Pěkně prosím, smutně koukám…

Moji milí, drazí a nejdražší čtenáři. Jistě víte, že vás neskonale miluji a že vaše komentáře jsou pro mě rajskou hudbou a čísla na počítadle návštěvnosti jsou mým světlem v temných dnech. Tak.
Pokud vy alespoň trochu toužíte po tom, oplatit mi tento vřelý cit, jež k vám chovám, obětujte několik vteřin svého života a klikněte na odkaz, který už několik týdnů svítí nahoře pod záhlavím. Ano, vskutku je to tak – soutěžím ve své kategorii (no ona není tak úplně moje, ale kam jinam mě hergot zařadit než do „deníčku“) v soutěži Blog roku 2012. A věřte nebo ne, hrozně ráda bych ji vyhrála. Jakože celou, pochopitelně. Což ale bohužel není ve vaší moci, nicméně díky vaší podpoře v podobě anketních hlasů, můžu vyhrát alespoň svoji kategorii. A jelikož můj nádherný náskok v podobě cca 100 hlasů (za nějž jsem vám neskonale vděčná a až budu ředitelka zeměkoule, bude mít každý, kdo kliknul, nějakou spešl výhodu) se již snížil na polovinu, potřebuji, abyste posledních deset dní hlasování intenzivně makali a klikali jako blázni z každého počítače, k němuž usednete. Žádné podvody, jen poctivné hlasy, které si, jak věřím zasloužím a ačkoli jsou blogy mých soupeřů kvalitní a některé mě hodně zaujaly, ale krucinál lidi, já na tom makám už šest let, hodiny a hodiny svého života jsem promarnila sezením u tohoto blogísQu a tohle je jediná odměna, kterou za to nejspíš v celém svém životě dostanu! Tak za mě bojujte! Díky všem, co mě podporují!
HLASOVAT MŮŽETE AŽ DO 21.10. NA
PS: A když už budete v tom hlasování, vzpomeňte si na mé blogové oblíbence a spřátelence Blackwish, která soutěží v kategorii Hudba, a Rovenu, v kategorii Rodina. Obě si to zaslouží:)

8 komentáře “Pěkně prosím, smutně koukám…

 1. Tak jsem pro tebe hlasovala.
  A teď… nevím, jestli o tohle můžu vůbec požádat… snad to nebude považováno za drzost… ale já bych moc prosila o nějaký Tvůj komentář na Mém blogu. Předem se omlouvám za to, že po tobě požaduji protislužbu.

 2. já tě klikám pravidelně. ve vedení jedné kategorie je totiž jeden blog, který strašně nechci, aby vyhrál… tak o to víc klikám na ty ostatní a o to víc budu klikat, jestli se ta potvora dostane do závěrečných kol 😀 … nejvíc mě baví, že mě pro jistotu nenominovali… vlastně mě to dodneška celkem mrzí. – diskriminace! 😀

 3. [1]: děkuju moc, na tvůj blog se pokusím zavítat co nejdříve, ráda okomentuju, až budu mít brouzdavou náladu:)

  [3]: taky nechápu, jaktože tě nenominovali, je ale vtipné, že tvůj blog je použit na design té stránky, drsné co?:) Na druhou stranu – do které kategorie by ses zařadila? Kromě hobby fakt nevím kam a hobby mi přijde dost dehonestující kategorie pro tvoji práci. Tak možná nakonec buď ráda:) A vůbec, ty už máš bludný balvan, nech nějakou cenu taky nám ostatním!:D:D

 4. Já obsolutně nechápu, jak ti může konkurovat blog citová prostitutka. Kdyby kterýkoli jiný z nominovaných, ale tenhle? Kam jsme se to dostali, krajské volby ve většině vyhrajou socani a blog roku že by měla být citová prostitutka? To teda ne! Vítězstvíje tvoje!

 5. [5]: Byla jsem zařazená jako společnost a politika… což i podle popisu je prostě kategorie, která jakš takš sedí, přesto je ale v pravidlech, že admin může blog přeřadit libovolně jinam, takže o kategorii ani moc nejde.
  Podle mě to bylo naschvál, protože by mi s tou návštěvností hlasovalo až moc lidí a tím bych dost znevýhodňovala méně známé blogy. Na jednu stranu to tak trochu chápu, kor když Standa nemá esoteriku moc rád. Na druhou stranu to cítím jako nespravedlnost… a na třetí stranu si říkám, že je to přece nedůležité, jednou zkrátka chtěli, aby se blýskl někdo úplně neznámý, takže smůla… Líbila by se mi ještě taky vydesenaprvorodička.blog.cz jako vítěz, ta píše moc hezky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.