Fenomén blogu – co na tom vidíme?

Vedete si blog? Máte své osobní webové stránky? Co vás k tomu vede?

První anketa na tomto webu se bude věnovat právě této otázce. Mě samotnou to napadlo před malou chvílí – proč sakra dávám na internet příběhy, články, básně a mé myšlenky?
Trochu snad cítím potřebu reflexe na má díla a i když můj přítel Finn je stálým a citlivým posluchačem, víc hlav víc ví a dostává se mi širší zhodnocení toho, co napíšu. Pak je to určitá forma prezentace mě, jako autora a nepíšu si už jenom do šuplíčku. A nakonec se chci seznámit s lidmi, kteří přemýšlí či dokonce píší stejně jako já.
A co vy?

5 komentáře “Fenomén blogu – co na tom vidíme?

 1. Proč blog? No shrnula jsi asi opravdu všechny důvody. U mě je ten hlavní upozornit na problémy a najít sympatizanty…nové přátelé výhodou 🙂

     Potom možná s osamělosti. Do svých děl vkládám kus sebe a zpětná vazba nebo hodnocení i názor mi můžou něco dát…

     P.S. Měl bych sem míň často chodit, koukám, že jsem hlavní pisatel komentářů 🙂

 2. Nevadí, každý komentář potěší, mí další stálí komentátoři se nějak odmlčeli, doufám, že se zase vrátí:)

  A pokud vím, komentáře si vyměnujeme vcelku spravedlivě 🙂

 3. Pokud máš na mysli, proč (u mě zpátky) na blog.cz, tak bych tak je to má domovina, byť jsem před lety měla blog, který bych dnes nazvala pouhopouhým "blogískem.

  Pak mi nejspíš jde o jakousi revoltu, že smyslem založení účtu na blog.cz není móda, nýbrž sdělování něčeho, co má myšlenku.

  A pokud máš na mysli, proč zvěřejňuji cokoliv psané mojí osobou, tak se jedná pravděpodobně o moji seberealizaci v kyberprostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.