Blogový oznam

Na mém blogu se teď vyrojilo pár novinek a je mou povinností vás s nimi seznámit. Tedy mou povinností to není, ale stejně to udělám:)

První věc se týká malé změny designu, které si jistě už každý z vás všiml. Nový obrázek v záhlaví (hahá a kdo si pamatuje, co tam bylo před tím, no?:)) a nové avatary v úvodním menu (či jak nazvat tu chytrou věcičku nahoře, co vás rychle odkáže dopatřičných mezí…tedy do důležitých funkčních vychytávek tady na blogu).
„Tam nahoře“ se taky objevily odkazy na jakési úvodní představovací články mě a Finna, to pro lidi, kteří nás neznají a chtěli by poznat bez sáhodlouhého proklikávání. A ano, já vím, že Finn sem téměř nepíše (to proto je jeho fotka v menu mnohem menší než moje, muhehe), ale když každý není magor (tedy já), co prosedí hodiny u počítače a píše jako zběsilý. Přece jen, je to můj blog a on je jen příjemný zpestřovatel obsahu:)
A druhá změna se týká spřátelených blogů, z nichž některé byly smazány. Jedná se o:
Lady Starlette – protože její blog je už čtyři měsíce neaktivní a bohužel pochybuji, že v něm bude nadále pokračovat.
Siriana – jejíž blog byl smazán.
Andy – tento blog byl také smazán.
Raven (číslo II. ze Slovenska) – opět z důvodů dlouhé neaktivity na blogu.
Kyle – protože naše blogové přátelství je zcela neplodné, komentáře si nevyměňujeme a naše stránky svým obsahem jaksi nekorespondují.
Dlouho na svůj blog nepřispívá taky Andula, ale tu v seznamu oblíbených a spřátelených blogů nechám, protože její blog má velmi zajímavý obsah a ačkoli je neaktivní (a Andula zde už též nekomentuje), je na něm mnoho zajímavých informací a proto stojí za přečtení.
A mezi nové „sb“ přibyla také Polgara (takový staronový spřátelenec a tak nějak mě napadá, že jsem se o ní už v nějakém podobném článku zmiňovala, pokud ano, tak to všichni budou vědět dvakrát, pokud ne, nic se nestalo) a Bels Revenge, kterou jsem zapomněla připsat, ačkoli jsem jí to slíbila. Už je to napraveno a v seznamu jsi (klidně si to tadyhle zkontroluj).
Aktualizace 18.září: Ještě jsem zapomněla na Venom o které jsem myslela, že tam je a ona tam byla, za což se jí tímto omlouvám. Gerard s tebou;)
Máte-li k těmto změnám výhrady či připomínky, vyjádřete se prosím v komentářích.
A třetí novinka, které jste si nejspíš už taky stačili všimnout, je možnost vyhledávání, kterou najdete dole v menu. Usnadní to vám i mě práci, protože se mě občas ptáte „Lúmennko a kde je ten článek o tomhletom, si ho chci přečíst a nemůžu ho najít“ a já pak půl hodiny prolízám rubriky, lamentuju kam jsem ho dala a pak ho najdu tam, kde jsem ho hledala jako první, jen jsem ho přehlédla:) Takže příště – neptat se Lúmennky, ptát se vyhledávače a až když vyhledávač nenajde, ptát se Lúmennky. Nejsem google (a ty sestro mlč! Já nésu gůgl! Ne a ne!).
No a na závěr si chci tak trochu postesknout. Návštěvnost mám vskutku obří, nemám si na co stěžovat, dvě stovky lidí za den se již staly pravidlem, co mě trochu trápí ale je, že ti lidi nekomentují. Ano, to jakože vy, drazí čtenářové, kterých je tu denně jako máku v makovici:) Pište aspoň přečteno nebo klikejte na ty pitomé hvězdičky, ať vím kolik lidí cca ten článek četlo. Já jakožto psavec-závislák stejně budu psát i bez toho, aby to někdo četl či komentoval, ale už mě to nebude tolik bavit:) Mimoto pořád fňukáte po článcích o magii a když už nějaký stvořím, komentáře veškeré žádné. Nezlobím se, jenom mě malinko štvete, nevděční plantážníci:P 🙂
Btw.: Uvažovala jsem o tom, že dám do menu anketu, jak nám to milý blog.cz teď umožňuje. Bohužel odpovědi v anketách, co vymyslím, jsou vždy moc dlouhé a tak by to vypadalo blbě. Máte tedy smůlu milánkové:)
Btw.2: Kdo na tento blog chodíte jen občas a našli jste si v mě v seznamu blogů v autorském klubu, jste se možná vyděsili, když jste četli mou anotaci s brutální hrubkou „elfý duše“. Nebyla způsobena mnou, ale administrátory AK, kteří se přepsali. To jen abyste o mě neříkali, že jsem troll, co neumí pravopis. Já totiž nejsem troll, ale elfí princezna abyste věděli;):D
Krásný večervšem přeje Lúmennka:)

