Fenomén jménem Bianca Johnsson

Dvacet tisíc lajků, tisíce vášnivých odpůrců, nekonečné diskuze, hezká tvářička a záplava sprostých slov. Taková je facebooková stránka Simony Laňkové, vystupující pod „uměleckým“ pseudonymem Bianca Johnsson, která notně zahýbala usedlým českým internetem.
Sleduji její projevy tu a tam už delší dobu, kdy mě na ni upozornila Lizzy s tím, že se na jejím FB výborně baví. Ano, ze začátku skutečně byl profil Biancy profesionálním trollingem, kdy hodně hezká slečna prudí ostatní narážkami na svůj zevnějšek a pod jejími ne zrovna servítky si beroucími statusy se objevovaly skutečné výstřelky internetové nenávisti.
Pokud by „projekt Bianca“ časem vyšuměl do ztracena, ukázal by jistě všem, že se lidé nemají brát tolik vážně a měli by se odnaučit závidět někomu krásu. Protože ze začátku to skutečně vypadalo, že Simona alias Bianca je vzdělaná pěkná mladá kočka, která chce zvednout ze židle pár lenivějících dvacítek a ukázat jim zrcadlo. Taková reflexe společnosti, na jejímž konci jsem čekala závěr „hele, lidi, jsem úplně normální buchta a takhle jsem machrovala proto, abych vám ukázala, že se máte prvně koukat na sebe a pak až po ostatních“. Ale ten se nekonal. Naopak.

Když po téměř roce pročítám facebookovou stránku tzv. Biancy, nemohu se zbavit dojmu, že to, co možná na počátku bylo promyšleným trollingem se zvrhlo v absurdní válku. Na jedné strany háže sprosťárny Bianca, na druhé její antifanoušci. Celé to tvoří bizarní koktejl, ze kterého se zvedá žaludek.
Pár příkladů za všechny:
„za krásnou štíhlou blondýnkou se otočí každý.. to je důvod proč se nikdo neotáčí za váma šeredy… a pak mi do zpráv píšete jak mám ignorovat vaše manžely jinak mi rozbijete hubu haha tak si nemáte brát kurevníky.. ale při pohledu na vás ty chlapi nejsou kurevníci ale chudáci… nedivim se že chtěj mě když maj doma takový šeredný opice………………“
26.února
„no a co jako vy debilní krávy že mám clipiny?? předtim sem měla svoje vlasy a pičovali ste stejně, teď nosim clipiny a pičujete taky. tak co kdybyste už zavřeli tu svojí nevymáchanou hubu co?? já si budu nosit co chci když na to mám krávy zpíčený akorát závidíte děvky. opravdu neni můj problém že máte 12,5 kč na hodinu a ste za pultem a šéfovi hulíte brko abyste se tam vůbec udržely… už se smiřte s tim že nebudete nikdy vypadat jako já i kdyby ste si na tu hlavu nasrali stejně vám to nepomůže držky hnusný lenivý. ste nechutný a nemáte peníze na nic proto pičujete do mě haha a ted kolik se tu zas objeví komentů. ztrácíte čas píčovinama místo toho můžete vydělávat peníze ne?? to že budete závidět vám k ničemu nepomůže pičky vyjebaný. fakt mě to nesere. já miluju dlouhý vlasy a budu je mít kdy chci a kde chci. ať už svoje nebo něčí jiný a vám to neroste a nemáte ani prachy na cizí hahahahahaha VÝSMĚCH!“
8.července
„zflákám tě jako psa ty čubko, tady se někdo cejtí silnej :DDD ty ani nevíš chudinko jak bych tě zbila a kickbox ti nepomůže a co nosim u sebe a kdo by měl co rozdrcenýho a ještě je to anonymně :DDD odteď žádný anonymní otázky na asku. když ste tak silný tak nepotřebujete bejt anonymní“
10.července
A ještě jedno ukázkové video (jedno z mnoha), které najdete na vimeu zde.
Slečna se prý pohybuje v luxusní společnosti. Na ulicích ji muži zvou na rande. Oukej, pěkná je na to dost a podle toho, že prý studuje ČVUT tak asi i inteligentní. Ale být oním mužským z luxusní společnosti a vidět ten odpad, kterým Bianca častuje internet, bylo by hned po randíčku. Chápu její hrdost na vypracovanou postavu a udržovaný vzhled, ale nechápu motivaci člověka, prezentovat se takhle.
Každý občas mluvíme jako dlaždič, když si potřebujeme ulevit, nehraju si na jeptišku a pěkně od plic si zanadávám, když se kopnu do palce. Ale nikdy bych veřejně nevystupovala tak, abych se za to musela stydět. Jistě, v Biančiných očích jsem jen „rozkydlá nána“, co závidí, ale mám vůbec co? Je skutečně krásná šik postavička a hezoučký obličej tím, co člověk chce od života? A nebo tím, co muž očekává od ženy?
Na druhou stranu – Bianca sama ze sebe udělala určitý fenomén a teď se jen drží své role. Očekává se od ní, že bude sprostá, vulgární a sexy. A tak je. Zástupy lidí na jejím facebooku ale ukazují, že ona není jediná, kdo nejde pro nadávku daleko. Častují ji tam často ještě horšími výrazy, než jaké používá ona sama, přidávají návody k sebevraždě a chtějí střílet.
Řekla bych, že FB stránka Biancy Johnsson je nejhlubší žumpou českého internetu. Odhaluje, kam až jsou lidé schopni zajít v online urážení – protože pochybuji, že by si kdokoli, včetně autorky samotné, dovolil cizímu člověku osobně z očí do očí nadávat do k**ev, p**í a podobně. Ze začátku ukazovala, jak málo stačí lidem k závisti, až se sama zamotala do své role a stvořila prapodivný kult nenávisti a zloby.
Bianca dští síru na „obyčejné“ lidi, „obyčejní“ lidé zase na ni a kruh se uzavírá. Kolik zbytečné destrukce už ty nebohé jedničky a nuly musely pojmout se mi nechce ani představovat. A celé zbytečně. Bianca bude svoje videa a statusy tvořit tak dlouho, dokud se nad nimi lidé budou rozčilovat. Připadá si pak lepší, než oni. A to stejné v bledě modrém platí naopak – celé to dvacetitisícové publikum je zase přesvědčeno o své nadřazenosti. Přitom všichni jen ztrácejí čas naprosto zbytečnými diskuzemi – a to, co by mohli investovat do osobního růstu, investují do urážení fejsbůkové pseudocelebrity. Která zase naoplátku místo aby studovala, cvičila nebo co já vím chodila po molech, točí přisprostlá videa a fotí si pořád dokola vlastní zadek.
Nemám stránku v oblíbených, ani mít nebudu. Jen na mě tu a tam vyskočí příspěvek, který komentoval někdo známý a já si povzdechnu. A z povzdechnutí se stal tento článek. Co říct na závěr?
Doufám, že až se Biance objeví první vrásky na její zatím dokonalé pleti a ona ucítí volání přírody tak, jako všechny ty „olezlé maminy“, které tolik uráží, podaří se jí smazat všechny svoje excesy dříve, než její děti dorostou do věku, kdy budou schopny googlit. Protože pak by vážně neměly být na co hrdé. Ostatně ona nemá být na co hrdá ani slečna Bianca.

