Jak si zrušit přesměrování na Krásná.cz

Pokud vám vadí, že se při každém odhlášení z administrace blogu ocitnete na „novém motsQy coolovém webísQu“ Krásná.cz a jste nuceni koukat na ty hrůzy, které jsou propagovány jako nejlepší blogy, nevěšte hlavu! Není nutné být denně konfrontován s růžovými bubáky a radami, jak sbalit co nejvíce náctiletých metrosexuálů.
Jak se zbavit přesměrování čtěte pod perexem.

Krok číslo 1. – přihlaš se do blogu
Krok číslo 2. – zvol položku nastavení
Krok číslo 3. – vlevo máš na výběr mnoho možností nastavení, vyber box „ostatní“ a hned první položka je „obecné“, na tu klikni
Krok číslo 4. – hned první položka je „přesměruj po odhlášení na krásná.cz“, všichni tam automaticky máme faječku, tak tu odklikni a je to hotovo:)
Pro jistotu ještě obrázek:
ošklivá.cz
Omlouvám se, že je návod tak jednoduchý, ale snad to ty šikovnější blogery neurazí:) Ne každ se vrtá denně v nastavení blogu a takhle se toho růžového zlořádu snad zvládne zbavit každý, ať už pokročilý nebo úplný začátečník:)
Za tento návod děkuji Klubu snílků na FB:)

44 komentáře “Jak si zrušit přesměrování na Krásná.cz

 1. Díky moc za záchranu od kolapsů , když jsem  se chtěla přihlásit na jiný blog a musela tohle sledovat 😀

 2. Za tohle ti moc děkuju. Docela mě od jistých lidí překvapilo, že do článku zároveň nedali upozornění, když věděli,že ne všichni z toho budou unešení.

 3. Děkuji moc za návod, popravdě by mě tohle nenapadlo – hned jsem si to opravila!
  Přece neva, že návod je jednoduchý, jde o to, že funguje!
  Hned jsem to hodila na svůj blog a dala tam odkaz na tuhle stránku. Myslím, že se najdou i další, kterým Krásná tečka cz otravuje život…

 4. Děkuju! Moc mi to pomohlo:) Fascinující  bylo, že "Like" u článků na FB jsme si mohli zvolit, ale tohle tam už bylo, aniž by se nás kdokoliv ptal:D

 5. Uff, ještě že mám zlatý, nerůžový a naprosto božský WordPress… Blog jsem měla asi půl roku a pak jsem to vzdala, platforma mi přišla idiotská (žádné pořádné měření návštěvnosti, upozornění a přehledy komentářů) a jak poslední dobou čtu ty věci o růžových bloggerkách, tak se mi ježí chlupy :o)

 6. Hurááááá! – Ale jsou to neřádi, takhle nám ty blbiny vnucují. Když mě zajímá číst blbiny, tak si je přece sama najedu, nepotřebuju, aby mi je cpali všemi otvory.

 7. Jéé, díky!! Skoro nikdy se na blogu neodhlašuju, ale teď jsem se odhlásit potřebovala a co nevídím, krásná.cz!! Z toho úleku se mi skoro zastavilo srdce. To že mě štve všudypřítomná reklama je jedna věc, ale to, že mě to tam po odhlášení samo přesměruje?? To už je moc i na mě… a to jsem chtěla ten web okázale ignorovat (po tom, co jsem po jedné návštěvě zjistila, že tam pro mě fakt nic není), ale takhle to prostě nejde.
  Ještě jednou díky za ten návod, už mám přesměrování zrušené, tak zas můžu v klidu spát 😀

 8. Uááááááá… mám blog o počasí a po odhlášení jsem se na tu hovadinu dostal… Díky za info, které jsem tu našel (opět náhodou)… Je to tak jednoduché, až je to podezřelé… 🙂

 9. Díky za komentář, tvůj blog znám už delší dobu (sice jsem na něm dost dlouho nebyla, ale tvá přezdívka mi přijde povědomá). Mrzí mě, že si o mě myslíš, to cos napsala, protože nevím zda sis všimla, ale já opravdu nepatřím k těm, co píší články – jak sbalit kluka, jak se oblíct sexy/jako děvka, atd., apod. Vzhledem k tomu, že mě neznáš, mi příjde trochu neobjektivní, že si myslíš, že můj život jsou jen nákupy a malování, protože já se běžně nelíčím, nemám jen značkové obleční a světe div se! Já také chodím do přírody, miluju šerm – nebo alespoň objíždění hradů a pozorování šermařských skupin, u nás ve městě jedna je a nevšimla jsem si, že bych napsala, že lidi, kteří se nezajímají o módu a líčení, nemají kluka, který by je miloval ani nic podobného. (Možná by sis měla přečíst tenhle článek http://x-bubblegum-x.blog.cz/1101/my-name-is-nikol než budeš zase něco namítat)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.