28 komentáře “Blogový oznam

 1. Mára undómë, Lúmenn !!! 🙂 Tak jsi mě tedy dokopala k tomu komentáři :)) Máš pravdu, nejen já ale i další návštěvníci by měli komentovat více 🙂 Zvlášť, když sem chodím několikrát denně a při dočtení drtivé většiny článků si pro tebe smolím v hlavě slova poděkování, obdivu a souhlasu. V tu chvíli bych komentovala jak divá, jenže moje lenost mi bohužel ťukání do kláves zveličí v námahu podobnou kutání v dolech :D:D Nebo nedávno, když jsi jsem dávala video k písni Dancing in the midnight sun, jsem zase dlouho nemohla najít slova, kterými popsat tu nádheru. Zkrátka se pokaždé najde něco :D:) Ale vůbec se neboj, já se polepším a doufám, že ostatní čtenáři taky 🙂 Zkrátka se jednou všichni domluvíme a bude tu takovejch komentářů, že je nebudeš stíhat přečíst 🙂

  Rimbë ayali!

 2. Predtým bolo na tom obrázku dievča s vlkmi nie? 😀
  Ja sa ospravedlňujem, že tak málo komentujem, ale akosi mám problémy s vyjadrovaním lol…Asi potrebujem už vážne začať chodiť do školy aby sa mi zapol mozog a bol schopný aj iného ako: Súhlasím… a krásne 😀

 3. Uff…oddychla jsem si :o) nebyla jsem vyloučena z vyvolených :o)))

  Sákryš, už si nepamatuju co bylo v záhlaví, ale jeden z obrázků byla nějaká žena s vlky :o) nebo něco podobného, teda aspoň si myslím :o)

  Přiznám se, že nečtu tvůj román na pokračování. Teď mám jaksi myšlenky někde jinde a nemůžu se soustředit na dlouhé texty … ani doma nečtu romány. Taky se nemůžu soustředit :o) Naštěstí naučné knihy ještě můžu studovat, tak je to dobrý :o))) Články o politice už raději nekomentuju, protože bych se rozčílila a to bych ve svém stavu neměla :o))) A pokud jde o články o magii a různých bytostech, tak tam většinou nemám co dodat :o) ale slibuju, že budu dávat aspoň hvězdičky :o)))

 4. ''Elfý'' princezna, která když se nasere, mění se v trolla xD jojo, to byli časy… časy elfý duše. To jsem se taky musela hned pochlubit co? xD ale vypadalo to tam fakt brutálně… taková pěst na oko. Možná že kdybys to nechala být, tak máš návštěvnost ještě větší a možná i více komentářů. Jen by asi nebyly k tématu 🙂

 5. Kurva drát… to byly časy… jistě.. mužský rod neživotný… já jsem debyyyyl… xD nesmím psát chyby ani z prdele, protože pak je rvu všude. No to jsem se zase vybarvila.

