…a ještě pár slov o muslimech

Na idnes má blog paní Aisha Najmanová (odkaz), češka, která konvertovala k islámu. Ve svch článcích neustále píše, jak jsou muslimové fajn, jak je to úžasné a svobodné náboženství,plné pochopení a tolerance. Opravdu?
Diskutéři ji nazývají salónní muslimkou – vidí totiž islám z pohledu Evropana, který nemusí žít v muslimské zemi a svobodně se rozhodla být muslimkou. A o tom to je…o právu volby.
Nemám nic proti tomu, aby se žena, která se cítí zneužívána evropskou společností, zahalila do šátků a chránila tak svou cudnost. Když jí to vyhovuje, ať si dělá co chce. Muslimské ženy si vybrat NEMOHOU.
Nemám nic proti tomu, když se člověk svobodně rozhodne být křesťanem, muslimem, pohanem, židem, hinduistou a dodržovat zákony svého náboženství. Muslimové NEMAJÍ na výběr.
Nemám nic proti tomu, když se žena rozhodne být podřízenou svému muži a poslouchat jeho příkazy, pokud ji to učiní šťastnou. Muslimky to učinit MUSÍ.
To je ten rozdíl mezi naší (možná zvrácenou a amorální) společností a (prý morálními a zásadovými) muslimy – PRÁVO VOLBY. V našem chápání světa existuje slovo chci, muslimové znají jen musíš a nesmíš. A to je ten důvod, proč se s muslimy nikdy nebudu moct ztotožnit a uznávat jejich pohled na svět.

7 komentáře “…a ještě pár slov o muslimech

  1. no jeje, zacala jsem tam cist jeden clanek a ani ho nedocetla.. pani pise jako nejaky blogiskovy pubertak a to mi staci 😀

    jasne, ona si to vybrala, ale co jeji deti? Budou mit stejnou moznost jako ona? O tom pochybuju..

  2. Já vůbec nechápu jak se může ISLÁM vůbec ve světě držet ? Takovýhle názory by měli zemřít někdy kolem renesance , nanejvýš při zrovnoprávnění žen a né válcovat nás mnohem vyvinutější evropany. Já teda nejsem žádný fanatik , žádný věřící , ani žádný ateista , nikomu nevnucuju že nevěřím v boha ani to nikomu neberu , ale tohle je moc . STOP ISLÁMU !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.