85 komentáře “Fenomén jménem Bianca Johnsson

 1. Ty vado, když si představím, že můj přítel bude na ČVUT studovat a tohle stvoření může potkat …. Tak mám docela strach.
  Na její profil jsem koukala také, přiznám se. To je psycho, jak je ta holka sebevědomá. Nevím, jestli mám použít "pitomá", možná si na to jen hraje, a tajně se těm ostatním vysmívá za obrazovkou PC, možná je taková. Perkele, je to strašné, co se na tom internetu objevuje. Úplně mně mrazí po zádech.

 2. Ja neviem. Myslím že v tomto prípade je to také obojstranné riešenie si komplexov. Určite by som tú osobu nechcela stretnúť, pôsobí na mňa nepríjemne, jej prejav na mňa pôsobí nepríjemne. Však nečudo s takým slovníkom. Chápem, že je to možno z jej strany spôsob, ako na seba upozorniť, dnes to môžeme pozorovať na každom kroku. Bohužiaľ dnes väčšinu stáda zaujmete len nejakým kontroverzným spôsobom, tým viac čím viac je negatívny. Avšak rovnako tak ako jej ľudia na internete nadávajú a majú potrebu ju riešiť (s myslím si že nezakomplexovaní ľudia môžu kývnuť rukou a žiť si svoj život), tak sa čudujem že ona so svojou spokojnosťou so sebou samou má potrebu sa zviditeľňovať týmto spôsobom a riešiť stupiditu ľudí alebo čosi také. Keď je tak spokojná so svojim životom, tak tiež nechápem prečo ho proste nežije bez toho aby sa s celým internetom delila o svoje kecy.

 3. Tak o téhle nádheře jsem opravdu nikdy neslyšela. Možná za to může příjemná skutečnost, že se na fejbůčku nepohybuju. 😀 A prvnotní myšlenka, že se jedná o troll, by byla opravdu hezká a inteligentní. Bohužel vidím, že to zašlo daleko a slečna Dokonalost Sama je jen další egoistická ženská, která trpí přesvědčením, že ji všichni všechno závidí. Ani hezká mi nepřijde. 🙂 Může za to už jen to vyjadřování, jinak bych o ní v tomto komentáři ani neštěkla.

