Novinky a změny – nebojte jen malé:)

Udělala jsem trošku pořádek v rubrice Mystika a tajemno a sloučila čtyři rubriky do dvou – záhady starého a nového světa jsem spojila do putování za záhadami a všechny možné polemiky a úvahy dala do rubriky záhadologické články z mého pera. Kromě přehlednosti to také líp vystihuje podstatu článků, které se mnohdy nedají rozdělit na staré a nové záhady.
A druhou změnou, která se teprve začne projevovat, jsou odkazy na tematicky podobné články pod každým článkem – za prvé proto, aby staré články nezůstaly schované v rubrikách, ale byly stále čteny a za druhé taky proto, že v jednom článku mnohdy nestihnu říct všechno a o některých tématech se zmiňuju opakovaně, takže si každý, koho určitá věc zajímá, může přečíst všechny články na dané téma a udělat si tak lepší obrázek.
Doufám, že budete se změnami spokojeni a pokud jsou nějaká témata, o nichž byste se rádi dočetli, napište prosím do komentářů a nebo alespoň hlasujte v anketě, protože tento blog přece jen není jen můj, ale také vás, čtenářů:) Vaše Lúmennka

Jeden komentář u “Novinky a změny – nebojte jen malé:)

  1. Změny myslím báječný, určitě aspoň ty související články na konci. Vypadá to tu čím dál tím líp.

    Jo a ještě:
    Na tomto blogu bych uvítal více článků o magii; záhadách, mýtech a legendách; fantasy; hudbě a o gothickém hnutí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.