„Kontrola“ spřátelených blogů

Vážení a milí, prosím vás, klikněte na odkaz v záhlaví Spřátelené blogy a každý tam zkuste najít sebe. Pokud tam nejste a chcete být, dejte vědět a pokud tam jste a máte nějaké výhrady (nefunkčí odkaz, blbý komentář k vašim stránkám) dejte vědět taktéž.
A jen taková malá poznámečka na konec – pokud vás mám v oblíbených webech, velmi mě potěší, když vy mě tam na svých stránkách zařadíte také:) Pokud ale z nějakého důvodu nechcete, zlobit se samozřejmě nebudu.
Takže díky za pomoc, všechny výhrady a připomínky dejte vědět, co nejdříve:) Lum
PS: pod tímto článkem je anketa (klikněte na přidat komentář nebo na nadpis článku) a já vás moc prosím o hlasování;)

21 komentáře “„Kontrola“ spřátelených blogů

  1. Hlasovala jsem pro literární tvorbu, krásně píšeš, má to nápad a originalitu 🙂 A Finnova povídka se mi taky líbila. Ale jinak jsem pro všechno :-)))

  2. Lumm, taky si tě s dovolením připíšu mezi svoje oblíbené, stejný nárok si nečiním, ale jen abys o tom třeba věděla, vím, že to potěší, když se to člověk o sobě dočte někde "jen tak", aniž by to byla předem domluvená výměna linků 😉

  3. No, mně zlobí to s tím puberťákem u mé osoby.. Myslím, že kdybych byla takovej puboš, jak to z toho vyznívá, nebudem se spolu schopný bavit.. což neplatí, že ano :o)

  4. Ja som sa našla a som rada, že som sa našla 😀 Ale zase nejaké  bohvieaké goth aktuality nemám 😀 Ale neskôr budú 😀 (keď si dám konečne ten blog(íseq) dokopy 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.