 4. Zdravím,

  wow, tak o tomhle "fenoménu" čtu poprvé. Ani nemám zájem zjišťovat přesně přes její facebook, co se tam děje, nastínila jsi mi to dost a už tak se mi zvedl žaludek. Je dost zvláštní a já souhlasím s tím, že jde o začarovaný kruh, kde tahle "fiflena" opravdu bude tvořit tak dlouho, dokud budou její "fanoušci" nadávat a vést nesmyslné diskuze. Evidentně jí to uspokojuje, když v tom vidí závist, její věc, v tom případě má v hlavičce něco, co automaticky přepne. Vliv jejího okolí? To bych nevěřila, že se dá i tohle na internetu najít, stárnu? Jen by mě zajímalo, jak je možné, že dívka studující vysokou školu má v hlavě jakýsi temný kout, který pak ukazuje světu (online). Snad je natolik inteligentní a měla by mít soudnost, nicméně tohle celé to vyvraci. Připadá mi jako člověk se dvěma osobnostmi.

  S pozdravem Andrea

 5. Na začátku článku jsem se zaradoval, že budu mít co si přečíst u kafe. Postupně můj zájem odpadával. Otevřel jsem její FB, popisky fotek přehnaně vulgární, nedomyšlený, nedotažený… škoda. Dominika Myslivcová nebo pan magistr Roman Kaluža u mě prostě pořád vedou… 😀

 6. A povzdechnutí vedlo k dalšímu mému opovržení facebookem. Opravdu už už se blížím k jeho zrušení. Původně byl jen pro spojení s nejbližšími přáteli a ke sdílení věcí s nimi. Ale když se vám teď můžou na stránku nabourat skoro všichni, tak kde to jsme…Nakonec začne přítel urážet přítele? Z nepřátel se stanou kolegové?

  Moc hezky napsáno, dokážu si dokonale představit, jak ti nad tím vším je.

 7. Osobne si myslim, ze na tomto sposobe prezentacie sa 1. snazi dat sa do povedomia, aby bola vyhladavana trebars na fotenie – neviem aka je jej oblast posobenia, nepoznam ju a 2. na tom priamo zaraba. Priestor pre reklamu je tym atraktivnejsi a drahsi, cim viac pozornosti ludi pritahuje, co vyuziva hlavne bulvar (cim viac klikov na clanok tym lepsie a preto tam clovek vie najst naozaj "chutovky") a ona je svojimi provokaciami zameranymi na slabe stranky hlavne zien a vyuzivanim jednoduchej ludskej potreby spojit sa proti spolocnemu nepriatelovi presne takymto putacom. Staci dat do googlu Bianca (kolko ich na svete je?) a vybehne hned ona, na facebooku vyse 20k likeov… Podla mna jasny motiv.

 8. Jsem dost aktivní na facebooku i internetu  obecně, ale s tímto jménem se teď setkávám poprvé. No jak jsem si přečetla tvůj článek, vidím, že o nic nepřicházím, škoda slov na toto.

 9. Základním stavebním kamenem je fakt, že v dnešní době  každý na internet dává i věci, které by "naživo" nikdy neřekl. Chtěla bych vidět, jak Bianca tímto způsobem komunikuje s muži z vyšší společnosti a jak s takovým slovníkem dostává nabídky na rande od zámožných mužů.

  I když – zedníci ode mě z hospody jsou taky lidi, je jich dost a jim by se líbila:-).

 10. Najhoršie na tom je že má takú popularitu, i keď nepriateľov, ale ona z toho žije, je energetická upírka (ako upírka aj vypadá), robí jej dobre keď niekoho rozčúli. Najlepšie by bolo ju IGNOROVAŤ. Neni nejak extra pekná, výzorom je obyčajná namachlená tuctovka. Nech dá fotku bez mejkapu háá, že je inteligentná, no ak sa vešanie fotiek svojho zadku na net a používanie nadávok v každej vete považuje za inteligenciu.. Snáď jediné plus za to že nemá celuitídu, inak je to pekná žumpa.

 11. [1]: 😀 😀 jo nemůžete ten internet brát tak vážně !

  Konec konců splnilo se jí to, po čem patrně nejvíc toužila… sláva. A opakuji znova, "nežerte" vše co na netu vidíte 😀
  Totiž ne všechno je také tak myšleno 🙂

 12. To děvče dělá to samé, co dělá každá druhořadá modelína z Horní dolní, když se motá po večírcích a doufá, že si jí všimnou fotografové z bulváru. Prostě není vysloveně ošklivá, tak chce na tomhle postavit slávu. Postavu má pěknou, to jo, jinak mi připadá hezká spíš takovým tím ordinérním stylem a la dívky ze stránky tři (takové ty nahé kočky, co jsou vždycky na určité stránce bulváru). 🙂

 13. Tak na tuhle stránku jsem ještě nenarazila. Ale stejně si žíkám, že ty lidi fakt nemají co na práci, když si fotí vlastní prdel, jako ti největší srauti (tuhle úchylku jsem objevila a pojmenovala já sama :-D) a ještě si to dávají na internet.

