Krásné narozeniny, kamaráde:)

Je minuta po půlnoci a z dvacátého čtvrtého srpna roku dvoutisícího devátého se stal srpen pětadvacátý. A právě tímto okamžikem zahořely pomyslné svíčky na pomyslném dortu a můj blog vstoupil do třetího roku své existence.
Všechny předcházející narozeniny jsem tak nějak přešla, asi jsem si na vzpomněla moc pozdě nebo vůbec, já ani nevím. Proto tu magickou trojku musím blogu trochu vynahradit a pár kecy ho potěšit. Ehm, tak tedy:
Můj milý blogu, má internetová stránko nejdražší z nejdražších, jsou tomu již tři roky co mě napadlo založit si na internetu svůj prostor a začít na něm zveřejňovat své články, ano, jsou tomu přesně tři roky, co jsi se zrodil, aby jsi několikrát málem padnul a zpomalil na své trnité cestě a potom zase vstal a šel dál – stejně jako jsem to několikrát v životě udělal já.
Za tu dobu, co se známe a co společně trávíme čas, jsi udělal velké pokroky, inu zase stejně jako já. Snad je to pouze tím, že jsi mým zrcadlem, ale já tě stejně podezřívám z toho, že máš kus vlastní osobnosti, kterou projevuješ:) Ať je to jak chce, kráčíme oba stále kupředu. Čísla na počítadle se zvyšují skoro před očima, komentářů utěšeně přibývá den ode dne, dokonce jsem díky tobě zažila i svých pět minut slávy, kdy se mnou dělali rozhovor:)
Přinesl jsi mi opravdu mnoho – spoustu skvělých lidí, které ačkoli neznám, mnohdy je považuji za své kamarády, ne-li přátele; pomohl jsi mi zlepšit úroveň mého psaní, zvýšit frekvenci tvorby povídek a básní a získat na každou z nich konstruktivní kritiku; dal jsi mi smyslupného koníčka, když jsem byla doma s pochroumanou páteří a nevěděla kam se vrtnout a co se bude dít s mým životem; naučil jsi mě toleranci k cizím názorům a zařídil jsi mi spousty podnětných diskuzí a ještě mnoho dalšího, na co si v tuto chvíli nedokážu vzpomenout.
Můj příteli, stvořený z hromady bitů a pixelů a přesto živoucí a dýchající, děkuji ti. Děkuji za to všechno, co jsme spolu prožili a do dalších let tvého života ti přeji, aby nám to spolu šlo minimálně tak dobře jako dosud, aby problémy se serverem byly co nejmenší, aby mé články, které tvým prostřednictvím čtou stovky lidí týdně, byly stále tak oblíbené a dávaly čtenářům radost, poučení, nové pohledy a inspiraci stejnou, ne-li větší měrou jako v posledních třech letech.
Tak tedy, příteli z virtuálního světa internetu, koutku mojí duše, střípku nereálné reality, v němž se zrcadlím, přeji ti vše nejlepší k tvým třetím narozeninám a ať to zní vůči neživé entitě jakkoli zvláštně – mám tě ráda.
Tvá stvořitelka a milující autorka Lúmenn
PS: Zajímá-li vás něco více z historie těchto stránek podívejte se sem.

19 komentáře “Krásné narozeniny, kamaráde:)

  1. Vkročím sem poprvé a zrovna na narozeniny:) Tak tedy přeji vše nejlepší tvému blogu, ať slouží dále jako věrné zrdcadlo, které ti bude nadále stejně nápomocné, jako tomu dosud bylo.

  2. milý blogu, gratulují ti ke tvému třetímu výročí, a přejí ti nadále co nejvíc milých čtenářů a hlavně co nejvíc dalších let skvělého života 😉
    Tvá čtenářka Ang

  3. Krásný text, psaný ze srdce..
    I já přeji této krásné "oáze klidu a moudrosti" ,aby se dále rozvíjela a těšila nás tvými články. Aby i nadále měla atmosféru klidného domova a aby tady byla ještě mnin. další tři roky 🙂

  4. Všechno nejlepší bločku! Asi bych měla napsat něco málo o svém mrtvém blogu… ach jak dojímavé… pixely a potíže se serverem 😀 známe no…

  5. Vše nejlepší přeji sice s menším opožděním, ale má slova jsou upřímná….hodně štěstí do budoucí tvorby a života, jaký buduješ….máme tě rádi….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.