Dvě „nové“ rubriky

Lúmennka už nemohla vydržet ten bordel v rubrice Tajemno a mystika, kde počet rubrik zcela nestačil různorodému obsahu článků a tak vyrobila z jedné rubriky dvě – Magie a mystika bude jak již název napovídá o magii a mystice a Záhady a tajemno zase sdružují záhadologické články. Zatímco záhadologické rubriky zůstaly zachovány, ty magické se změnily k nepoznání. Teď je to dle mého o dost přehlednější a každý si hned může vybrat téma, které ho nejvíce zajímá. Jestli vám něco nefunguje, blbne atd. dejte vědět do komentářů pod tento článek, byla to totiž docela fuška, takže se nějaká ta chybka mohla vloudit:)
A kdybyste strašlivě toužili po nějakém tématu na článek, dejte vědět taky:) Lum

3 komentáře “Dvě „nové“ rubriky

  1. pro "Lúmenn": Zdravím Tě Lúmenn-Veryo. Co teď řeknu NENÍ MYŠLENO jako že bych tě nějak sváděl. To jen aby bylo jasno. Chci říct to, že jsi natolik speciální (v dobrém myšleno) člověk že bych tě rád poznal trochu lépe než jen obyčejné vyjádření se ke konkrétnímu tématu magie (apod.). Například ti vůbec nevadí co si o tobě lidé budou myslet (a to i pro pracovní možnosti i do budoucna) když se tady mnoho lidí dovídá veřejně že jsi byla několikrát v psychiatrické léčebně (což myslím opět pouze dobře) a zkrátka do jisté míry je to zajímavý přístup k životu. Já se také nestydím mluvit o svých věcech ale o některých věcech dopředu vím že bych v takovém případě už vůbec neměl šanci na JAKÉKOLIV zaměstnání i do budoucna. Proto mě také toto udivilo. Máš ovšem dobré zájmy a dobré informace a především proto tady často si něco přečtu. Je to zkrátka velice zajímavé tady (v dobrém smyslu udivující). Zajímavé. 🙂

  2. Lukas: v pohodě, chápu, jen prosím Lúmenn-verya se neskloňuje, takže žádné veryo příště, ju?:) Jinak moc děkuju za pochvalu, jsem ráda, když lidi podněcuju k zamyšlení. Je fakt, že mluvím o všem, včetně sebe sama, dost otevřeně, není nic v mém životě čeho bych litovala nebo za co bych se styděla a kdo s tím má problém aťsi má, to není moje věc. Zase si nemyslím, že můj blog pročítá můj případný budoucí zaměstnavatel a i kdyby mnohdy to může být přínos. Třeba mamčin nadřízený dělá čínskou medicínu a ji přijal na dobré místo i proto, že se o ni zajímá taky a vůbec v její firmě je hodně duchovně naladěných lidí – takže vrána k vráně sedá, neboli člověk určitých vlastností a vibrací přitahuje sobě podobné:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.