 14. Slyším o ní prvně, protože se těmhle skvostům úspěšně vyhýbám. Přijde mi hloupé vysedávat u netu a hádat s s blbcem, protože je to ztráta času. Docela mi stačily fotky, které si dala do svého článku a vím, že k téhle slečně nikdy nepáchnu.Ale dosáhla evidentně svého. Ono špatná reklama je taky reklama. 😀

 15. Nezaujatě řečeno… podle mě bude mít problém s nenásilnou seberealizací, jako spousta lidí. Na druhou stranu má docela dobrou prdel 😀

 16. No vidíš, tady o té Biance jsem v životě neslyšela, a jaká je to zajímavá osobnost! Nikdy nepřestanu kroutit hlavou nad tím, co lidé nedovedou. Vždycky si říkám, že lidé přeci nemůžou být tak hrozní, a pak přijdu na youtube nebo objevím něco takového a říkám si – lidstvo může být očištěno pouze ohněm.

 17. Ona dívčina ani "problémy" s ní spojené mi nic neříkají. Jedná se tedy pro mě o úplně nové informace a fakt, že jsem tento text byl schopný dočíst až do konce je jenom zásluhou autorky a jejího grifu pro psaní. Pěkný den přeje Stín

 18. Mě přijde jako napůl chytrá a napůl ne, nevím proč, asi kvůli jejímu vystupování na internetu. Na jednu stranu chodí na ČVUT a na druhou… no, provádí TOHLE. Zvláštní toto člověk.

 19. Taky souhlasím s tím, že není hezká. Naopak je docela odpudivá tím jak je celá umělá a má velkou prd*l. Znám mnohonásobně hezčí holky a některé na to jak jsou pěkné jsou slušné a velmi milé.
  To co Simona (Blbanka) převádí je nefalšovaný trolling, který je navíc naprosto neopodstatněný.

 20. Na Biancu jsem narazila úplně náhodou před pár měsíci a její stránka mě naprosto konsternovala. Nevěděla jsem jestli se mám  smát nebo spíš brečet. A vlastně to nevím do teď, ale v podstatě mi to je jedno. Na jednu stranu mi je jí trochu líto, protože si nějak nedokážu představit, že tenhle způsob života a vůbec takové trollení lidí může někoho vůbec nějak naplňovat a vůbec se tím zabývat. Hold je to naprosto mimo mé chápání. Každopádně článek dobrý a v podstatě skoro ve všem s Tebou souhlasím.:)

 21. Tak o téhle slečně jsem dnes tedy četla poprvé a zároveň jsem si střihla premiéru na jejím Facebooku (radši jsem najela jenom do fotek, na statusy jsem neměla po tvých příkladech odvahu. Nemusím mít z toho doživotní trauma :D). A musím říct jedno – viděla jsem stovky mnohem krásnějších holek. Ona je jen zmalovaná, možná má celkem dobrou figuru, ale tím to končí. Buď má prostě přehnaně velké sebevědomí nebo je to největší trolling, jaký jsem kdy viděla.

 22. O téhle "nádheře" slyším dneska poprvé a přijde mi akorát, jako ne moc promyšlený, zmalovaný troll, nad takovými leda mávnout rukou. Jen potřeba provokovat a očividně jí to dost lidí žere.

 23. Tak jsem vylezla zase z jeskyně, protože dokud o ní autorka nenapsala článek, neměla jsem páru, že takové stvoření na internetu je…Obzory jsem si sice rozšířila, ale myslím si, že i kdybych si je nerozšířila, o nic moc bych nepřišla…:D

 24. Přiznám se, že slečnu Biancu neznám, je to asi proto, že na Facebooku se až tolik nepohybuji a považuju jej za nebezpečné vody. Občas, ale na podobnou tématiku narážím, naposledy to bylo někdy na podzim nebo v zimě, kdy jedna (asi) blogérka psala komentáře do blogísků i čtrnáctiletým holčičkám, že touží po známosti a myslím i svoji velikost prsou. Nevím jestli to dělala přes ctrl-c, ale neměla asi soudnost, jednou jsem se na její virtuální koutek koukla a našla jsem tam docela zajímavý obrázkový materiál. Myslím, že naštěstí její blog neexistuje.
  Bianca asi nemá soudnost a dle mého ani rozum (i kdyby studovala na jaderného technika), protože by jako správná studentka technického oboru měla vědět, že co facebook schvátí to již nenavrátí. Aneb, co jednou strčíš na zeď tam zůstane už navždy a ty se toho nezbavíš :/ i kdyby sis zrušila účet. Možná by bylo lepší, kdyby ji volání přírody nikdy nepostihlo :3

 25. Už několikrát jsem měla možnost si tyto diskuze přečíst a sama jsem se nestačila divit. Nechápu, že je to pořád všechny baví. Každá strana má svůj názor a to se nezmění.

 26. Tak o téhle osobě slyším poprvé. Je smutný jestli je tohle fakt nějakej ideál krásy. Má sice opravdu hezkou postavu, ale to, co si vytváří z obličeje se mi vůbec nelíbí, na umělý vlasy mám alergii (a ne neříkám to proto, že jsem sama tlustá a ošklivá :D) a její slovník a celkově ty stránky jsou k pláči. Ona i všichni ti lidé, kteří tam ztrácí čas. Máš v článku naprostou pravdu. A jo, je to žumpa. Navíc bych se na jejím místě bála, že až mě na ulici potká a pozná nějakej blázen, tak mi dá přes držku.

