INFORMATIVNÍ ČLÁNEK:) o velké červnové soutěži v AK

Jestli jste se lekli, cože to je za šílenost nahoře na blogu a proč probohy hlasuju pro Venom, Dragowlin a Polgaru a přitom odkazuju na blog Lumixx, tak se nelekejte! Všecko vysvětlím!
V autorském klubu si teď vymysleli ultra zbrusu novou soutěž, kde:
za a) odkaz na zmiňovanou Lumixx zlepšuje orientaci a zvyšuje rychlost počítajících organizátorů soutěže
za b) můžou členové AK hlasovat až pro tři blogy, které mají rádi, přičemž tytéž blogy nesmí hlasovat pro ně
a za c) blogy, pro které hlasujete MUSÍ být zařazeny v některé z kategorií (např. Deníčky, Zájmy a koníčky apod.), pokud nejste zařazení máte smůlu a nemůže pro vás nikdo hlasovat, vy ale samozřejmě hlasovat můžete
no a za konečně za d) všichni účastníci soutěže (což jsou všechny blogy v AK co jsou rozřazeny do kategorií) jsou povinni zdržet se reklam, bleskovek a dokonce i proseb ke čtenářům na svém vlastním blogu
Bod a) je mi vcelku jedno. Bod b) není až tak těžké naplnit a bod c) mě pekelně štve, protože většina blogů, které mám fakt ráda a fakt bych jim chtěla dát hlas není rozřazená (napravte to krucipísek!). S bodem d) se naprosto ztotožňuju – snad to konečně trošinku zespravedlní tuhle soutěž, i když jak se říká – náhoda je blbec a štěstí je sviňa vrtkavá:)
Takže pokud jste taky členy autorského klubu, šupajdá na jeho stránky, pročtěte si pravidlíška a mazejte hlasovat, ať má tahle soutěž nějakou vypovídací hodnotu:)
PS: Můj blog se nachází šťastně zařazen do kategorie „Povídky, básně a fantazie“…to jen tak pro info:)

8 komentáře “INFORMATIVNÍ ČLÁNEK:) o velké červnové soutěži v AK

 1. Proboha… dík moc za hlas… nečekala jsem to a moc si toho vážím. Mno.. ty pravidla soutěže mě taky v něčem štvou… ale tak asi nikdy to nebude úplně ideální. Nejradši bych hlasovala tak pro deset blogů z AK leč budou si muset oběhnout esbénka sami. Inu přeji hodně úspěchů, tvůj blog je dost známej takže jsi žhavej kandidát na vítězství 😀 Btw ten článek jsem smazala protože mě to sralo. Většina lidí si mě zařadila jako proletáře, čehož se doufám brzo zbavím ale pokud si myslí, že polezu do prdele topolánkovi tak jsou na omylu. Opravdu to bylo myšleno tak, že žádná doba není ideální a co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Ať se jedná o jakýkoli režim, na začátku to ten, kdo ho vymyslel určitě myslel dobře. Ale bohužel, politika je vždycky o lidech, co jsou právě u moci a ti to pojmou jak se hodí do krámu jim. To je jako s Biblí.

  Co se týče toho žalování, tak si připadám ve většině případů naprosto bezmocná. Nejde jen o tu společnost, jde o chování jistých jedinců, kteří vesele hází na někoho špínu za maskou anonymity a bezpečně vědí že jim to projde. Bohužel až příliš často vidím případy, kdy je páchána nespravedlnost, všichni to vědí ale právně to napadnout nelze. Tak se ptám, kde je ta svoboda?

 2. Lúmenn, děkuji moc, dost si mě tím překvapila. S tím zařazením do kategorií je taky trošku problém, protože některé moje oblíbené na to kašlou 🙂

 3. Zdravím Lúmenn. Čili další nápad jak si zvýšit návštěvnost (to jako je průhledné)…(pohodový úsměv).

  [1]: A…ano…politika je hlavně o lidech. Bohužel je tam málo zodpovědných a plných svědomí.

