Bububu!

Ano, jistě je to debilní název článku, ale já na vás všechny dělám bububu, protože poslední dva dny mám sice hyper mega super návštěvnost (cca 180 lidí) ale míň komentářů než obvykle.
Jestli vás nudí témata článků, tak i to je důvod k vyjádření:P Takže se za svůj názor nestyďte a pište, pište a komentujte. Nebuďte pasivní přijímači informací, cvičte si své mozečky nebo se Lúmennka bude zlobit.
Kdo nepochopil ono bububu mělo vyjadřovat výhružku;)
Tak ať jen nebručím i něco pro zasmání – tenhle obrázek mě opravdu dostal do kolen;)

10 komentáře “Bububu!

 1. trefné 😀
  chm, tak já jsem v tomhle asi pravý opak průměrného čtenáře, protože jsem komentovat spíš začal než přestal – ale teď je období, kdy lidi nemívají moc času…

 2.    Trochu jsem omezil počet svých komentářů ke tvým článkům. Za prvé protože duchovní otázky mi příliš neříkají a když mě nějaký podobný článek zaujme, nemám k němu co dodat, protože se v tomto odvětví ani moc neorientuji a nechci ti cpát mé verze. Když s nějakým článkem hodně nesouhlasím, ani tam většinou nekomentuji. Každý má právo na svůj názor, tak si nemyslím, že je dobré tě od nich odrazovat.
     Takže píšeš stále dobře a zajímavě, ale na druhou stranu už to nejsou ty originální názory, které mě zaujali dávno před několika měsíci.

 3. Joo mě taky štve,když mi nikdo nekomentuje články 😀 Já bych komentovala ráda,ale ty články píšeš většinou tak,že už prostě není co dodat 🙂

 4. Já píšu buď když mě něco vytočí nebo když mě napadají pitomý a rádoby vtipný poznámky, který si prostě nemůžu nechat pro sebe..:-D Což znamená, že s tebou souhlasím, příp. se mě daná témata příliš nedotýkají..:-)

 5. Tak tu se hlásí nový návštěvník, tedy spíš návštěvnice =)) ráda si tu čtu, ale neni čas psát komentáře… (ano lenost je potvurka) Moc pekna stránka, super články… no prostě se sem ráda vracím :))

 6. Já se sem chodím dívat skoro každý den, líbí se mi tu a vždycky jsem zvědavá, co tu bude nového, ale prostě mě vždycky nenapadá, co k tomu dodat, ale to neznamená, že by mě to nudilo.

 7. Vyjadřuju se teď k článkům méně, protože mě témata už příliš nezajímají- nevěřím v "mluvení s anděly", víly a podobně… mám na to svůj názor, ale nechci se s Tebou hádat, nechci Ti tvojí radost kazit, tak raději mlčím… BTW.: obrázek je super 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.