 27. Mě se nelíbí – vůbec! Ani inteligentně nevypadá, dost se divím, že je na ČVUT.. Podle mě je to jen další blbá kráva, která má v hlavě vymetýno. Už ta fotka mě od ní odpuzuje a ještě, když se svým šeredným vzhledem chlubí, fuj. (neříkala bych nic, protože nikdo neni dokonalej, ale u ní to nejde..)

 28. Jo, myslím, že jsem na ni narazila pár měsíců zpátky přes nějaký nasdílený video. Přijde mi to legračně absurdní – ani ne tak to, co předvádí Bianca, jako spíš to, co předvádí dospělí lidi v komentářích. Nechápu, jak se někdo může nechat vyprovokovat něčím takhle průhledným. Kdyby lidi byli normální, nemůže takováhle stránka dlouho vydržet.

 29. Tak tohle je maso. Jak se může někdo takhle prezentovat a popřípadě na to být hrdý? To je absurdita. Nechápu, co se v tomhle světě děje a možná radši ani chápat nechci.

  P.S.: Nedivila bych se, kdyby se sem Bianca stavila a všechny nás poslala do pí*e. (((:

 30. Asi jsem stará a nebo co, ale tohle jméno čtu úplně poprvé. 😀 Jak jsem si přečetla článek, tak jsem i ráda, že to jméno vůbec neznám a nejspíš po odeslání komentáře jej zapomenu.
  Zase se mi potvrdilo, že na fuckbooku sedí jen zakomplexovaní lidé, kteří neumí nic jiného než nadávat. Už mi stačí, když pročítám komentáře u pár stránek a je mi špatně… Kdybych tam neměla kontakty na lidi, tak to smažu úplně.
  Holčiny mi je upřímně líto. Nejen, že se do své role vžila, ale pokud nedělá nic jiného než posílá takové věci a všechno čte, tak je očividné, že nejspíš nemá žádný život a tak se snaží aspoň o ten virtuální.
  Nevím, jestli se má čím chlubit. Pokud si postavu vydobyla sama, tak má uznání, že makala, ale jinak tak všechno. Nic extra nemá, takovou postavu má miliarda dalších holek. Nepovím, kdyby ji měla obzvlášť vypracovanou, ale tohle je naprosto normální postava, kterou se pyšní i ženy, které mají děti.
  Do obličeje jí moc nevidím, ale nemám zájem koukat na její stránku, abych se přesvědčila jak vypadá.
  Jinak se přikláním k poslednímu odstavci. Doufám, že si uvědomí své chyby ještě před tím, než se rozhodne ty děti mít…

 31. Na Biancu už jsem taky párkrát narazila.. Pár z mých přátel se jejím profilem baví a prohlašují se za její "fanoušy".
  Hm.. Nevim. Mrkla jsem se na ní, projela jí profil no a zase jsem rychle odešla.
  Je to ostuda..
  A (nic ve zlém), ale to, že se její jméno řeší jakkoliv, kdekoliv, nejen urážkami na fb, ale i články na blogu –  tim její "popularita" jen roste a ona si pokoj nedá..
  Ale jinak si článek napsla fakt hezky, musim uznat, píšeš moc pěkně 🙂

 32. Teda, tuhle slečnu vůbec neznám a ani jsem o ní neslyšela. Možná to bude tím, že nemám FB a na Ask už také nechodím. Ale v podstatě s tebou souhlasím – je to z prvu trollící zábava, která se zjevně dost nepovedla.

 33. Musím říct, že poprvý jsem na ní narazila až tady a vůbec mi nevadí že jsem o její existenci doteď nevěděla 😀 Upřímně, tyhle lidi fakt nechápu, tohle už není normální to co ona předvádí 😀

 34. Slečna sice mluví jak prvotřídní dlaždič a sympatická mi není , ale  tím, že se tu znechucuješ, že její stránka žumpa ji akorát děláš reklamu a myslím, že o to slečně hlavně jde. Aby ji bylo vidět a je jí úplně fuk jestli  v pozitivním nebo negativním slova smyslu aneb dokud se o tobě nemluví, neexistuješ :)))

  Ale je vtipný kolik dokáže  nasrat lidí:D

 35. No tak já jsem si už na začátku říkala, týjo co to je??beztak to bude něco přesně pro mě, něco co ostatní nenávidí a nesnáší a já právě proto tak miluju a jo, měla jsem pravdu, byla jsem na ní na FB juknout a abych pravdu řekla, její statusy a komenty jsou sice sprostý a vulgární, ale s prominutím kurevsky pravdivý a dobrý!:D Ta holka nejenže má pravdu, ale je i hodně inteligentní, krásná, sympatická upřímná až za hrob a prostě jiná a tuhle směsici dohromady lidi rádi moc nemají…

