Lúmennka má banner

Tákže jsem holka šikovná a stvořila jsem banner tohoto blogu!!! *potlesk*
Kromě toho, že mi zcela zbytečně bliká na boku v menu (asi ho smáznu, ale kochám se, kochám), by měl tento banner sloužit vám, mým čtenářům. K čemu? Bude odkazovat na moje stránky na vašich stránkách:)
Banner (100×40)
Malý banner (81×33)
Lúmennka má pouze jeden problém:) má odkaz na banner, ale nejde jí vložit, jelikož editor blogu ho okamžitě převede do obrázku. Ale vyřeším to šalamounsky – odkaz na banner, který po té vložíte do menu nebo kam budete chtít, naleznete v prvním komentáři k tomuto článku:)

17 komentáře “Lúmennka má banner

 1. Lady-Starllete: nebudu se smát;) banner je to co vidíš v článku – tedy obrázek, ať už pohyblivý nebo statický, který odkazuje na nějakou webovou stránku. Tak a teď to víš tak šup s ním k sobě na blog:D

 2. Hmm…Ahoj vespolek, mám menší technický problém. Nevím, jak se dávají bannery pod menu. Je tu nějaká hodná dušička a vysvětlí mi to???:-)

 3. Andy: Nejjednodušší je to přes volitelný menu box. Ten si dáš na konec menu (popřípadě kamkoli jinam do menu) a do něj pak vložíš ten kód na banner. Dáš uložit a pak uložit ještě jednou (poprvé se ti uloží jen kód, podruhé ten obrázek s odkazem). A je to:)

 4. Html kod ktory mas v komentoch mi banner nezobrazil len odkaz s napisom

  Lumenn.blog.cz world of twisted mind

  takže som ho vyrobila sama, tu je:

  <A href="http://lumenn.blog.cz/" mce_href="http://lumenn.blog.cz/"><img src="http://nd.blog.cz/l/lumenn.blog.cz/obrazky/41860552.gif" mce_src="http://nd.blog.cz/l/lumenn.blog.cz/obrazky/41860552.gif" alt="Enter" title="Enter" width="81" height="33"></a></p>  <p><a rel="nofollow" href="http://lumenn.blog.cz" mce_href="http://lumenn.blog.cz"></a></p>

 5. Lilith: no jsi ale první člověk, kterému to nefunguje;) zatím s tím nikdo neměl problém a kód je správně, možná jsi jen kousek n nezkopírovala;)

 6. no popravdě nevím, proč je v tom kodu "target="_new"  protože správně by se mělo napsat "target="_blank" pro otevření v novém okně..

  Ale jinak chvála..spousta chvály 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.