Dosti důležitý dotaz

Prosím vás, zobrazují se vám obrázky v menu (konkrétně moje a Finnova fotka) normálně??? Já je mám rozkostičkované a vypadá to děsně blbě, tak mě zajímá, jestli je chyba na mém přijímači nebo někde jinde.
Btw. podobně se mi zobrazují i některé další obrázky (když rozkliknete jakoukoli rubriku, obrázky v rozcestnících jsou taky kostičkované, aspoň u mě).
Otázka z ní: Dělá vám to taky???
Prosím o odpověď do komentářů, pěkně mě to totiž štve, tak jen doufám, že je to pomalejším připojením tu v lázních;) Dííky:)
Aktualizace pátek, 11:15: Obrázky v menu už jsem spravila, nicméně v rubrikách (krom Lúmenn a Mysli šílence, kde jsem to dala do pořádku) to mě na kompu dělá stále bordel. Co vy?

26 komentáře “Dosti důležitý dotaz

  1. Ano, ano…koukám na to jako na zjevení a když jkdu v nastavení blogu do toho článku, tak tam ten obrázek ani nemám a musím to nahrát znovu a pak už je to v pořádku…zkus to taky 🙂

  2. Máš ty obrázky moc malý – ve vlastnostech (klik pravým) sice je třeba u tvé fotky 177×232 px, ale ve skutečnosti je jen 75×100 px. Při zvětšení nad 100 % pixelatí – kostičkuje, záleží na rozlišení monitoru jak kdo používá, takže někdo to může vidět jen rozmazané… 🙂 Problém blogu to asi nebude (i když…), zkus se podívat do nastavení jaké fotky tam máš – jejich velikost…

  3. DS: je to asi ještě horší…nejhorší…VŠECHNY FOTKY JSOU V PIČI! Teda většina – jde o všechny fotky, které byly hodně zmenšeny, ty co jsou defacto v původní nebo jen lehce zmenšené velikosti jsou ok, ten zbytek je zmršený. To je v hajzlu toto…jdu zabít adminy!

  4. DS: když totiž otevřu článek v editoru, tak tam ta zmršená fotka vůbec není a musím ji vložit ZNOVU a když mám na blogu asi 800 článků tak je to na posrání…

  5. taky to u mě vypadalo rozkostičkovaně (ale relativně koukatelně, bo nemám tak velkej monitor) a pak už v menu dobře, myslela jsem, že se to vzpamatovalo, ale evidentně to bylo tvou opravou… máš jinak pravdu, stále to v rubrikách, kromě těch dvou zlobí, zkus to nechat, asi za to může blog.cz přece nebudeš vše opravovat, ne ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.