 36. Já takové lidi už prokoukla a upřímně mě vždycky se.ou tak pět minut a pak se na to vykašlu. Takových rýpalů a provokatérů je na internetu hodně,stejně se na ně brzo zapomene a pes po nich neštěkne.Akorát si sami dělají trapas a nemilou pověst. Sami se potrestají a sami zapláčou a budou přemýšlet, jestli jim to stálo za to. Pardon,ale slečna mi nepříjde inteligentní a upřímná. Je totiž inteligence a inteligence a upřímnost a upřímnost. Podle mě je inteligentní ten,co ví,kdy má držet hubu a co se nesluší a nebo jak to říct nějak přijatelně. A taky upřímnost není to,že řekneš kamarádce že vypadá jako tlusté prase ,ale jen proste proneseš,že tyhle šaty jí prostě nesluší.

 37. Já jsem upřímně o téhle slečně vůbec neslyšela a jen díky blog.cz kdy na mě vyskočila reklama na tenhle článek, nedalo mi to a musela jsem se podívat o co tu kráčí. Podobný fenomén byla i Natalia Sadness (nebo jak se to píše) a stejně jako u ní tak i u tehlé říká, že žádná nádhera to neni. Že je jen schovaná pod vrstvou jisté masky. Kdo ví třeba je chytrá, ale rozhodně tak nevystupuje.

  To co jsi v článku psala, s tím naprosto souhlasím. Ale na jednu stranu si říkám, proč se zabývat něčím co nemá smysl. Článek je hezky napsaný, je kvalitní a místami i humorný. A chápu i jistou frustraci z toho, proč jsou lidé tak hloupí. Mě samotnou zaráží fakt, že se jí vůbec zabývají. Však kdyby jednoduše její excesy ignorovali, jí by to přestalo bavit a možná by i dostala rozum. V mém případě to bude tak, že po tomhle článku na ní zase zapomenu a vůbec… není to má kamarádka ani nikdo blízký o koho bych se měla zajímat 😉

  Jinak hrozně hezká článek, vážně se mi moc líbil. Byl čtivý a příjemný 😉

 38. Škoda mluvit. Po přečtení těch výňatků a shlédnutí toho videa lze odvětit jen jediné: "Hele, vole, krávy, vole!" "Kde, vole?" "támhle, vole!" "Kolik, vole?" "Deset, vole!" "Týýýý vole!"

  to 80% jejího slovníku vystihuje dostatečně (zbytek tvoří ty ostatní ošklivý slovíčka)a čvut nečvut, navzdory jejím představám znemožňuje sama sebe. "Dámu" jako ona možná zvou na ulici na rande, ale patrně by taková schůzka proběhla pouze jedna. Všichni totiž víme, kam někoho s takovym chovánim může chlap chtít dostat 😀 Na urážky se zmůže každej pitomec, že se domnívá, jak to všem tímhle způsobem natírá, je její problém. Buď zůstane hlupačkou navždy a nebo z toho vyroste. Pro její dobro by se měla uchýlit k druhý možnosti. Já osobně jsem o ní nikdy neslyšela až doteď a absolutně mi nestojí za pozornost 😀 lama 😀

 39. Je to jen holka, co má neuvěřitelnej komplex. A souhlasím s tebou, doufám, že si svoji blbost uvědomí a zavčasu tu stránku smaže. Jako nechtěla bych, aby mi jednou má dcera/syn ukázali na internetu můj počmáranej zadek.

  [50]: Taky si nemyslím, že je inteligentní. Inteligence znamená i vysoká emoční inteligence, což na ní nevypadá.

  Možná že to nějakým chlapům připadá "sexy", ale brzo zjistí, že to neni holka do života a pak … no kdo by jí chtěl mít doma nafurt? :DDD

 40. Tak jsem na ni mrkla a prostě tomu nevěřím. Holka hezká, ale prezentuje se jako coura, slovník jí taky nijak nelichotí. Koukala jsem i na její ask, někteří jí lichotili a ona je stejně chtěla akorát shodit. Nevěřím, že někdo tak prostoduchý a egoistický skutečně existuje… ale v dnešním světě je možné vše 🙂

 41. Znám ji už dýl, cca rok a ne, už fakt není vtipná. Není ani chytrá, hezká možná jo, ale… hloupá socka a může si za to sama. Ve své podstatě je mi jí líto…

 42. Ak mám byť úprimná, nikdy som o nej nepočula. A poviem vám, že mi to vôbec nie je ľúto. Len z tých pár ukážok som si pomyslela, aká to musí byť krava 😀 Aj keď, ľudia, ktorí sa takto vyvyšujú často trpia nejakým komplexom. Alebo ma naša Bianca obrovské sebavedomie, alebo má obrovský komplex, ktorý by mala riešiť so psychológom…

 43. Na podobné lidi neplýtvám svou energií. Jak se prezentuje a způsob její mluvy je přesný opak toho, čeho chci dosáhnout já. Biancu a jí podobné naprosto nepobírám a raději ani nechci vědět, co se jim odehrává v hlavě. Myslím, že bych pak byla značně pohoršena.

