může hodně vynášet, ale taky se všechno může zhroutit a vyhodí tě to na ulici. Pokud si dotyčná myslí, že dokáže počítat se vším a je schopná a ochotná vést svůj obchůdek, proč ne? Ale co kdyby to někdo zapálil tak jako chudákovi Rampušákovi? Risk je někdy zisk, ale někdy se může vymstít. Když chceš rozjet živnost, musíš si věřit. A počítat se vším a není na škodu vymyslet, jak z toho kdyžtak vybruslit.

 5. Mám dotaz: Je tohle hlasování ošetřený proti takovejm vykukům, co hlasujou krytý prográmkama, který každejch několik vteřin mění IP adresu? Podle čeho se pozná, že někdo už hlasoval? Jestli podle IP, jak je to běžný, tak by se to dalo proxama zfalšovat a dát třeba 20 hlasů během hodiny. Jeden z Miami, jeden z Toronta, další ze Sydney…. Tuším ale že jsi poctivá a takovou špinavou pomoc proti konkurenci férovejch projektů nestrpíš.
  P.S.: Na mě nekoukej, já s proxama neumím.

 6. [9]: Skúšal som to a ošetrené to neni, dnes sa mi podarilo minimálne 2x hlasovať, raz z pravej a druhý krát z falošnej IP. Kebyže chcem hlasovať viackrát musel by som si pokaždé nájsť nejakú novú IP, ale to by bolo pracné.

 7. [10]:Díky. Škoda že s nima neumím. Ale přeci jen je to tak trochu svinský používat je a Lúmennka by nejspíš byla proti. Nehraj fér proti neférovejm, to je snad jasný, ale hrát nefér proti férovejm je docela špatná věc. Navíc pokud ňákej projekt lidem pomůže víc, tak proč mu to brát. Na druhou stranu Černej Bazilišek (nick vám asi nic neřekne) tvrdí, že čestnost by neměla bejt na úkor praktičnosti. Lúmenn, byla bys proti kdyby někdo hlasoval opakovaně za den pomocí ňákejch udělátek?

 8. [11]: v žádném případě si nepřeji vyhrát podvodem! Za a se mi to z duše příčí a za b je ta soutěž proti tomu ošetřena tak, že se podvodné hlasy stejně smažou. A já podvádět nechci a nebudu.

 9. Vypadá to dobře, Lúmennko. Včera když jsem hlasoval jsi byla na 10.místě, teď jsem si po hlasování (jedním hlasem; neboj 😀 ) seřadil projekty podle hlasů, zdá se, že jsi na 8.místě. Hodně štěstí. Teď zbejvá jen doufat, že čas nevyprší příliš rychle.

 10. Už to tak dobře nevypadá, Lúmennko, ale snaž se s věřit. Mnoho tvých fanoušků stojí při tobě. Jsi na 6.místě, postupuješ dobře, ale je třeba vědět, že pomalu. Termín se chýlí ke konci rychlostí draka, kterej je pěkně nasranej, ale věz, že dokud jsi neprohrála, tak jsi neprohrála. Hodně štěstí.

 11. [19]: tohle mi dneska došlo mailem:)
  Milí účastníci programu „Nastartujte se“,

  mrzí nás, že se mezi lidmi objeví tací, kteří hledají způsob, jak zneužít veřejné hlasování ve svůj prospěch. I my máme v programu „Nastartujte se“ důvodné podezření, že hlasování neprobíhá korektně. Rozhodli jsme se tedy provést kontrolu. Hlasy, které budou kontrolním systémem vyhodnoceny jako podvodné (např. automatizované), odstraníme, aby bylo hlasování férové. Chtěli bychom také všechny upozornit, že dle pravidel můžeme projekty, které nehrají férově, vyloučit. Kontroly hlasování budou probíhat průběžně. Ty projekty, u kterých budeme mít opětovné podezření na podvod, budeme nuceni z programu „Nastartujte se“ vyřadit.

  Děkujeme všem těm, kteří hrají fér, a přejeme Vám mnoho štěstí.

  Tým programu Nastartujtese.cz

 12. [20]:Tys hrála fér už jen z přesvědčení, tobě se podvádění příčí, takže tvoje šance jsou obrovský. Nebo jak vnímáš tu zprávu? Já na tvym místě bych byl za tu zprávu rád a viděl bych v ní velkou naději. Hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.