Jsem…

Sestra včera přitáhla domů knihu s názvem „Jak si zvýšit sebevědomí“. Mávla jsem nad tím nejdřív rukou, takových knížek jsem už viděla, ale nedalo mi to a začala jsem si v ní listovat. Trklo mě do očí hned několik myšlenek, které sama potkávám v knihách o andílcích a duchovním léčení a musela jsem se usmát tomu, jak je všechno úžasně provázané:)
Jedna myšlenka mě tam ale úplně dostala svojí jednoduchostí a jasností – velká pravda jen v pár jednoduchých slovech…

Nejsem to, co si myslím. Co si myslím, to jsem.
Tak až zase budete do zrcadla řvát na tlustou špekatou blbku nebo na uhrovitého vychrtlého trotla, vzpomeňte si na tuto větu. Naše myšlenky utvářejí realitu – a tak si o sobě myslete jen to nejlepší;)

8 komentáře “Jsem…

  1. Zajímavý…a pravdivý. Sice nenadávám v zrcadle na nikoho, protože z něj na mě kouká hezká štíhlá ženská (XD) ale s tím sebevědomím bych něco dělat mohla. Spíš podhodnocuju svojí psychiku, než vzhled…tu knihu si asi taky vypůjčím z knihovny…
    Jak píšeš že je to provázaný s knihami o léčitelství, které čteš – je to myslím, tím že jde o tutéž věc, podanou různě pro různé lidi…

  2. "Nejsem to, co si myslím. Co si myslím, to jsem." ano, pravdiva veta, clovek by se divil, co vsechno muze zmenit a dokazat pomoci pouhe myslenky a opravdu to jde, hodne dobre je o tom napsano v knizce The Secret ( cesky tajemstvi)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.