Jak se do lesa volá…

Není to tak dávno, co jsem naposledy měnila vzhled blogu (moment, koukám…ale jo, je to dávno, bylo to na konci června:)) a zase jsem měla pocit, že je načase provětrat zatuchlý vzduch a design změnit:)
Pár lidí mi říkalo, že blog působí hodně studeně a poté, co jsem začala zase makat na Poslu světla jsem si toho všimla i já. Modrá, bílá, fialová…hluboká prázdnota Vesmíru, prázdnota duše, chlad a rozjímání (mimochodem v angličtině slovo blue neznamená jen modrou barvu, ale i smutek a trápení;)).
Takže jsem si řekla DOST 🙂 A dneska se pustila do nového designu. No, nového – jak se to vezme, vše zůstalo defacto při starém a změnily se jen barvy – máme tu oranžovou, zelenou a hnědou, barvy lesa a přírody a vlastně les tu teď dýchá z každého koutu. Uspořádání rubrik, celkový vzhled a velikost stránky, vše zůstalo při starém, jen jsem obměnila barevné ladění a jak to prokouklo:)
A vzhledem k tomu, že se pomalu ale jistě ochlazuje a blíží se zima, trocha zahřátí na mechu a jehličím pokryté hlíně určitě přijde vhod nám všem:)
Juch, Lúmennka má z nového vzhledu prostě radost:) A co vy? Spokojeni?:)

30 komentáře “Jak se do lesa volá…

  1. Hurááá no konečně :o) pořád jsem čekala kdy se tady objeví článek o tom, že máš nový design…teda ne ty, ale tvůj blog :o))) a dočkala jsem se :o)))
    Já jsem spokojená na 1000% :o))) Nový vzhled se mi moc líbí :o) miluju tyhle barvy a miluju podzim :o) Ty studené barvy mě moc nebraly :o/ ale teď se mi to moc líbí :o))) je to takové přírodní, teplé, moc fajn :o)
    Dala jsem 5 hvězdiček :o)))

  2. jo, líbí se mi to daleko víc, ač podzim ráda nemám a přijde mi depresivní, tak víc barev blogu prospělo, přijde mi to ani ne snad útulnější, ale spíš… propracovanější ? víc barviček a sladěných působí tak více "profesionálně", než ten předchozí vzhled, byl oproti stávajícímu takový mdlý a "plochý"

  3. prijemne prekvapeni:) ten stary byl taky pekny, ale tenhle je takovy "pozitivnejsi":) i vymena cernobilych fotek za barevne se hodi, proste krasa, ted sem snad budu chodit este radsi:D

  4. Teda Lumenn, jedním slovem prostě nádhera. Barvy jsou příjemné, i když tamty taky nebyly špatné, ale je fakt že byly trošku studenější a teď když jsem otevřel tvoje stránky, byl to pro mě trošku šok, ale příjemný šok. A kombinaci oranžové a zelené miluji plus ten obrázky je dokonalý…prostě tě chválím

  5. Změna vzhledu na blogu bylo to první čeho jsem si hnedka a všimla a překvapilo mě to 😉 Nemůžu říct, jestli se mi víc líbil ten starý nebo nynější 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.