 44. Teda slyším o ní dneska prvně. Vypadá jak prostitutka a má krátký nohy. Toliko k vzhledu. Pokud jde o vyjadřování, narvat tolik nadávek do jedné věty, to musí bejt makačka… na druhou stranu se nezdržuje s velkejma písmenkama, čárkama, tečkama a jinejma zbytečnostma našeho jazyka, takže je to takový vyvážený vlastně. Na to ČVUT má svědky? Páč já jí ho teda moc nežeru.

 45. ta je hodně špatná
  jednou někdo sdílel video, ze zvědavosti jsem se koukla, fakt mě ničim nedostala, byla jen hodně špatná.. ale co mě na tom všem uplně nejvíc nasr-lo, bylo, že se mi tim normálně sama od sebe "lajkla" její fb stránka.. takže když mi pak na její zdi vyskočil nějakej její špatnej příspěvek a já tak zjistila, že jí na férovku sleduju… naštvaně jsem zachrochtala a "odlajkla jí".. škoda jen, že jsou pořád lidi, kteří ji furt krmí.

  stačí jen "už se mi to nelíbí"
  who cares
  nezájem

 46. Mě přijde, že se prostě nudí a proto na sebe patlá tuny barev a nadává kde komu. Neznám jí ale působí na mě jako nafoukaný, zmalovaný papoušek, který dokola opakuje samé ,,vole". Vůbec nechápu, jaké poselství se nám snaží předat, je-li vůbec nějaké a krásná a sexi rozhodně není, já kdybych jí někdy v noci potkala v nějaké temné uličce asi se leknu, že mimozemšťani útočí. Ale to je jen můj názor 🙂

 47. Na niektorých starších fotkách vyzerá ešte celkom dobre ale na tých novších už vyzerá celkom hnusne.  Nechcel by som ju asi ani ako kurvu, s tými umelými vlasmi by som ju postavil na pole ako strašiaka.

 48. No ja se tomu jejimu profilu taky vzdycky smeju. Ono je pekne,ze ma 20 tis. liku, ale taky by ji mohlo dojit,ze FB je dobry sluha ale spatny pan a jak si devcica bude hledat job po skole (pokud nebude delat uspesnou karieru pres sliznici) tak si muzou personaliste najit neco o ni a pak bude…no proste v tom,co tu vystavuje celou dobu. A ono studium na CVUT + jeji inteligence….muze studovat nejaky ekonomicky obor (s cimz u ni pocitam) a tam….no uprimne…o ekonomii se rika,ze jsou tam ti ,ktere jinde nechteji 😀 ….prave casto takoveto fifleny (cest vyjimkam z rad poradnych studentu a nefiflenoidnich devcat, at to negeneralizuju.)

 49. Hodně chlapů ji chce, o tom žádná. Na druhou stranu nikdo neví, jakýho chlapa chce Simona. Potřebuje chlapa, který by se jí hodil do trolling plánu? A co láska?

 50. Neznala jsem ji a podle mě je to fake. Nevěřím, že tohle, pokud by to existovalo, by dokázalo studovat cokoliv jiného než základku.
  Navíc ani není kdovíjak krásná.

 51. Rád vnesu alespoň trochu světla do onoho studia Simony Laňkové (AKA Biancy). Předně je třeba říci, že na Fakultě jaderné ČVUT, již S.L. "studovala" nejsou přijímací zkoušky, kdo má maturitu a přihlásí se, ten se vezme. Což samozřejmě neznamená, že studium úspěšně dokončí. O studentu ČVUT, který se nepropracuje do nějakého vyššího ročníku nelze prostě snadno říci, zda je blbý či chytrý. Že někdo ČVUT studuje druhým rokem neznamená téměř nic.
  Sám její inteligenci posoudit nemohu, přestože měla zapsané mé předměty – viděl jsem ji 2x a slyšel říci tak 3 věty. Osobní vystupování S.L. směrem ke kantorům je diametrálně odlišné od vystupování B.J. Směrem ke spolužákům… to nevím.
  Více podrobností se mi sdělit nechce, nejsem si jist, bylo-li by to etické.

 52. O této slečně jsem se dozvěděl teprve dnes a zděsil jsem se, jak soudnost a zdravý rozum dostávají od této "krasavice" řádně naloženo. Snad ji jednou z jejího bláhového snění vytrhne realita. Myslím si však, že nakonec skutečně uloví nějakého stejně postiženého prince na zlaté koloběžce a společně se odšourají do zapadajícího slunce..