 6. Úplně chápu tvé rozčarování nad nekomentováním článků… chodím sem pravidelně, 90% článků si přečtu, ale radši se někde komentáře zdržím, než abych plácala kraviny 😉

  Jinak se mi nový obrázek v záhlaví líbí víc než předchozí, sedí mi sem víc 🙂

 7. Stalas ses jedním z mých oblíbených blogů teméř ihned díky obsahu, 🙂 ale článek občas raději nechám i bez komentáře než, jak píše veruce, bych v něj plácala kraviny 😉

 8. Já plácám kraviny, protože je spousta věcí ve kterých se nevyznám (třeba ty volby) a když se najde nějáká duše, která mě opraví, tak jsem rád.

 9. Tvoje článku čtu pravidelně a snažím se je komentovat, ale občas je to trochu problém, protože ne vždy jsem se schopna vyjádřit jinak než…teda, Lumenn umí vážně poslat a tohle pravidelně poslouchat by tě asi nebavilo :-), ale občas mám i světlé chvilky, ale to asi víš 8O)

 10. [14]: myslíš ? 🙂 lepší mlčet než něco plácnout… no u mě je to, že občas nekomentuju, dané tím, že magie, fantasy, záhady a podobné články mi nic neříkají, čtu tě spíš proto, že mě zajímáš ty sama jako osobnost a tvé články ze života

 11. i mé vyjadřovací schopnosti jsou na tom chudinky bídně XD, navíc mám občas pocit že jsem určitě troll XD ale budu se teda snažit, minimálně ty hvězdičky určitě budou.

 12. Tak to poslední mě celk pobavilo.. Elfý duše.. xD xD xD
  Já jsem si tam dala klasickou anketu na nadpřirozený bytosti, u mě vítězí Andělé a po nich elfové.
  Jinak děkuji za koment, potěšil moc. Tvůj blog mám moc ráda, neznám žádný, co by se mu vyrovnal.
  Jo a ještě k těm komentářům – tak obrovskou návštěvnost jako ty sice nemám, ale taky mě štvě, když mi na blog přijde třeba 40 lidí, ale komentů je třeba jenom 5.
  Tak zatím papa xD

 13. elfý duše, to mě praštilo do očí:D sem po diktátu z čj (samozřejmě čárky ve větách mají být tam, kde by to jeden vůbec neřekl:D:D)… S komenty mám podobný problém, i když mi na blog chodí 50 za den (teďko to poněkud zvrostlo, ale asi jen přechodný stav), koment se objeví jen ojediněle (i když má a tvá návštěvnost… to se nedá porovnávat:D)

 14. Obdivuji, kolik času a práce jsi ochotna blogu obětovat.. já se zmůžu na jeden článek týdně a to většinou o ničem:/.. časová tíseň jest příčinou:( ale na Tvůj blog si čas udělám a komentovat budu, o to neměj strach:D

  btw, pamatuji si slečnu v plášti v zasněžené krajině.. byla to ona, kdo se vyjímal v záhlaví ještě do nedávna, ne? Si myslim já, tedy:)

 15. Myslím, že změny jsou výborné…
  A náhodou vím, že úředtím byl v zálaví obrázek od Victorii Francés (Dívka s vlky – pokud se tedy nemýlím *che,chem :D*)

  O komentářích nehodno diskutovat…je to na jedno brdo…mě připadá, že nejvíc e lidí mi napíše, když řeším njaký závažný problém nebo oznamuju, že se tam dlouho neukážu 😀 což je fakt divný…ale když píšu nějaký článek 3 hodiny, trčí mi tam nanejvýše 3 komentáře…co s tím naděláme…lidé jsou liní…
  Musím se ti přiznat, že já vynechávám u tebe články z politiky, jelikož mi tato branže a okruh vůbec nic neříká…tak za to se omlouvám, ale myslím, že vzhledem k tomu, že píšeš hodně často články a na rzná zaměření, nevadí ti, že nekomentuji zrovna toto… 🙂

 16. máš moju večnú vďaku za vyhľadávač v menu :-* je pravda, že commenty nepíšem tak často, ako sem chodím,ale témy o ktorých píšeš sú mi často úplne cudzie… takže aspoň sľubujem, že budem hviezdičkovať 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.