Dovoluji si vás pozvat

Lúmennka už nějakou dobu se zájmem čte literární počin mé kamarádky Liz a její spolužačky – jedná se o příběh ze světa Harryho Pottera, ale brýlatého čaroděje s bleskem na čele se tam nedočkáte. Holky se rozhodly zmapovat dobu Pobertů a tak hlavní roli v jejich příbězích hraje Sirius Black, Remus Lupin, James Potter a Peter Pettigrew a k tomu samozřejmě další vedlejší postavy včetně alter eg autorek.
Jenomže psaní na pokračování je náročné na čas a inspiraci se taky mnohdy nechce přijít v tu pravou chvíli a tak druhá autorka, Sophie, se psaním skončila. A milou Liz nenapadlo nic lepšího, než abych v tom pokračovala s ní. A protože příběh vážně stojí za to, tak jsem se do toho pustila.
Tímto si vás na blog s příběhem LoupFer (vlčí kletby jestli se nepletu v překladu) dovoluji pozvat, za a) kvůli zvýšení návštěvnosti a za b) samozřejmě proto, že jsem zvědavá na kritiku. Kapitola z mého pera sice přibyde nejspíš až za týden či dva, ale aspoň máte čas si pročíst dosavadní příběh.
Takže kdo budete mít čas a chuť začíst se do příběhu plného lásky, napětí, puberťáckých výstřelků a děsné srandy jste vítáni zde:
(btw. až to tu uvidí Liz, tak mě rozkrájí na kostičky:D Ale holt reklama musí být;) Těšíme se na vaše ohlasy.)

4 komentáře “Dovoluji si vás pozvat

  1. jaj, fanfiction kolem HP jsem se vzdycky obloukem vyhybala, protoze mi vzdycky bylo jasne, ze bych na tom pak zacala byt zavisla 😀
    btw, taky jsme kdysi s par holkama z netu psaly pribehy na pokracovani.. bylo nas asi 5, plus samozrejme velke mnozstvi ctenaru/ek, ale tematika byla samozrejme jina.. mno a pak jsme sly kazda na vysku, nejak jsme se rozprchly a pribeh porad visi na internetu nedokonceny.. ale asi to tak ma byt, otevrene konce jsou nekdy fajn 😉 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.