 4. [3]: Respektive mi ukaž někoho zodpovědného, když ho zajímá jen to, zda dostane svoje peníze. Ale vysvětli mi, proč by si Lúmenn chtěla zvyšovat návštěvnost? Podívej se dolů na top list, copak ji rozhází nějakých pět lidí navíc? Nezávídíš tak trošku? (jedovatý úsměv).

 5. [3]: cože?:D:D:D Ty jsi spadl z višně nebo odkud, Lukáši?:D Ty vole…ne…už fakt ne…kruci já mám návštěvnost skoro 2000 lidí za týden, fakt je mi u zadnice jestli jich je víc nebo míň. Tenhle článek mi návštěvnost jaksi nemá jak zvýšit, tu zvyšují články z provokativními titulky nebo vysokým rankem pro vyhledávače, ne informace o soutěži, které se účastní asi sto lidí z AK. Chlapče drahý, když píšu články o ničem, píšu je proto, že se chce mě, ne že mi to zvýší nějakou poblbanou návštěvnost, smiř se s tím už konečně.

  [1]: tak možná jsi ho mazat nemusela, ale stačilo upozornit nechápavce jak to bylo myšleno. V tom že každá doba má svoje mělas naprostou pravdu, jenom to chtělo líp zabalit do slov, ale což, stane se:) A s tou svobodou se to má jednoduše – svoboda je o tom, že si můžeš dělat co chceš, aniž bys tím omězovala svobodu někoho jinýho, svoboda a spravedlnost jsou úplně jiný věci a to, že nejdou v dnešní společnosti bok po boku ale spíš proti sobě je bohužel jiná věc:(

 6. [6]: Ale…já jsem nemluvil o tobě. Mluvil jsem o projektu Blog.cz (na to názor vyjádřit můžu) – takové soutěže a další podobné věci jsou právě nástrojem k zvyšování celkové návštěvnosti tohoto projektu (což je normální). (vážně)

 7. [6]: Nj. Mě by se třeba líbilo že za komančů by jistí vychcánkové asi těžko zdrhali na vzdálené ostrovy… To že měl každý práci bylo taky fajn… jistí spoluobčané nemohli žít se sociálních dávek. Na druhou stranu, těžko říct jakou práci lidi dostávali. Zda opravdu vhodnou ve svém oboru. Nevím, nežila jsem v tý době. Moji rodiče s tím však problém neměli. Nevím jak u jiných. Za komunistů se hlásalo – všichni jsme si rovni. To že pár jedinců si bylo rovnějších je samozřejmost že ano. Dnes se mi zdají ty rozdíly v rovnosti ještě markantnější zejména u herců co otevřou zobák (i když nic neumí) a odchází s pěnězma, na které normální člověk dře měsíc. Marně se tážů, proč se to táhne z extrému do extrému a nevybereme si z různých období to, co bylo dobré. Včetně vězeňského systému v ranném středověku. Myslíš že tehdy řešili nějaké výdaje za uvězněné osoby? Ehm. Zase jsem morbidní 🙂

  Svoboda je pojem značně relativní. Připadá mi, že svoboda se dopřává zejména nebohým grázlíkům, kteří jsou pořád a pořád stejně problémoví, ale přece je nebudeme hlídat na každém kroku. A nemluvím jen o čorkařích, co na vás v supermarketu začnou řvát, pokud se na ně byť jen podíváte a u kasy zdrhaj s narvanou bundou se slovy – nic nemám! Mluvím o vrazích co si odsedí směšný trest a jdou si po svých, mluvím o podvodnících co si za prachy koupí všechno.. prostě svoboda ano, ale jakmile se někdo proviní, měl by být víc hlídán a ne že ho ještě budeme chránit aby nebyl chudinka poškozen. Na dlouhou debatu by to bylo a už vůbec ne k tématu článku 😀 nicméně děkuju za názor a vyslyšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.