 53. S článkem plně souhlasím, jen bych podotkla, mě jako ženě se vůbec slečna nelíbí, ať už jde o vlasy, pleť nebo styl oblékání… každý preferuje svoje, ale Ti co ji obdivují, tak jen kvůli kráse.. která je 1. pomíjivá a za 2. u téhle slečny není nic výjimečného (pozitivního) – aneb průměrná "tuctovka", kterých potkáte přes 600, když budete hodinu procházet Brnem…

 54. Z několika videí a rozhovorů s ní si absolutně nemyslím, že je namyšlená a že si o sobě myslí, že je něco víc než ostatní. Naopak. Před Biančiným vznikem byla Simona urážena a šikanována za to, že se pouze odlišovala od ostatních. Bohužel myslím že každý víme, že to není nic ojedinělého. Ačkoli je ale Simona velice chytrá, uvědomila si, že ze špatné pověsti, kterou není narozdíl od té dobré vůbec není těžké vybudovat, se dá také hodně vytěžit.Tak zkrátka začala psát ohavné komentáře na facebooku, kde si zajistila, aby jí lidé znali a začala točit videa na youtube, kde samozřejmě vydělává peníze za sledovanost. Pak se o ní začali psát články po internetu, odkud ji zase zná víc a víc lidí. Příjde mi, že snad málokdo si uvědomuje, že Simona alias Bianca napíše na facebook, nebo natočí video  (absolutně bez ohledu na její zjev, skutečné názory nebo skutečný majetek) o čemkoli, na co budou ostatní jakkoli reagovat. Uvědomte si, že tím, že se díváte na její videa jí vyděláváte peníze a to, že jí komentujete (byť dost často velice sprotě) zajišťujete, že jí bude znát víc a víc lidí.

 55. A ještě jsem chtěla podotknout, že bych se vsadila, že na tu "LuisVuitonku" za 2500 dolarů, se kterou poslední dobou lidi docela úspěšně dráždí jí paradoxně vydělali právě lidi, kteří jí nesnáší :). Nezlobte se na mě, ale musím se Simonou (Biancou) souhlasit v tom, že tohle známka alespoň průměrné inteligence prostě není. Když si to vezmete kolem a kolem- ta holka vážně hloupá není, prostě si vydělává doopravdy velmi snadné peníze. Pak se odstěhuje do zahraničí, kde jí nikdo nezná a má skvělé vyhlídky na krásný život :).

 56. Pěkně čtivý článek 🙂 .A nebojte, nenávistná žena si tímto ventiluje psychické komplexy. Mimoto na ní nedávno prasklo že byla v repertoáru jistého hambince tak pochybuji že by tu vuittonku měla z peněz od lidí kteří sledují její videa. Má problém sama se sebou když se dokáže takhle ponížit a očividně se snaží dosáhnout duševního klidu a smazat pocit viny vůči své osobě tím že se snaží přesvědčit všecny kolem že oni jsou tou špínou. Je to jen ubohá štětka, i když hezká.

 57. VÍŠ CO JE HORŠÍ NEŽ ŠTĚTKA?!HLOUPÁ A PRIMITIVNÍ ŠTĚTKA!ALESPOŇ V TOMTO SMĚRU JE ŽIVOT SPRAVEDLIVÝ,ŽE KDYŽ SE NĚKDO BLBEJ NARODÍ,TAKY TAK CHCÍPNE!NAHOTA NIKDY INTELIGENCI NEPROSPĚLA,ANI NEPROSPĚJE!STEJNĚ BLBÁ JAK MYSLÍKOVÁ!TOTO NENÍ ZÁVIST,ALE POZASTAVENÍ NAD TÍM,JAK JE MOŽNÉ KRETÉNISMUS VYGRADOVAT DO EXTRÉMNÍ VÝŠKY!MÁM JEN JEDNU OTÁZKU,UMÍŠ LÉTAT?PÁČ TVOJE IQ TĚ MUSÍ NADNÁŠET!KRÁSNÝ DEN

 58. Taky se občas zastavím na její stránce, alespíš ze zvědavoisti, jestli už jí to konečně přestalo bavit, chápu, že se drží určitý role, ale stejně mi to přijde opravdu hrozný, takhle se "prodávat" a prezentovat. Prostě souhlasím nejhlubší žumpa českého internetu 😉

 59. [70]: Slyšela jsem, že teď už na ČVUT nestuduje, předpokládám, že na to neměla. Chodila ona vůbec do školy, když na Vaše přednášky/cvičení přišla jen párkrát?

 60. Ahoj,
  vůbec není co řešit.
  Ta dívka Bianca je evidetně psychicky nemocná. 🙁 tím jí v žádném případě neurážím, je mi jí líto.

 61. To ze nekdo vystuduje vysokou skolu nutne neznamena ze je inteligentni, znam plno lidi co jsou tupci a maji i dve vysoky. Inteligence je navic vetsinou vrozena, malo kdy je to jinak. Navic v dnesni dobe mit titul z vysoke nebo mit maturitu uz skoro nic neznamena, vysokou ma skoro kazdej druhej. Inteligentni clovek se stydi, tak poznate vysoce inteligentniho cloveka. Ta holka chce penize a neni schopna chodit do prace, tak vystavuje telo za drobny a rika si trolerka. Co natom nekdo nechape? Take to easy.

  Btw. skaderejsi holku sem nevidel, tu kdybych potkal na ulici tak v noci tak mne trefi pepka:-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.