Juch, juch:))

Juch a ještě víc juch:) A tak bych se mohla radovat ještě hodinu. Inu jede si tak člověk ve vlaku z mástrů a přijde mu smska ohlašující mail – a v předmětu stojí „jste ve finále soutěže blog roku“. Na to se nedá nic říct, jen němě koukat a strašně se radovat:)
A pak jsem přišla domů a ten mail tam opravdu byl a nezmizel! Takže vážení a milí je to tak a Lúmennka bojuje o prvenství v kategorii deníček. Nicméně hlasování běží až do září či října, takže je ještě spousta času, který mě mého dosavadního vedení může zbavit ani nebudu vědět jak. Ale od toho jste tu vy a tak pěkně prosím, smutně koukám, na city hraju a srdcervoucí články píšu. Hlasovat pro mě (ovšem pochopitelně i pro další kandidáty) můžete ZDE.
Btw. nechci playstation. Ale chci být blog roku. Jenom pro ten pocit:)))

12 komentáře “Juch, juch:))

  1. Zdarec…víš jak se to říká "nekřič hop, dokud nepřeskočíš". No ale hlas jsem ti před chvilkou tam dal 🙂 Tak hodně štěstí, i když ty ho zrovna moc potřebovat nemusíš 🙂

  2. Já jsem hlasovala každý den :o) myslela jsem, že mě to pustí jen jednou, ale povolilo to hlas každý den jak jsem vlezla na comp :o) držím palečky, i když jsem se taky nominovala :o) tak uvidíme jak to dopadne :o) Každopádně přeji hodně štěstí :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.