1005, design a tak:)

Tak se nám tu zase vyrojily nějaké novinky. Okamžitě po otevření stránky na vás patrně vybafl nový design ve vánočním duchu, inu Yule už se blíží a sváteční nálada pomalu padá i na mě, těším se na dárešky (dávání i dostávání), na cukroví a stromeček a taky na to, až se sejde celá naše rodina:)
To se promítlo i do vzhledu blogu, i když ještě to není hotovo, potřebuji dodělat pár detailů, ale vzhledem k tomu, že už se mi dnes nedostává času (valím na alergologii a pak do skautu), dočkáte se finální verze patrně až o víkendu.
Někdy tou dobou se snad(!) taky dostanu k napsání zbytku děje Paní prstenů, což vám stále slibuji a snad ještě nějakého článešku, tento týden byl nejchudší za poslední dobu, já vím, a bude hůř:)
No a pokud si kladete otázku, co znamená to číslo 1005 v názvu, tak vězte, že jsem promazala články – ty, co jsou na Poslu světla odteď na tomhle blogu nenajdete. Při tom mazání jsem objevila zajímavé archivní kousky, takže je možná vytáhnu z hlubin zapomnění, ať se i pod třeba rok a půl starými články objeví nějaké komentáře, co vy na to?
No a to číslo tisíc a pět zobrazuje aktuální počet článků (teda už zase ne, tento je totiž sto šestý), které zůstaly po promazání článků neužitečných či zdvojených. Docela hezké číslol, docela velké a nafouknuté číslo, za tři roky psaní:) Ale což, za rok už se asi tak divit nebudu, inu škola mi bere stále více času a zájmy jakbysmet, takže snad polevím na tempu:)
Zatím si tedy užívejte vánoční atmosféry a mějte se famfárově, vaše Lúmennka:)

24 komentáře “1005, design a tak:)

  1. ty obrázky jsou příjemný, moc pěkné 🙂
    A chci se ti Lumennko pochlubit, slavím jubileum, dneska jsem překročila 100 000 návštěvníka 🙂 mám radost! 🙂

  2. [22]:
    já chci zrazíka… bééé! já chci mrazíka! :DDD – né je to fajn. Hezkej děda. Taky mě už asi před týdnem napadlo změnit design pro zimu a vánoce, ale protože tento rok o oslavy vánoc příjdu a nechce se mi s tím dělat, zatím to nechávám tak 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.