Nový vzhled a další změny

Lúmennka si pět hodin hrála s malováním, photo editorem a nastavením blogu…

…a celé dílo je konečně hotovo. Celý blog dostal nový vzhled a to úplně. Měsíční svit a hvězdy mě provázely na pouti internetovým psaním déle než rok a přišlo mi vhodné to konečně pozměnit. Inspirací mi bylo poslední album Avantasie Tobiase Sammeta a to zejména písně Twisted mind (záhlaví) a Scarecrow (citace v menu) – ještě jednou dík, Tobbi:)
Změnily se také názvy rubrik a celkové barevné ladění – a možná i celý můj pohled na svět je nyní trochu nikoli černobílý, ale hnědošedočernobílý s krvavými šmouhami starých jizev.
Přichází zima, přátelé, a s ní smutné nálady, desítky vykouřených cigaret a kapsy tmavých kabátů plné prázdných slibů a zmrzlých úsměvů. Ještě ani nemrzne a já už se těším, až roztají ledy a zase budu moci běhat po trávě, aniž by mi křupala pod podrážkami. Tak možná proto jsem se zahalila do černobílého filmu a sním o časech, které už nejsou ani černobílé, ale zažloutlé jako listy pergamenu a šedivé, jako skály, které jediné ještě pamatují.
Na Západ, na Západ rudé slunko sedá, slyšíš to volání, lodičko má šedá? Hlas mého lidu jež za moře odplouvá? Odejdu od lesa, který mne odchoval, dny naše končí a roky už zmírají, přes širé vody sám odejdu potají. Vlny se tříští o dlouhý břeh poslední! Ztracený ostrov tam zpívá, ach pohlédni! Eressëa, Elfie, člověk ji nenajde! Tam listí nepadá, tam lid můj nezajde…
(Aneb ve tmě se skrývají sny a proto je občas lepší nechat rozsvíceno, nechť plamen svíčky spálí to, co měl zakousnout zub času… )

6 komentáře “Nový vzhled a další změny

  1. Jusa: jj já vím, jediná chybka…kdybys věděla jak dlouho jsem si s tím hrála:D a pak jsem si řekla a co, kdo to chce číst, ten na to najede a pak je to v poho:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.