Návod na vkládání obrázků, když blog.cz blbne

Vy všichni, co máte hosting na blog.cz, jste patrně v posledních dnech zaznamenali, že nám nikomu nefunguje vkládání obrázků. Hláška „nepodařilo se uložit převedený originál“ se stala postrachem blogerů. Ale nebyla by to Lúmennka, aby si nechala něco diktovat od hloupého počítačového serveru a tak mě během včerejška napadl geniální nápad, jaktuhle chybu obejít a vkládání obrázků už mi funguje.
Jak na to?

Když se přihlásíte do blog.cz, otevřete si nový panel a zadejte adresu galerie.cz. To je sesterský server blogu, kde si my všichni můžeme vkládat obrázky do našich galerií bez „prostředníka“, tedy blogu.cz.
Jednoduše si naklikněte odkaz „vstupte do své galerie“ nebo „moje galerie „jméno vašeho blogu“.galerie.cz“ a vložte si libovolný počet obrázků. Pak stačí jen se vrátit do panelu s blogem a vkládat v galerii vložené obrázky do článku. Je to prosté a jednoduché a hlavně: funguje to!:)
Jinak jsem na galerii.cz objevila i další dobrou funkci a totiž hromadné vkládání obrázků, ušetří to dost práce, pokud chcete vložit větší množství fotek, na blogu se s tím budete půl hodiny piplat, ale přes galerii to zvládnete za minutku.
Takže ačkoli nám obrázky stále nejedou a kdekdo si stěžuje, nejlepší je klídek a přijít co nejdříve s řešením situace:)
Snad vám tenhle návod pomohl;) Lúmenn

18 komentáře “Návod na vkládání obrázků, když blog.cz blbne

 1. ahojky..máš ráda bižuterii??prodávám výrobky,které se ti určitě budou líbit za rozumnou cenu…koukni a jestli nemáš ráda reklamu tak promiň,ale na co by to bylo kdyby o mém blogu nikdo nevěděl xD
  tak se nezlob páá

 2. Původně jsem si myslela, že to napadne i blbce. Ale poté, co jsem prošla pár blogů, z toho v půlce byl pobouřený článek jak jsou admini tupí, že jim zas nefunguje vkládání, usoudila jsem že nemám pravdu. Nebo možná mám i tak? Couž. Skvělej návod Lúmennko;)

 3. Tuhle službu Galerie jsem už využila kdysi, když jsem potřebovala vložit na blog fotky z dovolené. Kdybych to měla vkládat přes Blog, tak mě asi raní mrtvice :o) Hromadné vkládání obrázků prostě nemá chybu :o) … Sákryš…můj komentík byl vyhodnocen jako spam! No teda :o)

 4. Jj je to dobrý spôsob, veď len vďaka tomu som si mohla v sobotu nahodiť fotky 😀
  A to hromadné nahrávanie je vážne super. A ďalšou dobrou vecou je, že možno cez galériu aj vyhľadávať obrázky podľa názvu 😀 A tým sa aj celkom dajú nájsť blogy zamerania aké hľadáš..teda..niekedy 😀

 5. [13]: tak design je neco jineho 🙂

  [14]: tak pokud jde o vlastni veci, je to taky naprosto jedoduche. Kdyz uz pominu to, ze jaososbne mam svoje veci na rajceti, na ktere si muzu nahrat obrazek jakkoli velky, narozdil od blog.cz, existuji naprosto jednoduche servery jako np imageshack.us apod.  

  existuje mnohem vic jednoduchych zpusobu, takze blog.cz na vkladani obrazku pouzivam opravdu jen vyjimecne 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.